Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eto'o9 R10 na preseason będzie, później się połamie, żeby w oknie nie mozna było go sprzedać.
44
Po hiszpańskim tryplecie i półfinale LM naszym jedynym wzmocnieniem jest bramkarz na przecenie, ale za to tracimy obrońcę.
My jesteśmy bankrutem, a tak nie można funkcjonować w wielkim footballu.
Flick zrobił wyniki ponad stan i teraz znów się oczekuje cudów.
Tak teraz jest dobrze widząc jakie zakupy robią rywale w LL, a jakie my.
Deko i gruby mają łzy flika na swoich rękach. Gdyby nie bezsensowe sprowadznie połamanego Olmo to byśmy nie byli w takiej czarnej dupie, że musimy się wszystkich pozbywać, że zarejestrować podstawowych piłkarzy.
Danie podwyżki rolandowi makdonaldowi, a w zamian pozbywamy się inigo.
Ciekawe na jakim minusie wszliśmy sprowadzając tygrysa z faweli.
Głowa ryby dawno się już popsuła, tylko drgawki zostały i jakoś macha ogonem.
10
Lewy asysta plus druga setka asysta zmarnowana przez jamalka.
Lewy 2 strzały, 2 w światło bramki.
Jamal 7 strzalów 1 celny.
Rafinia 3 strzały 1 celny.
Ferran 0 jakichkolwiek strzałów. Rashford przez 45 minut to samo.
18 razy strzelaliśmy, 6 razy celnie.
0
@FCB24 skoro ma znaczenie to czemu nie miało przy jamalu? Jego ojciec latał w szmatach realu i im kibicował.
1
Niesamowie. Wpompować tyle kasy w klub i inne ogórki biją cie po głowie xD
To samo się dzieje u turbanów z al nassrał.
9
XD
Znów się zacznie kwas i łażenie za Flikiem.
5
Pewnie pewien duńczyk sprzedał mu sraczkę.
4
Najpierw połamany i nie można go sprzedać do Bajernu.
Później wraca tak na mniej niż półgwizdka, odwala cyrki i znów jest niezdolny do grania xD
Deko i gruby będą go nańczyć do końca kontraktu jak fatiego.
3
Lepiej jak ojcuje mu 23 latek niż Hustle_Hard_304.
14
Niech ich zaczną faszerować schabowymi, ziemniaczkami i mizerią to wreszcie może któryś urośnie wyższy niż 170 i o budowie dębu a nie zapałki.
13
Czyli miesiąc.
Fermin widzimy się po nowym roku.
11
Bo u nas nie gra zespół tylko indywidualności.
Kadra jest zbyt młoda, żeby zrozumieć, że piłka to gra zespołowa a nie indywidualne statystyki.
Nawet jak wyciągniemy ze składu "drewnianego lewego, któremu nie chce się pressować" i wsadzimy tam ferrana, olmo czy z tyłu fermina to i tak nie wygląda to lepiej, bo dalej wszyscy biegają jak kurczaki z obciętymi głowami.
Do dane z meczu z chelsea
- Przebiegnięte kilometry w przeliczeniu na 90 minut:
Lewy - 10,16 km
Yamal - 9,25 km
- Liczba sprintów:
Lewy - 8
Yamal - 7
- Maksymalna prędkość:
Lewy - 29,1 km/h
Yamal - 28,5 km/h
- Procent czasu spędzonego w biegu:
Lewy - 15%
Yamal - 15,2%
- Procent czasu spędzonego w szybkim biegu / sprincie:
Lewy - 9,7%
Yamal - 8,3%
1
@Gaz
"Ojcem Messiego jest Jorge Horacio Messi – z zawodu kierownik w stalowni, później przez lata prowadził interesy syna i został jego menedżerem. Twardo stąpał po ziemi, jak to kiedyś bywało w rodzinach robotniczych: praca, obowiązek i żadnego gwiazdorzenia.
Matką Messiego jest Celia María Cuccittini – pracowała w fabryce magnetycznej. To ta spokojniejsza, bardziej ciepła strona domu, ale równie zasadnicza. To ona woziła małego Leo na treningi i pilnowała, żeby nie odleciał za bardzo z marzeniami."
Ojciec Jamalka - patus z najgorszej dzielnicy.
Matka - mało o niej wiadomo, ale jak zrobiła sobie dziecko z takim patusem to też musi być niezłe ziółko.
Go nie miał kto wychować, a teraz nie ma nikogo kto by pokazał mu drogę jaką ma podążać, bo buja się z ojcem i brygadą.
1
Jakby się leczył zamiast imprezować to by był zdrowy.
No taki już z niego grajek. I tak długo jechał na tym, że był młody i ciało jeszcze się trzymało. Jak się rozpadł to już na dobre, bo nigdy nie przykładał się do rehabilitacji.
0
@kanver_ jamalek znów pełne galoty od gwizdów.
12
Ferran 2 za akcje z samobójem.
Lewy 2.5 za to, że nie dostawał piłek i wracał się do obrony xD
0
@lajcior wstydu to nie ma ten grubas, który zamiast się leczyć wolał imprezować
4
Przypominam, że tego grubasa urojeni La bambiarze chcieli sprowadzić do nas na last dance xD
0
Jak ktoś ogląda mecze na sofascore i innych to później wypisuje głupoty na la bambli.
1
Człowiek, którego nie powinno być w zespole od 2 lat, ale zamiast sie go pozbyc to dali mu podwyżkę xD
1
Lewy biegał bez piłki, bo skąd miał ją mieć skoro cała pomoc schowana do kieszeni xD
Przecież sam tej piłki nie będzie wyprowadzał.
0
Kurkuma schował jamalka do kieszeni i nawet z takim ciężarem w spodniach ciągle był lepszy od balde i kunde.
0
@Filipem bez pedriego nie istnieje, on tylko potrafi dostać piłę od piedriego i od razu odegrać do niego.
2
Jamal był sobą. Jak mówił tak zrobił.
Pełne gacie jak na bernabeu.
0
@Pin0chet barcelona podaje niedokładnie piłkę*
0
Dzis jedny składny atak na bramkę to był stworzony przez kune i ferrana na własną bramkę.
0
Nikt tam nie próbuje nikogo zatrzymać. Digi dong to ładnie przez cały mecz podaje do przeciwników i nie wraca się po stratach ;)))
0
Kurkuma schował jamala do kieszeni.
0
HAHAHA Roland Makdonald xDDDDDD
To jest nasz mistrz ligi mistrzów
1
Co ten digi dong robi i jeszcze się nie cofa.