Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Będzie w top 3 zarabiających a nic jeszcze nie pokazał. Dobry deal.
0
Nie każdy zawodnik przebije się do pierwszego składu i zarobi na utrzymanie. 99% z młodzieżówki musi wybrać kontrakt i cud, że trafi do pierwszego składu, albo go nie podpisuje i idzie tam gdzie coś pogra i zarobi.
Sentymentami i miłością granka nie napełnisz. Piłkarz to nie inżynier, który z czasem więcej się ceni, oni muszą podejmować decyzje tu i teraz.
4
Oby Bóg tak zrobił, żeby Iran na ziemi amerykańskiej wygrał puchar i donald musiał na klęczkach podawać im puchar xD
3
@blakkudium ta jasna wygląda jak z NBA
1
Najbardziej to współczuję czysto sportowo Robertowi. Trzeci najlepszy piłkarz w historii, a siedzi na dupie zamiast bawić się jak inni koledzy w usa i cieszyć się z goli.
Tak samo może mieć haaland, może to być pierwszy i ostatni jego turniej, bo urodził się w złym kraju.
0
Powinni karne zmienić na takie jakie kiedyś były w mlsie. Statyczne karne są nudne i głównie zależą od piłkarza strzelającego a nie od bramkarza.
0
@FiscaelBarca to nam jeszcze zabraknie.
Haaland nie ma po co odchodzic. City nie potrzebuje kasy, ani innego zawodnika, my nie mamy takiej kasy xD
No to się nie klei. 1 na 1 za jamala to może by się zgodzili.
2
"jednak sami nie zamierzają opuszczać Barcelony"
Nowe nie znałem, następni! xD
0
Pomyślcie, że u nas gra młody tusk i ma flagę niemiec.
3
Ciekawe ile w tym prawdy, bo ostatnio żonka kupiła mu kinder suprise samochód xD chyba wie ile i gdzie mu znika kasa xD
8
@CLS63AMG
Cieszy taki wynik. Choć psl ciągle dobrze żyje w urzędach powiatowych. Ciekawe ile pokoleń musi minąć, żeby ta ośmiornica zdechła.
Razem - 4.0% (+1.0%)
Lewica - 3.9% (-0.8%)
PSL - 1.5% (-0.7%)
0
@patrix211 no właśnie messi i ronaldo mogliby już wnuki bawić, a nie kopią świński pęcherz
0
@Derean oby nie wyszli, to roland makdonald by nawet piłki na mundialu nie kopnął i może wracać na L4 do barcelony
4
Urugwaj gdyby nie grupa gdzie wychodzi 3 to by łeb dostali i nie wyszli z grupy z pachołkami xD
Niech ten zielony przylądek wali na łeb arabów i wychodzi z 2 miejsca.
0
@LAMC_10 ale to nie figo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Trzeba było kupić tego orszabala i rotować z bobusiem, ferrana pogonić.
0
Cubarsi za malo minut zagral w tym sezonie
2
Powiem wam, że ten mundial tak bardzo mam w dvpie, że oglądałem, tylko jeden mecz i to hiszpanii. Dziś pewnie też go obejrze. Reszta, która leci w normalnych godzinach mnie w ogóle nie interesuje.
Jak mundiale leciały o ludzkich godzinach to tv był włączony nonstop w tle i sobie coś tam leciało, studio czy meczyk. Teraz to wywalone jaja na to. Może w playoffach się to zmieni.
0
Szumacher i kubica też tak mysleli, dlatego teraz już są pewne zapisy w umowach.
0
Gdzie ci obrońcy naszego kapitana, którego trzeba trzymać za wszelką cenę?
Czas nauczyć się sprzedawać piłkarzy, a nie cały czas być dymanym.
Sentymentami pucharów nie wygramy.
1
@WiernyKibic111 dla mnie to jest smieszne takie fotki wrzucac na profilowy.
3
Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny i zacząć celebrować urodziny siostry co weekend.
10
Nie widziałem, że Mati Borek wygrał mistorzstea świata z Argentyna.
4
Jak pisałem, że go sprzedać, bo już lepszego sezonu nigdy nie będzie miał to hurt durr nasz kapitan. Czeka nas kolejny sezon z rafinią grającym mniej niż emeryt z cikago fajer.
5
Chłop się zesrał, że komentatorzy nie rozpoznali jakieś piłkarki xD
Dam sobie rękę uciąć, że 99.9% fanbazy Barcy nie jest w stanie nazwać pierwszej 11 barca femini xD
1
@TR3YWAY teraz mało któremu tak młodziakowi z topu sie nogi ruszają, a tutaj już stare dziady
1
Kristensen zarabiał 9mln bez bonusów. On od 2 lat siedział na ławie.
1
@Majkel3456 fajna strona. Szkoda, że u nas takich statystyk nie ma publicznie
2
@Fog_W_1899 u arabów to jest jedna wielka niewiadoma. Niby dobra kasa, ale traktują cie jak własność. Zobacz, że wszyscy, którzy wracają narzekają na turbanów. Tylko nieliczne wyjątki, którzy są ich największymi pupilami jak ronaldo czy nejmar mogą to zachwalać.
Pewnie chce jeszczer bardziej globalnie zaistnieć. Tylko ciekawe czy za transferem lewego pójdą kolejne. Czy nie skończy tak, że nie będzie miał w kim grać.
2
Ciekawe czy wyjdzie z grupy, bo na boisko to na pewno nie xD