Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
euro wprdol
brak drugiej żółtej
brak karnego
niewykorzystane setki
0
@derus
od czasu kiedy grubasowi dali karnego 2m za linia
1
Ani kartki ani karnego xD
Liga Pereza xD
0
Hahah endricka sfaulowali 3m za polem karnym i madrycioki dostały 11stke xD
1
Wojtuś bez szans
6
Penalti a Favor del Real Madrid
mekambe dawaj strzelaj
0
Nic lewą stroną nie idzie.
0
Vifon z bandażem i wszystko jasne. Czekam na robercika i rafinie z bandażem
2
Lewy by to strzelił
2
XD vifon co ugotował xD a szark jak zwykle
18
Przecież materace sobie krzyknął za niego 150mln albo i więcej, bo szedłby do rywala.
No chyba, że oni chca go sprowadzić za darmo w 2030.
6
Więcej karnych mekambe to wytrzyma xD
0
@TR3YWAY to kamil gała wersja lajt.
kolejny z choroszczy
8
Nie po to podpisywał wojtusia, żeby toksyk wracał.
Deko po prostu czochra go po głowie, żeby ten czegoś nie odwalił i żeby się go pozbyć w zimowym okienku.
0
@Coveta podobno mu dawali 100mln€ rocznie, ale ile w tym prawdy nie wiadomo. Pewnie z 50 to by mu minimum dali. I to oni chyba podają już stawki po odliczeniu podatków.
Ronaldo dostał 350 za rok.
0
@addept no właśnie dlatego by im się taki emerytowany lewy przydał bawić dzieci w szkółce i co nieco nauczył.
1
Musimy kogoś w akademii spłodzić na 9, kogoś kto rokuje na tę pozycję.
Lewy to już dziadek. Ferran to się nadaje na zmiennika, a nie na podstawową 9.
Sørloth to max kogo możemy kupić z napastników. Na więcej nas nie stać, dlatego kogoś musimy urodzić.
1
@RezerwowyWojtus pompowanie shreka, tzn sharka
0
@AlphaNumeric no i takie gwiazdy powinny być
0
Mogliby wreszcie jakiegoś normalnego wykonwace dać na koszulki, a nie jakie gwiazdki pokolenia Z.
2
Wojtula znów zwycięski i dzięki niemu jesteśmy liderem.
1
@Kasy winicjusz junior
3
@Andi18 la bambla ma pamięć złotej rybki
0
Dajcie Robercikowi karnego, bo mekambe już 4 miał.
0
Wpadła za linię, ale nie całym obwodem.
0
Tarantula co odwalił xD
1
Lewy 90 minut, a zaraz LM. Mógłby być ktoś na zmianę.
2
Ale huk w słupek aż było słychać w Polsce.
0
Dro jeszcze niepwny, boi się grać z pierwszej. Często za długo ją trzyma i nic nie robi.
0
@EsteBlanco jak ślepakami strzelali to jeszcze gorzej, bo impotenci. Do tego grali w 11 na 10.