Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Vini bierz jamalka i do arabii. Akurat jeden na lewa drugi na prawa strone i nie beda sie klocic.
4
Hahaha spłakał się XD xabi krótko go trzymaj tam.
0
Madrycioki robią zmiany, a my nic. To jest jakiś skandal.
Runej i roland makdonald powinni wejśc już kilka minut wcześniej.
0
@EvenepoelRemco00 runeja
6
Wojtuś 9.2 na sofascore. Jak nie dostanie dzis mvp to bedzie skandal.
0
@EvenepoelRemco00 z faweli xD
1
Gdyby roque wszedł to by dał lepsza zmianę za jamala. Po co oni go trzymają?
Czyżby plotka z tym, że jamalek się spóźnił a i tak grał od pierwszej minuty to jednak prawda?
0
@Wojtek84 to niech poprosi o zmiane a nie ciagnie w dol cala druzyne
0
Gdzie ten jamal bioega? On on jest na lini z obrońcami. Po co on jest na boisku?
0
Jeżeli lewy w meczach tupta to co robi teraz jamal? Do obrony się nie cofa, a do ataku nawet nie biegnie. Zjedź i przeproś kubiców.
1
Gdzie ten jamal był? co on nie potrafi do ataku nawet biec? Spóźziony cały mecz.
Ferrana i jamala nie powinno już być na boisku
2
Co on zrobił. Mógł podać.
2
Haha po co wam Gracjan jak jest Wojtuś.
1
Więcej błędów obrony Wojtuś wytrzyma.
1
Jamal powinien dostać po dupie od trenera zmiana w połowie. Może się obudzi i wstanie z łóżka na następny mecz.
2
Powinno być 1:1, ale gdyby patrzeć pod względem piłkarskim to powinno być 4:1
0
@Miszcz Textu FCB pitok go piecze od zmieniania milfetek. W głowie mu siedzi hustlehard i wujek nej
0
Jamal w przerwie zjazd do bazy. Nie ma siły i chęci na grę to niech idzie do pobawić się w łóżku.
0
Hahaha. Czyli można faulować jak się jest madryciokiem
1
Gdzie obrona? Chłop sobie sam stał.
0
Pedri co ty zrobiłeś. Mogłeś puścić.
0
Jamal to nawet nie ma siły biec z akcją xD
To już lewy więcej biega.
Tragedia.
1
Haha kibel ucieszony.
Fermin w tym sezonie daje więcej niż krzykacz Jamal.
0
Jamal kings league czeka.
7
Wojtuś mvp u nas. A wy narzekacie.
0
Jamal to mocny w kiwaniu spadkowiczów. Jak co do czego dochodzi to ma miękkie nogi.
2
Wojtuś najlepszy na boisku w naszym zespole.
0
@PatrychoO gdyby to zrobił żółw to bym nic nie miał przeciwko, bo to on teraz nosi koronę.
3
Głowa jamalka ciągle między udami milfetki a nie na boisku