Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bernal, który nic nie gra? xD co to za Blitzkrieg
0
@Seneka psg w zeszlym roku to prawie zesrało się metr przed kiblem xD
1
Lewy marnuje setke
rafinia marnuje setke i nie potrafi dobrze wykonac rzutu roznego
jamal kiwa się, traci piłkę i macha łapami
olmo 5 razy przyjmuje piłkę przed strzałem
gracjan stoi na bramce
reszta kopie się po głowie
0
Deco sprowadził w tym okienku kilku dzieciaków za 5 lat może znów coś pogramy jak oni dorosną, albo ich sprzedamy z zyskiem i kogoś wreszcie kupimy.
1
@Marcelinho132 neggreira wkłada kasę do kieszeni murinio
1
Tabela układa się idealnie pod nas, ale my sobie nie pomagamy xD
1
3:1 by było dla benefiki, gdyby kudłaty trafił głową w piłkę.
0
co ten jamal zrobił? podałdo kunde zamiast isc do przodu to ustał i się patrzy jak pachoł
0
@robsons23 to rafini też już niech nie podają bo mu setke wystawił lewy
2
Oni nie potrafią podawać do 9
0
Flick w przerwie powie im coś po niemiecki i chce obudza w drugiej polowie
0
Jak oni środkiem to sobie autostrade zrobili xD
0
@Sapos93 ojciec patus
0
Lewy zaraz będzie pauzował, bo jakiś chińczyk mu plecy rozwalił
5
Jamal macha łapami zamiast podać. Co to daje to jego kiwanie
0
Dobrze, że na drugim ekranie oglądam multiligę, bo by jeszcze człowiek w jakaś depresje wpadł oglądając naszych
0
Zero ruchu stoją jak kołki i się patrzą
0
Nie przejdziemy barazy z taka gra xD
0
Jak oni przechodzą nasza obronę jak przez pachołki xD
0
Zamiast z pierwszej strzelać to oni 3 razy muszą sobie piłkę poprawić
4
Rafinia to też te różne wykonuje jakby miał chłopów 4 metrowych pod bramką
13
Niech wpuści samych ofensywnych po co nam obrona jak ona i tak nie działa
0
Magiczny bobuś setkę wyłożył
1
4 old boyów dać i będzie lepsza obrona niż teraz.
1
Niesamowite jest to jak balde sobie truchta do obrony xD
1
Ja to bym na obronę nawet jakiegoś weterana sprowadził byleby poukładał uszatka i kubarsiego. Kunde jak znajdzie sobie nową babę to odbije od dna, a balde może coś kiedyś znów przeskoczy w głowie.
0
@Elvisek zarząd to może wymienić grubego laporte na worek piłek
3
@domin1515 za do że żydzi rozrabiają w Polsce przeprasza żydów i gani Polaków xD
21
@vangoor i to od białych po czarne, Ewenement.
11
Nie ma żółtego kota w sklepach to myszy harcują po boisku xD