Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kasy winicjusz junior
3
@Andi18 la bambla ma pamięć złotej rybki
0
Dajcie Robercikowi karnego, bo mekambe już 4 miał.
0
Wpadła za linię, ale nie całym obwodem.
0
Tarantula co odwalił xD
1
Lewy 90 minut, a zaraz LM. Mógłby być ktoś na zmianę.
2
Ale huk w słupek aż było słychać w Polsce.
0
Dro jeszcze niepwny, boi się grać z pierwszej. Często za długo ją trzyma i nic nie robi.
0
@EsteBlanco jak ślepakami strzelali to jeszcze gorzej, bo impotenci. Do tego grali w 11 na 10.
1
Tarantule chcieli mu ukraść to im gola strzelił
1
Przez srealem rozkładają nogi, a przed nami grają mecz życia. Zawsze tak jest.
1
czemu on kristensen od razu nie wrzucił w pole karne, na whuj oni się czają
2
Za długo się czaimy na ich polu i się bunkrują. Tam trzeba na pełnej wbić raz dwa i gol. 0 prostopadłych piłek.
1
@L4ngusta jak nietoperz
1
Podaj gówniaku prostopadle do robercika na co się czaisz
0
Wojtula bez szans
2
Uszaty często za długo się czai, niech z pierwszej podaje
1
Co ten Raszford on zawsze wali w prosto w bramkarza
3
Dro. Mmmm Her Flicku mniej młodego w opiece
18
Nie oglądałem meczu, ale cieszy, że materace zrobiły z białych spodenek brązowe.
2
Myślę, że ta lista to raczej jest w topie list zjadliwych. Niektórzy to chyba rzucali lotkami i wybierali losową kolejność. Ten chłop z egiptu to niezły ananas XD
0
Jamal, kto? Mamy Runeja
Balde, kto? Mamy Martina
0
W 2020 też okradli Flicka z trofeum.
0
Czyli tylko w egipcie oglądają nasze mecze.
1
Strzelam, że większość z nich nawet nie ogląda meczy. Możliwe, że pojedyńcze spotkania LM i głosują tak jak gdzieś usłyszeli/przeczytali, dlatego tak ważny jest PR przy tych nagrodach popularności.
0
Haaland 48 meczy 34 bramki i jest 26, a białe brązowe spodenki w podcaście mówiły, że winicjusz powinien być w top10 xDDDD
2
Gdyby barcelona postawiła i pchała PR Rafinii to miałby większe szanse niż Jamal.
Postawili na złego konia.
2
Co się dzieje? Rehabilitanci i lekarze od xaviego wrócili? Przeciez to jest jakas plaga ostatnich dni.
0
Taki młody i kończy karierę? Jeszcze nie jedną asystę by zaliczył w LM.
2
Bobuś jak zwykle wyjaśnia amatorów w ataku