0

euro wprdol
brak drugiej żółtej
brak karnego
niewykorzystane setki

0

@derus


od czasu kiedy grubasowi dali karnego 2m za linia

1

Ani kartki ani karnego xD
Liga Pereza xD

0

Hahah endricka sfaulowali 3m za polem karnym i madrycioki dostały 11stke xD

1

Wojtuś bez szans

6

Penalti a Favor del Real Madrid
mekambe dawaj strzelaj

0

Nic lewą stroną nie idzie.

0

Vifon z bandażem i wszystko jasne. Czekam na robercika i rafinie z bandażem

2

Lewy by to strzelił

2

XD vifon co ugotował xD a szark jak zwykle

18

Przecież materace sobie krzyknął za niego 150mln albo i więcej, bo szedłby do rywala.
No chyba, że oni chca go sprowadzić za darmo w 2030.

6

Więcej karnych mekambe to wytrzyma xD

0

@TR3YWAY to kamil gała wersja lajt.
kolejny z choroszczy

8

Nie po to podpisywał wojtusia, żeby toksyk wracał.
Deko po prostu czochra go po głowie, żeby ten czegoś nie odwalił i żeby się go pozbyć w zimowym okienku.

0

@Coveta podobno mu dawali 100mln€ rocznie, ale ile w tym prawdy nie wiadomo. Pewnie z 50 to by mu minimum dali. I to oni chyba podają już stawki po odliczeniu podatków.
Ronaldo dostał 350 za rok.

0

@addept no właśnie dlatego by im się taki emerytowany lewy przydał bawić dzieci w szkółce i co nieco nauczył.

1

Musimy kogoś w akademii spłodzić na 9, kogoś kto rokuje na tę pozycję.
Lewy to już dziadek. Ferran to się nadaje na zmiennika, a nie na podstawową 9.
Sørloth to max kogo możemy kupić z napastników. Na więcej nas nie stać, dlatego kogoś musimy urodzić.

1

@RezerwowyWojtus pompowanie shreka, tzn sharka

0

@AlphaNumeric no i takie gwiazdy powinny być

0

Mogliby wreszcie jakiegoś normalnego wykonwace dać na koszulki, a nie jakie gwiazdki pokolenia Z.

2

Wojtula znów zwycięski i dzięki niemu jesteśmy liderem.

1

@Kasy winicjusz junior

3

@Andi18 la bambla ma pamięć złotej rybki

0

Dajcie Robercikowi karnego, bo mekambe już 4 miał.

0

Wpadła za linię, ale nie całym obwodem.

0

Tarantula co odwalił xD

1

Lewy 90 minut, a zaraz LM. Mógłby być ktoś na zmianę.

2

Ale huk w słupek aż było słychać w Polsce.

0

Dro jeszcze niepwny, boi się grać z pierwszej. Często za długo ją trzyma i nic nie robi.

0

@EsteBlanco jak ślepakami strzelali to jeszcze gorzej, bo impotenci. Do tego grali w 11 na 10.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?