3

Porównajcie grę nasza, kotleciaków i madryciakow. Madryciaki to jak z drugiej ligi.

0

Flick jaka mina jak w '39

4

Digi dong zbieraj manatki nasze dziecko przejmuje twoja pozycję

0

Weźcie tam Rolanda makdonalda na 9.

1

Boże śledzik kiedy ty w coś trafisz

0

To już chyba było lepiej dać na bok uszatka i do środka Rolanda makdonalda

0

Nie potrafi podać gownairz jeden

17

I tak nic nie dostanie terrorysta w białych szmatach.
Gdyby to było naruszenie uczyć skórnych winicjusza to by raz dwa dostał karę chłosty na środku boiska.

0

@Dankho94isback chyba z temu bo na takiego nas stać xD

6

Emeryt bez oka z dwiema drewnianymi protezami nóg strzela gole, a młody zdrowy Hiszpan nawet w piłkę nie potrafi trafić.
Jak my mamy strzelać gole za rok jak emeryt odejdzie na emeryturę?


2

Niesamowite jest to, że my nie możemy stracić ZADNEJ bramki, żeby myśleć o cudzie a my wystawiamy uszatka xD to pokazuje w jakiej czarnej dupie jesteśmy z obroną.
Po co ten Roland makdonald? Po co nam ten połamany kristensen? Pozbyc się ich.

9

Oni byli zajęci sprawdzaniem spalonego Lewandowskiego

15

Dobrze, że się pozbyli xabiego, bo ten pachoł jest na poziomie inteligencji winicjusza i terorsyty rudiegera.

6

Terrorysta w białej szmacie. On nie powinien żyć w cywilizowanym kraju.

0

Ważne, ze trener 100% madryciok i winicjusz moze teraz tanczyc i cieszyc sie z gry

1

a u nas zamiast rafinii to jamal strzelał xD u nas nie ma drużyny, tylko indywidualności

31

0

@MagdJanko to tym bardziej przegryw xD jeszcze go xabi wpuscił połamanego na wielka barcelone i dostali wpirdol xD

0

@kejdzi pamiętam, że wtedy chyba pobił ten rekord a już nie do końca dobrze się czuł i później połamał się na dobre.

0

11

Dni w serwisie 999

Jutro jubileusz

6

Ważne, że jakiś nic nie znaczący rekord krisztiano ronaldo pobił xD

7

On już nie ma motywacji do gry. Będzie u nas siedział i pił drinki z parasolką do końca kontraktu.

0

@Durzy chłop co się oburzył za nazwanie digi donga Fe Jongiem xD

21

1

@piJohn statystycznie haaland ma ponad 2x więcej strzalów na bramkę od lewego w lidze i dokładnie 2x więcej bramek. Do tego ma ponad 2x więcej minut od Polaka.
Statystycznie są na takim samym poziomie strzeleckim.

1

@addept jamal ma 90 strzalów na bramkę (nie w światło bramki), nasze 9-tki lewy 47, ferran 54. Kane ma 90, a haaland 96. Tutaj nawet nie ma o czym dyskutrować.

3

Tragedia. Można się skupić na wygraniu ligi i dojściu jak najdalej w LM po kasę.

1

@reloaded być lewandowskim z meczu bvb sreal

2

@MessiForeverTheBest i chvj w dupę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?