9

No i tak powinien uciszać krytyków, a nie wywiadach czy głupich postach na instagramie

1

Kolejny mecz 90 minut jamala, 0 runiego.
Jak ktoś będzie płakać, że lysy z reprecentacji tyra jamala to niech najpierw zobaczy co robi niemiec

0

Dobrze, że mamy mocną konkurencję na bramce i żaden bramkarz nie może spać spokojnie ;)

0

Podajcie bobusiowi jak jest na czystej

0

Wpuść Runiego niemiecki oprawco biednego szweda.
Mam nadzieję, że Runi się zwinie po tym sezonie, bo talent ma żeby grać.

1

Ale fart, że siatę założył żółtkowi.

0

Jak się tłukli xDDD

0

Dobra czemu go nie zdjęli, żeby dmuchać na zimne? Przeciez może wejść Runi.
Oni szukają kolejnych kontuzji czy co

0

Nie wpierd0lil się czysto w nogi to chyba vifona nie połamał.
Nie rozumiem czemu po takiej kontuzji zawodnika od razu nie wiozą do szpitala na badania, tylko czekaja do końca meczu.

0

Nasza obrona to ma wylew xD
To co się stało z nimi w ciągu przerwy wakacyjnej to jest tragedia. Nie ma jednego emeryta i wszystko się sypie.

0

XDDDDDD
Dopiero co dziś pisałem, żeby mu płacić za minuty spędzone na boisku, bo więcej jest na L4 niż gotowy do gry.
24/25 218 dni w łóżku, mecze opuszczone 51
25/26 21 dni w łóżku, mecze opuszczone 5, ale tylko dlatego bo nie gra.
W tym roku zagrał tylko 3 mecze od pierwszej do ostatniej minuty, reszta to gra ogony.

1

Lepiej, żeby wrócił już po espaniolu. Na niego trzeba dmuchać.

33

10 latek powinien opiekować się hustle hard 304, bo ma więcej oleju w głowie niż ten patus

0

Po co tracić kasę na kogoś kto więcej leży w domu niż gra. Dać mu płacone za minuty grania a nie za fakt chceci to może będzie grał wszystkie mecze po 90 minut i nie będzie łapał konzuji.

3

Fawelarze grają na zwolnienie xabiego. Tzn jeden gra w drugi dłubie w nosie
https://x.com/i/status/2002037087609266399

0

Szczęsnego słuchają, bo on coś tam mówi językiem prawdziwych potomków Jezusa, a oni wpatrzeni w niego jak w mesjasza go oklaskują.

1

@Safrani dzięki, trzeba czekać aż chińczyki wyprodukują je w milionie egzemplarzy to może starczy dla każdego.

1

@kulek22 dzięki, trzeba czekać aż chińczyki wyprodukują je w milionie egzemplarzy to może starczy dla każdego

0

Miały dziś wrócić maskotki kota na sklep barcy, ale wygląda jakby nie wróciły i w ogóle je usunęli ze strony, albo ja nie mogę ich znaleźć.
Ktoś coś wie?

1

Messi ma ciągle bół dupy o głosowanie, a wiadomo, że on mowi kogo mogą a kogo nie mogą sprowadzić.

0

@Coveta ciągle dużo lepsza niż amerykańskie kartofliska czy arabskie pustynie

14

Lepiej do milanu grać z dziadkami niż tłuc się po amerykańskich kartofliskach.

0

@Hasszz slązakom bliżej do niemiec niż hiszpanom do maroka

0

Tak samo jak farbowane lisy u nas.
Myślę, że Ślązacy bardziej kochają Podolskiego niż Hiszpanie Jamala.

0

@Eklerek ciekawe co się z nim stabło. Portugalia to takie ogóry czy granie w arsenalu mu nie leży.

3

Gdyby nie samobój i karny podarowane przez pereza to xabi właśnie byłby w samolocie do niemiec xD

2

Ta mina xabiego na koniec xDDD
Gdyby nie karny z dupy to by była niezła kompromitacja xDDDD

5

Perez ładnie tam karmi swojego żółwia karnymi xD

1

Jak pisałem, że jamala schowali do kieszeni i to, że jak nie ma miejsca to nic nie potrafi ugrać to się rzucili na mnie na la bambli.

0

Messi jest pamiętliwy. Bobuś kiedyś też jakoś zagłosował nie na messiego i tamten miał ból dupy przez kilka lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?