La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 904 Culés

2

Powiem wam, że ten mundial tak bardzo mam w dvpie, że oglądałem, tylko jeden mecz i to hiszpanii. Dziś pewnie też go obejrze. Reszta, która leci w normalnych godzinach mnie w ogóle nie interesuje.
Jak mundiale leciały o ludzkich godzinach to tv był włączony nonstop w tle i sobie coś tam leciało, studio czy meczyk. Teraz to wywalone jaja na to. Może w playoffach się to zmieni.

0

@Rupert_Haubica Mi z kolei odpowiadają mistrzostwa o godzinach wieczornych.Nocnych pór nie śledzę bo jeszcze nie czas.

2

@Rupert_Haubica No niestety o normalnych godzinach jest 1 mecz dziennie, ewentualnie 2 jeśli w weekend.
No ale dziś mecz Hiszpani o 18, jutro o 19 Argentyna takze teraz akurat będzie co oglądać.

@FcPortoFan1999 Na każdym Mundialu są mecze wieczorne, różnica taka, że przy Mundialu w naszej strefie czasowej reszta jest w godzinach popołudniowych, więc można oglądać, a jeśli Mundial w USA to niestety zdecydowana większość wymaga zarwania nocki.
Na szczęście w fazie play-off będzie sporo meczów o normalnych godzinach

0

@LukaszFan Lubię takie dzienne spotkania oglądać.Zwłaszcza kiedy światło przecinać zaczyna się z cieniem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?