0

Bernal, który nic nie gra? xD co to za Blitzkrieg

0

@Seneka psg w zeszlym roku to prawie zesrało się metr przed kiblem xD

1

Lewy marnuje setke
rafinia marnuje setke i nie potrafi dobrze wykonac rzutu roznego
jamal kiwa się, traci piłkę i macha łapami
olmo 5 razy przyjmuje piłkę przed strzałem
gracjan stoi na bramce
reszta kopie się po głowie

0

Deco sprowadził w tym okienku kilku dzieciaków za 5 lat może znów coś pogramy jak oni dorosną, albo ich sprzedamy z zyskiem i kogoś wreszcie kupimy.

1

@Marcelinho132 neggreira wkłada kasę do kieszeni murinio

1

Tabela układa się idealnie pod nas, ale my sobie nie pomagamy xD

1

3:1 by było dla benefiki, gdyby kudłaty trafił głową w piłkę.

0

co ten jamal zrobił? podałdo kunde zamiast isc do przodu to ustał i się patrzy jak pachoł

0

@robsons23 to rafini też już niech nie podają bo mu setke wystawił lewy

2

Oni nie potrafią podawać do 9

0

Flick w przerwie powie im coś po niemiecki i chce obudza w drugiej polowie

0

Jak oni środkiem to sobie autostrade zrobili xD

0

@Sapos93 ojciec patus

0

Lewy zaraz będzie pauzował, bo jakiś chińczyk mu plecy rozwalił

5

Jamal macha łapami zamiast podać. Co to daje to jego kiwanie

0

Dobrze, że na drugim ekranie oglądam multiligę, bo by jeszcze człowiek w jakaś depresje wpadł oglądając naszych

0

Zero ruchu stoją jak kołki i się patrzą

0

Nie przejdziemy barazy z taka gra xD

0

Jak oni przechodzą nasza obronę jak przez pachołki xD

0

Zamiast z pierwszej strzelać to oni 3 razy muszą sobie piłkę poprawić

4

Rafinia to też te różne wykonuje jakby miał chłopów 4 metrowych pod bramką

13

Niech wpuści samych ofensywnych po co nam obrona jak ona i tak nie działa

0

Magiczny bobuś setkę wyłożył

1

4 old boyów dać i będzie lepsza obrona niż teraz.

1

Niesamowite jest to jak balde sobie truchta do obrony xD

1

Ja to bym na obronę nawet jakiegoś weterana sprowadził byleby poukładał uszatka i kubarsiego. Kunde jak znajdzie sobie nową babę to odbije od dna, a balde może coś kiedyś znów przeskoczy w głowie.

0

@Elvisek zarząd to może wymienić grubego laporte na worek piłek

3

@domin1515 za do że żydzi rozrabiają w Polsce przeprasza żydów i gani Polaków xD

21

@vangoor i to od białych po czarne, Ewenement.

11

Nie ma żółtego kota w sklepach to myszy harcują po boisku xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?