0

Nie gryzie piłkarzy i ich nie bije. Choć z jego charakterem i tatą, który jest fanem madrycioków to mogłby szybko się nauczyć.

0

Lewego, Flicka i Szczęsnego xD

1

Czemu miałby jamalka oszczędzić? Grał z "kontuzją" 64, 90, 88, 75 i 90 minut.

2

Flick jeszcze nie wie co go czeka jak gruby będzie chciał się go pozbyć. Wtedy pieski z brukowców zaczną pisać swoje wysrywy.

1

Jak Gruby nie wygra wyborów to zapraszamy do PZPN u nas jest wiecznie impreza i mamy niagarę z wódki.

3

Zabawne jest to, że wyrzucają cie z juventusu, zdobywasz hiszpański tryplet i jeszcze jesteś nominowany do bramkarza roku xD

2

Jamalka wnieśli w złotej lektyce do szatni, a tam jakiś bobuś się na niego wydziera w języku Jana Pawła II.
Młody dostał talent, ale czy z niego skorzysta to nikt tego nie wie.

1

@krycha2201 racja pjbały mi się strony xD choć można by go dać na stronę żula może zagrałby lepiej.

0

Jeszcze trudniej w lidze hamburgerowej gdzie stoją jak pachoły xD
Krystyna się odkleiła xD

0

@LionelM95 jako jedyny USA prezydent od dawna nie wywołał żadnej wojny xD
To już osiągnięcie jak na prezydenta USA

3

Każda brmaka wpada w identyczny sposób.
Wina Szczęsnego, że nie broni 2v1 i 1v1.
Mamy więcej strzałów na bramkę więcej posiadania piłki i nic nie strzelamy.

0

@Roobo bernal może połamany, bo on rozegrał chyba 30 minut.

2

Uszatek to jest pełnosprawny czy połamany? Przeciez on już by lepiej zagrał niż żul kunde

0

Hahah wojtula. Szlug i gitara

1

dobre odegranie olmo
pierwsza akcja i bylaby kontra xD

0

Strzelaj strzelaj koniku, pan arab czeka z petrodolarami

1

grają na czarno a nie na biało to nie ma karnego

0

Czemu oni atakują w 5, a my w 2 i nikt nie biegnie? xD

0

Czemu w tym sezonie gramy bez bandaży?

Brakuje im witaminy b12.

0

Zawsze tak samo xD
Zawsze wojtusia zostawiają 1v1 albo 2v1 xD

1

Kunde źle tarntule ustawił

0

Wszystko zrobił fermin

0

@wyrek bo nie mamy armaty jak mekambe czy haland

0

Balde traci piłkę i macha łapami zamiast biec.

0

@Filipem w ostatniej reklamie bedzie na tajlandii, a potem znów cyk w studio

3

Po poprzednim dborym sezonie kupiliśmy bramkarza za bezcen, który się połamał i sprowadziliśmy jajogłowego.
Po tym sezonie coś czuję, że u księgowych będzie wszędzie na czerwono i sprzedamy jakis leszczy i "pozbędziemy" się Lewego, Wojtusia i Flicka.
Nikogo nie sprowadzimy i będziemy znów tak dziadować przez kilka lat.

39

W zeszłym sezonie nie mieliśmy ławki rezerwowych, teraz nie mamy nawet 1 składu.

3

Czemu jajogłowy nie biegł, żeby to dobić tylko się zatrzymał?

1

Jak te pachoły stoją. 0 ruchy bez piłki.

1

@blakkudium złoty chłopiec. On lekko dotyka piłke i leci petarda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?