Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak pisałem, że jamala schowali do kieszeni i to, że jak nie ma miejsca to nic nie potrafi ugrać to się rzucili na mnie na la bambli.
0
Messi jest pamiętliwy. Bobuś kiedyś też jakoś zagłosował nie na messiego i tamten miał ból dupy przez kilka lat.
6
Pan arab musiał zobaczyć jak jego nowy ogier galopuje na trawie.
0
Cikago fajer to idealny kierunek. Cikago to mekka Polaków w USA, grałby dla swoich.
Gdyby zainwestowali w graczy w następnym sezonie tak jak Inter Miami to bez problemu mogłliby się bić o mistrza.
1
Jamal schowany do kieszeni. Jak nie ma miejsca to nic nie daje.
0
Jamal to już dawno powinien zejść, albo zamienić się z koszulkami z drugą drużyną.
0
@karci0 masz na mysli tego opalonego z jajkiem zamiast głowy?
0
Brakuje takiego małego Messiego, który poradziłby sobie z takimi tytanami.
Jamalowi coś nie idzie.
4
Ter statua już gacie pełne xD
7
Ten mały kurnik jest głośniejszy niż Camp nou w lidze mistrzów xD
8
Mecz na pokazanie arabom, ze nie ma nóg połamanych.
Konie też tak kupują.
1
Jamal to sobie nie radzi z 4 ligowcami. Przegrywa dryblingi, wrzutki do nikogo i jeszcze podaje do przeciwników.
0
Prawda jest taka, że przy 60-70 minucie się zmęczą i będzie strzelanina.
1
Pamiętacie jak za Xaviego prawie przegraliśmy z 4 ligowcem?
No to żeby się to nie powtórzyło xD
1
Znów Jamal xD Dajcie mu odpocząć, bo znów go zacznie wacek boleć.
Flik drugi rok go katuje.
Dro na lewą, Runi na prawą w środku jajogłowy.
0
Hejterzy się odezwali. Bez Wojtusia nie mielibyśmy potrójnej hiszpańskiej korony.
1
Mógłby wejść ter rorysta na bramkę i się skompromitować. Skończyłby swoją karierę.
17
Nikt go nie kupi, nigdzie nie odejdzie. Będziemy mu płacić do końca kontraktu tak jak Fatiemu i Rolandowi Makdonaldowi.
Trzeba było definitywnie zamknąć temat jego grania u nas kiedy był na to czas i nie patrzeć się czy ktoś z szatni kręci nosem. To samo z nowym wyborem kapitanów.
5
@yoli gryzek odchodził z barcelony w wieku, w którym lewandowski przychodził i xaviniatą robił trofeum panini.
Gryzak to może buty sznurować Panu Piłkarzowi.
1
Oni mają problem z dolną połową ligi, co dopiero jak trafią na kogoś lepszego.
Zaraz grają z materacami mam nadzieję, że kotleciaki ich dojadą.
3
Pewnie nie wiedział jak mu pół bańki z konta zniknęło xD
2
Gracjan powinien grać, bo grał mało w tym sezonie. Albo Wojtuś początkowe mecze z ogórasami, a od półfinału Gracjan.
Ter rorysta powinien być odsunięty od zespołu.
1
Pewnie spróbował zupkę, którą przygotował Ter Statua dla wojtusia.
3
Bobuś nie martw się. Tak się traktuje legende, która podniosła z kolan bankruta.
W PK sobie brameczki nastrzelasz z CD Guadalajara. Runi też sobie pogra i piłeczkę Ci popodaje, a ty sobie z konara hatricka strzelisz.
3
Dawaj Runiego. Pokazał, że potrafi i che grać.
0
Ale padlina dzis grana.
Jamal na 10 i wprowadzić Runiego z Lewym
5
Jamal ma za mało minut. Dajcie jamalkowi więcej minut jego pubalgia wytrzyma.
2
Toksyk już miesza i nie tylko za kulisami ale też zupę z fortransem xD
1
Za mało, żeby kogokolwiek skorumpować za dużo, żeby zamieść pod dywan.
Mam nadzieję, że to skończy się jak najszybciej, ale na to się nie zapowiada.
1
Najlepsi ultrasi to tacy co sobie piórka w dupę wsadzą i bedą pośladkami klaskać.
Niestety do tego to zmierza.
Nikt normalny nie chce patusów na trybunach rodem z niemiec czy ekstraklasy, ale przydałby się jakiś doping z flagami i przyspiewkami, a nie z orkiestrą dętą.