0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Vini bierz jamalka i do arabii. Akurat jeden na lewa drugi na prawa strone i nie beda sie klocic.

4

Hahaha spłakał się XD xabi krótko go trzymaj tam.

0

Madrycioki robią zmiany, a my nic. To jest jakiś skandal.
Runej i roland makdonald powinni wejśc już kilka minut wcześniej.

0

6

Wojtuś 9.2 na sofascore. Jak nie dostanie dzis mvp to bedzie skandal.

0

@EvenepoelRemco00 z faweli xD

1

Gdyby roque wszedł to by dał lepsza zmianę za jamala. Po co oni go trzymają?
Czyżby plotka z tym, że jamalek się spóźnił a i tak grał od pierwszej minuty to jednak prawda?

0

@Wojtek84 to niech poprosi o zmiane a nie ciagnie w dol cala druzyne

0

Gdzie ten jamal bioega? On on jest na lini z obrońcami. Po co on jest na boisku?

0

Jeżeli lewy w meczach tupta to co robi teraz jamal? Do obrony się nie cofa, a do ataku nawet nie biegnie. Zjedź i przeproś kubiców.

1

Gdzie ten jamal był? co on nie potrafi do ataku nawet biec? Spóźziony cały mecz.
Ferrana i jamala nie powinno już być na boisku

2

Co on zrobił. Mógł podać.

2

Haha po co wam Gracjan jak jest Wojtuś.

1

Więcej błędów obrony Wojtuś wytrzyma.

1

Jamal powinien dostać po dupie od trenera zmiana w połowie. Może się obudzi i wstanie z łóżka na następny mecz.

2

Powinno być 1:1, ale gdyby patrzeć pod względem piłkarskim to powinno być 4:1

0

@Miszcz Textu FCB pitok go piecze od zmieniania milfetek. W głowie mu siedzi hustlehard i wujek nej

0

Jamal w przerwie zjazd do bazy. Nie ma siły i chęci na grę to niech idzie do pobawić się w łóżku.

0

Hahaha. Czyli można faulować jak się jest madryciokiem

1

Gdzie obrona? Chłop sobie sam stał.

0

Pedri co ty zrobiłeś. Mogłeś puścić.

0

Jamal to nawet nie ma siły biec z akcją xD
To już lewy więcej biega.
Tragedia.

1

Haha kibel ucieszony.
Fermin w tym sezonie daje więcej niż krzykacz Jamal.

0

Jamal kings league czeka.

7

Wojtuś mvp u nas. A wy narzekacie.

0

Jamal to mocny w kiwaniu spadkowiczów. Jak co do czego dochodzi to ma miękkie nogi.

2

Wojtuś najlepszy na boisku w naszym zespole.

0

@PatrychoO gdyby to zrobił żółw to bym nic nie miał przeciwko, bo to on teraz nosi koronę.

3

Głowa jamalka ciągle między udami milfetki a nie na boisku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?