0

@Filipem w ogóle.

2

Nasi biegają jak kurczaki z obciętymi głowami. Nie wiedzą co się dzieje.

0

Medale rozdają można się przełączyć

0

Co to za kamerą na dupę sędziego?

0

Niech oni się cofnął i niech grają z kontry może wtedy coś ustrzelą

3

Oni nasza pomoc i obronę przechodzą 2 podaniami xD

0

Jamal to dziś na piechotę powinien wracać.

0

Całą akcję rozwala nam jamal i jeszcze kontra leci że strzałem.
Brawo dalej runiego trzymaj na ławce

0

Wszyscy grają na jamala dlatego w meczu wyczaruje 1 czy 2 okazję. Większość meczu to u niego jest tak jak teraz.

1

W ocenach i tak Jamal dostanie 7.5 xD

0

Co ten gówniarz zrobił xD dajcie tego runiego

2

Jamal to chyba w halówkach gra albo w jakiś krótkich korkach.

0

@Seledynowy sygnalizator

0

RUNI siedzi na ławce od pół roku ma siły na bieganie to flick wystawia zblazowanego jamala.

0

Jamal to chyba ciągle siedzi na Instagramie i wypisuje tajemnicze posty.

12

10 tysięcy kart do zbierania podpisów kosztuje 1293,26 euro
60 tysięcy 9074,35 euro
Lapcio mógł kupić 6 pakietów po 10tys to zapłaciłby 7 759,56 euro. Ten to ma głowę do interesów, nawet tu przepłacił.

3

Robert "nie jest legendą bajernu i bundesligi" Lewandowski


3

Dajcie tego Runiego na bok, Jamala do środka i Fermina na bok. Ile mamy czekać na takie zestawienie.

2

@michaleu Aitana Bonmatí lepsza, szara myszka

0

Materace dziś 3:0 w dupę. Będzie z nami rewanż i znów nauczą się grać.
Niesamowi jak przeciwko nam wszyscy grają mecze życia a przed innymi rozkładają nogi.

2

"Lewandowski strzelał, bo miał pierdyliard podań, wszyscy grali na niego"

23

Niestety, ale lwa część nie dostosowuje się do kraju, w którym jest gościem i narzuca swoje standardy.
Skoro ktoś wyprowadził się ze swojego kraju, bo było mu źle to po co chce zrobić kopie tego kraju w nowym miejscu?
Problemem nie są imigranci, tylko pasożyty, pijawki społeczne i przestępcy, które żerują na zdrowym społeczeństwie niezależnie od koloru skóry i pochodzenia.

Huraoptymistyczne hasła to głoszą ludzie żyjący na zamkniętych osiedlach z ochroną, którzy nie mają pojecią co się dzieje za płotem, ale jak już ktoś podchodzi pod ich płot to zaczynają płakać.

6

Ferminowi bym tyle nie dał. On zmarnował 2 setki.
Lewy odłączony, wszystko próbowali robić stroną jamala, ale jak jamal dostawał piłkę to od razu miał gangbang od materacy.
Trzeba było wyjść fermin lewy runi i jamal za lewym.

0

Gdyby nie nieskuteczność Fermina i spalony z dvpy to byśmy przegrali 1 a nie 4.
Już można przyjąć narracje madrycioków, ze PK to puchar myszki miki i nie ma co sobie nim głowy zawracać.

0

@macio_944 a dostają piłki?

0

Nie ma laporty. Nie ma wyników

1

Milimetrowy spalony, nie podyktowany karny. Robią wszystko w tym roku żeby nas udupić

6

Haha dla madryciaków by nawet tego nie sprawdzali a tutaj 10 minut się nad tym spuszczali byleby coś znaleźć xD

0

Czego oni tam na siłę szukają? Tam nic nie ma

0

Przecież oni wychodzą na pusta jak chcą. To jest tragedia. To będzie jakieś upokorzenie. Jak my niby mamy to odrobić u nas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?