Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przyjdzie jakiś pachołek i melaninowi znów go sobie ustawią do pionu xD
Galacticos 2.0 xD Więcej pieniędzy niż umiejętności.
Destruktywna ekipa. Nasza szatnia wczoraj pokazała jak mogą wspierać się zawodnicy i iść za trenerem.
Oby jak najwięcej lat panowania melaninowych madrycioków.
10
Kopytko to już tyle bzdur naopowiadał, że go nawet nie ma co cytować xD
25
@korni20 mają łeb do interesów jak deko z grubciem
0
Perez zarządza realem zza biurka za zamkniętymi drzwiami, a gruby odpala hiszpańskie discopolo w szatni xD
0
Niedługo to będą całą drużynę powoływać na kadrę, a madrycioki będą mieli 2 tygodnie odpoczynku.
42
Niesamowite, dlatego wystawiają żółwia na zastrzykach przeciwbólowych, którego wczoraj ściągnęli na finał xD
Ciekawe co powie po przegraniu ligi.
3
@KrychaFCB Messi sprzedaje sam pewnie jakieś 2 100 000
36
13
Już wolę jego podnoszonego trofeum niż Ter Toksyka.
32
Potężny kulomocowy emeryt z kolejnym trofeum.
Wojtuś więcej trofeum na emeryturze zdobędzie niż jak był aktwynym bramkarzem.
0
Jajogłowy xD miałeś chamie złoty róg
3
Niech oni się ogarnął bo ten żółty pet doliczy 15 minut
1
Oni muszą coś odwalić w klasyku
0
Zaczyna się szmaciarskie granie, bo technicznie są zbyt słabi.
3
Zbrodniarz boiskowy i poza boiskowy
3
Puchar myszki miki, a oni wystawiają żółwia na zastrzykach xD
Ciekawe czy się nie połamie jeszcze bardziej.
1
Madryciaki by miały 100% karny xD
0
Fermin to gra czy już odpoczywa?
0
Vini chciał jak Runi, ale ma koślawe nogi xD
1
Już lepiej wpuścice tego wojtusia ze szlugiem zamiast Cubarsiego
0
Mam nadzieję, że Kristensen wejdzie na środek obrony, bo to nasz najlepszy obrońca ;)
0
@Soetie no ;)
komentarz musi zawierać więcej niz 15 znaków
3
Zółty frajer z gwizdkiem na smyczy pereza za petrodolary. Jeszcze 10 minut dolicz
4
Majestatyczny goleador
3
Ale zjbalismy. Poczuliśmy się za pewni.
1
Strzelaja prosto w ośmiornicę
0
Jamal weź zjedź do bazy, bo nawet podać nie potrafisz.
0
Ale mają impotencje strzelecką xD
1
Chłop co podał do belingama xD
Dawajcie tego Runiego.
0
Puchar pereza to kartek nie bedzie