38

Dudek w prime robił atosferke w realu to wojtuś może robić na emeryturze atmosferke.

0

Anan Lewandowska już powiedziała co się stanie.

1

Były spotkania już wygrane, a flick ciągle trzymał 90 minut jamala. Dzieje się to od czasu jego kontuzji i po plotkach o tym, ze jamal się spóźnił na trening a i tak wyszedł w podstawie.

7

Lewy niższe noty od ferrana xD


Według sofa score
Lewy strzały/strzały celne 1/1
Ferran 4/1
Niewykorzystane okazje
Lewy 1, Ferran 2
Lewy odcięty od gry. Grał 2x dłużej dostał prawie tyle samo piłek co ferran.
Lewy wracał się do obrony, Ferran nie.
Lewy pojedynki/wygrane 3/2, pojedynki powietrzne/wygrane 6/4
Ferran pojedynki/wygrane 1/1, pojedynki powietrzne/wygrane 0/0
To są fakty.

9

Nasz podstawowy napastnik za rok


16

zamiast anarchicznie to można użyć słowa choatycznie? czy to, że tam nie ma lidera i każdy gra jak chce?

4

6. Impotencja w ataku


7. Szwed robi za termofor na ławie

1

Znów Lewandowski zły


3

dostawil płetwe

1

odkad ferran ma dlugie wlosy to nie strzela goli

0

szkoda ze mu gaci nie zdjal xD

0

lapcio powinien swoja nerke sprzedac za haalanda

0

oni setki marnuja jak my XD

1

Musimy sprowadzic tego Ety Jonga, gorzej niż ferran to chyba nie bedzie

2

@Lisek niestety tak dziala swiat i korporacje

0

Potężny szewd idealnie grzeje ławę.

0

@AmigoBlancos my sie smiejemy a ciekawe cyz hustlehard304 pokazał jamalowi jak sie zaklada gume na banana xD

0

@Fake69 ale mu moga dac 12min, bo musi dostac 50% wczesniejszej pensji inaczej tebas tego nie zaakceptuje xD

1

@BorzyKrzys tak i głupie ruskie by wkopały potężniejszych żydów w to xD
Oni się czują bezkarnie, a jeszcze nad nimi są rodziny bankierów, które mają totalną władzę i tam to musi się dziać.

3

Pewnie nike nie zgodzi się na sprzedaż to niech się zgodzi na oddanie dzieciom czy cos.

2

@FanVictoraIbarbo roland makdonald, który nie gra od pół roku też ma 15mln. On nie jest kontuzjowany to płacimy mu 100%.
Można się czepiać lewego pensji w tym wieku, ale on przynajmniej cały czas jest gotowy do gry i gra.

3

Jak my w 1:1 to już jesteśmy od 1.5 roku. Przeciez lapcio by nas nie okłamał.
Jakby potrafili wyprodukować koty to tymi kotami byśmy sobie kupili jakiegoś średniego napastnika.

22

Szanowny Pan Gajdek okłamał 60mln Polaków na świecie.
Ja już mam w domu przygotowany kij i kawałek deski na transparant popierający pierwszego Polaka rodaka przyszłego prezesa wielkiej Barcelony, a tutaj taki news.

7

@Danqoo zaraz po lewandowskim i wojtusiu

2

A co ma powiedzieć?
Że jeden od 3 miesięcy jest na wakacjach, drugi ma sraczkę i siedzi w domu, kolejny to dziecko i jeszcze 2 czekoladki, które zapomniały jak grać.

0

W tym momencie są 4 mocne zespoły, jak benzyna i jeszcze kogoś dokupią do al kek to będzie jeden gigant.
Wtedy kristyna może pomarzyć nawet o powąchaniu jakiegokolwiek pucharu myszki miki.
W ogóle zobaczcie sobie ilość piłkarzy w lidze.
23/24 662, Al-Ettifaq FC miał 43 zawodników.
21/22 663, Al-Shabab FC miał 51 zawodników.
Teraz to się skurczyło, bo pozbyli się lokalnych ogórków i w lidze jest 494 zawodników.

1

@AnalizaTV


od 2:59 najlepsze xD

0

@Joopiter słynie z tego, ze wystarczy, że jakiś piłkarz powącha murawę, zje bułkę z serem na camp nou i cena wzrasta.

5

XD to ten co chciał grać końcówkę ligi mistrzów w zeszłym roku i w tym rywalizować z Gracjanem? xD
Zostawić go u nas, odciąć od drużyny, niech siedzi i trenuje sam.
Girona to się chyba cieszy, bo jak przyszedł skończyłą się dobra passa.

0

@escarabajo no tak XD bo on tam przyszedł bić rekordy, zdobywać trofea i duża kasę xD
Jak na razie to nic nie zdobył, a kibice mają go dość i chcę żeby odszedł xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?