1

Jak pisałem, że jamala schowali do kieszeni i to, że jak nie ma miejsca to nic nie potrafi ugrać to się rzucili na mnie na la bambli.

0

Messi jest pamiętliwy. Bobuś kiedyś też jakoś zagłosował nie na messiego i tamten miał ból dupy przez kilka lat.

6

Pan arab musiał zobaczyć jak jego nowy ogier galopuje na trawie.

0

Cikago fajer to idealny kierunek. Cikago to mekka Polaków w USA, grałby dla swoich.
Gdyby zainwestowali w graczy w następnym sezonie tak jak Inter Miami to bez problemu mogłliby się bić o mistrza.

1

Jamal schowany do kieszeni. Jak nie ma miejsca to nic nie daje.

0

Jamal to już dawno powinien zejść, albo zamienić się z koszulkami z drugą drużyną.

0

@karci0 masz na mysli tego opalonego z jajkiem zamiast głowy?

0

Brakuje takiego małego Messiego, który poradziłby sobie z takimi tytanami.
Jamalowi coś nie idzie.

4

Ter statua już gacie pełne xD

7

Ten mały kurnik jest głośniejszy niż Camp nou w lidze mistrzów xD

8

Mecz na pokazanie arabom, ze nie ma nóg połamanych.
Konie też tak kupują.

1

Jamal to sobie nie radzi z 4 ligowcami. Przegrywa dryblingi, wrzutki do nikogo i jeszcze podaje do przeciwników.

0

Prawda jest taka, że przy 60-70 minucie się zmęczą i będzie strzelanina.

1

Pamiętacie jak za Xaviego prawie przegraliśmy z 4 ligowcem?
No to żeby się to nie powtórzyło xD

1

Znów Jamal xD Dajcie mu odpocząć, bo znów go zacznie wacek boleć.
Flik drugi rok go katuje.
Dro na lewą, Runi na prawą w środku jajogłowy.

0

Hejterzy się odezwali. Bez Wojtusia nie mielibyśmy potrójnej hiszpańskiej korony.

1

Mógłby wejść ter rorysta na bramkę i się skompromitować. Skończyłby swoją karierę.

17

Nikt go nie kupi, nigdzie nie odejdzie. Będziemy mu płacić do końca kontraktu tak jak Fatiemu i Rolandowi Makdonaldowi.
Trzeba było definitywnie zamknąć temat jego grania u nas kiedy był na to czas i nie patrzeć się czy ktoś z szatni kręci nosem. To samo z nowym wyborem kapitanów.

5

@yoli gryzek odchodził z barcelony w wieku, w którym lewandowski przychodził i xaviniatą robił trofeum panini.
Gryzak to może buty sznurować Panu Piłkarzowi.

1

Oni mają problem z dolną połową ligi, co dopiero jak trafią na kogoś lepszego.
Zaraz grają z materacami mam nadzieję, że kotleciaki ich dojadą.

3

Pewnie nie wiedział jak mu pół bańki z konta zniknęło xD

2

Gracjan powinien grać, bo grał mało w tym sezonie. Albo Wojtuś początkowe mecze z ogórasami, a od półfinału Gracjan.
Ter rorysta powinien być odsunięty od zespołu.

1

Pewnie spróbował zupkę, którą przygotował Ter Statua dla wojtusia.

3

Bobuś nie martw się. Tak się traktuje legende, która podniosła z kolan bankruta.
W PK sobie brameczki nastrzelasz z CD Guadalajara. Runi też sobie pogra i piłeczkę Ci popodaje, a ty sobie z konara hatricka strzelisz.

3

Dawaj Runiego. Pokazał, że potrafi i che grać.

0

Ale padlina dzis grana.
Jamal na 10 i wprowadzić Runiego z Lewym

5

Jamal ma za mało minut. Dajcie jamalkowi więcej minut jego pubalgia wytrzyma.

2

Toksyk już miesza i nie tylko za kulisami ale też zupę z fortransem xD

1

Za mało, żeby kogokolwiek skorumpować za dużo, żeby zamieść pod dywan.
Mam nadzieję, że to skończy się jak najszybciej, ale na to się nie zapowiada.

1

Najlepsi ultrasi to tacy co sobie piórka w dupę wsadzą i bedą pośladkami klaskać.
Niestety do tego to zmierza.
Nikt normalny nie chce patusów na trybunach rodem z niemiec czy ekstraklasy, ale przydałby się jakiś doping z flagami i przyspiewkami, a nie z orkiestrą dętą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?