Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie gryzie piłkarzy i ich nie bije. Choć z jego charakterem i tatą, który jest fanem madrycioków to mogłby szybko się nauczyć.
0
Lewego, Flicka i Szczęsnego xD
1
Czemu miałby jamalka oszczędzić? Grał z "kontuzją" 64, 90, 88, 75 i 90 minut.
2
Flick jeszcze nie wie co go czeka jak gruby będzie chciał się go pozbyć. Wtedy pieski z brukowców zaczną pisać swoje wysrywy.
1
Jak Gruby nie wygra wyborów to zapraszamy do PZPN u nas jest wiecznie impreza i mamy niagarę z wódki.
3
Zabawne jest to, że wyrzucają cie z juventusu, zdobywasz hiszpański tryplet i jeszcze jesteś nominowany do bramkarza roku xD
2
Jamalka wnieśli w złotej lektyce do szatni, a tam jakiś bobuś się na niego wydziera w języku Jana Pawła II.
Młody dostał talent, ale czy z niego skorzysta to nikt tego nie wie.
1
@krycha2201 racja pjbały mi się strony xD choć można by go dać na stronę żula może zagrałby lepiej.
0
Jeszcze trudniej w lidze hamburgerowej gdzie stoją jak pachoły xD
Krystyna się odkleiła xD
0
@LionelM95 jako jedyny USA prezydent od dawna nie wywołał żadnej wojny xD
To już osiągnięcie jak na prezydenta USA
3
Każda brmaka wpada w identyczny sposób.
Wina Szczęsnego, że nie broni 2v1 i 1v1.
Mamy więcej strzałów na bramkę więcej posiadania piłki i nic nie strzelamy.
0
@Roobo bernal może połamany, bo on rozegrał chyba 30 minut.
2
Uszatek to jest pełnosprawny czy połamany? Przeciez on już by lepiej zagrał niż żul kunde
0
Hahah wojtula. Szlug i gitara
1
dobre odegranie olmo
pierwsza akcja i bylaby kontra xD
0
Strzelaj strzelaj koniku, pan arab czeka z petrodolarami
1
grają na czarno a nie na biało to nie ma karnego
0
Czemu oni atakują w 5, a my w 2 i nikt nie biegnie? xD
0
Czemu w tym sezonie gramy bez bandaży?
Brakuje im witaminy b12.
0
Zawsze tak samo xD
Zawsze wojtusia zostawiają 1v1 albo 2v1 xD
1
Kunde źle tarntule ustawił
0
Wszystko zrobił fermin
0
@wyrek bo nie mamy armaty jak mekambe czy haland
0
Balde traci piłkę i macha łapami zamiast biec.
0
@Filipem w ostatniej reklamie bedzie na tajlandii, a potem znów cyk w studio
3
Po poprzednim dborym sezonie kupiliśmy bramkarza za bezcen, który się połamał i sprowadziliśmy jajogłowego.
Po tym sezonie coś czuję, że u księgowych będzie wszędzie na czerwono i sprzedamy jakis leszczy i "pozbędziemy" się Lewego, Wojtusia i Flicka.
Nikogo nie sprowadzimy i będziemy znów tak dziadować przez kilka lat.
39
W zeszłym sezonie nie mieliśmy ławki rezerwowych, teraz nie mamy nawet 1 składu.
3
Czemu jajogłowy nie biegł, żeby to dobić tylko się zatrzymał?
1
Jak te pachoły stoją. 0 ruchy bez piłki.
1
@blakkudium złoty chłopiec. On lekko dotyka piłke i leci petarda