0

Przyjdzie jakiś pachołek i melaninowi znów go sobie ustawią do pionu xD
Galacticos 2.0 xD Więcej pieniędzy niż umiejętności.
Destruktywna ekipa. Nasza szatnia wczoraj pokazała jak mogą wspierać się zawodnicy i iść za trenerem.
Oby jak najwięcej lat panowania melaninowych madrycioków.

10

Kopytko to już tyle bzdur naopowiadał, że go nawet nie ma co cytować xD

25

@korni20 mają łeb do interesów jak deko z grubciem

0

Perez zarządza realem zza biurka za zamkniętymi drzwiami, a gruby odpala hiszpańskie discopolo w szatni xD

0

Niedługo to będą całą drużynę powoływać na kadrę, a madrycioki będą mieli 2 tygodnie odpoczynku.

42

Niesamowite, dlatego wystawiają żółwia na zastrzykach przeciwbólowych, którego wczoraj ściągnęli na finał xD
Ciekawe co powie po przegraniu ligi.

3

@KrychaFCB Messi sprzedaje sam pewnie jakieś 2 100 000

36

13

Już wolę jego podnoszonego trofeum niż Ter Toksyka.

32

Potężny kulomocowy emeryt z kolejnym trofeum.
Wojtuś więcej trofeum na emeryturze zdobędzie niż jak był aktwynym bramkarzem.

0

Jajogłowy xD miałeś chamie złoty róg

3

Niech oni się ogarnął bo ten żółty pet doliczy 15 minut

1

Oni muszą coś odwalić w klasyku

0

Zaczyna się szmaciarskie granie, bo technicznie są zbyt słabi.

3

Zbrodniarz boiskowy i poza boiskowy

3

Puchar myszki miki, a oni wystawiają żółwia na zastrzykach xD
Ciekawe czy się nie połamie jeszcze bardziej.

1

Madryciaki by miały 100% karny xD

0

Fermin to gra czy już odpoczywa?

0

Vini chciał jak Runi, ale ma koślawe nogi xD

1

Już lepiej wpuścice tego wojtusia ze szlugiem zamiast Cubarsiego

0

Mam nadzieję, że Kristensen wejdzie na środek obrony, bo to nasz najlepszy obrońca ;)

0

@Soetie no ;)
komentarz musi zawierać więcej niz 15 znaków

3

Zółty frajer z gwizdkiem na smyczy pereza za petrodolary. Jeszcze 10 minut dolicz

4

Majestatyczny goleador

3

Ale zjbalismy. Poczuliśmy się za pewni.

1

Strzelaja prosto w ośmiornicę

0

Jamal weź zjedź do bazy, bo nawet podać nie potrafisz.

0

Ale mają impotencje strzelecką xD

1

Chłop co podał do belingama xD
Dawajcie tego Runiego.

0

Puchar pereza to kartek nie bedzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?