Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Porównajcie grę nasza, kotleciaków i madryciakow. Madryciaki to jak z drugiej ligi.
0
Flick jaka mina jak w '39
4
Digi dong zbieraj manatki nasze dziecko przejmuje twoja pozycję
0
Weźcie tam Rolanda makdonalda na 9.
1
Boże śledzik kiedy ty w coś trafisz
0
To już chyba było lepiej dać na bok uszatka i do środka Rolanda makdonalda
0
Nie potrafi podać gownairz jeden
17
I tak nic nie dostanie terrorysta w białych szmatach.
Gdyby to było naruszenie uczyć skórnych winicjusza to by raz dwa dostał karę chłosty na środku boiska.
0
@Dankho94isback chyba z temu bo na takiego nas stać xD
6
Emeryt bez oka z dwiema drewnianymi protezami nóg strzela gole, a młody zdrowy Hiszpan nawet w piłkę nie potrafi trafić.
Jak my mamy strzelać gole za rok jak emeryt odejdzie na emeryturę?
2
Niesamowite jest to, że my nie możemy stracić ZADNEJ bramki, żeby myśleć o cudzie a my wystawiamy uszatka xD to pokazuje w jakiej czarnej dupie jesteśmy z obroną.
Po co ten Roland makdonald? Po co nam ten połamany kristensen? Pozbyc się ich.
9
Oni byli zajęci sprawdzaniem spalonego Lewandowskiego
15
Dobrze, że się pozbyli xabiego, bo ten pachoł jest na poziomie inteligencji winicjusza i terorsyty rudiegera.
6
Terrorysta w białej szmacie. On nie powinien żyć w cywilizowanym kraju.
0
Ważne, ze trener 100% madryciok i winicjusz moze teraz tanczyc i cieszyc sie z gry
1
31
0
@MagdJanko to tym bardziej przegryw xD jeszcze go xabi wpuscił połamanego na wielka barcelone i dostali wpirdol xD
0
@kejdzi pamiętam, że wtedy chyba pobił ten rekord a już nie do końca dobrze się czuł i później połamał się na dobre.
0
@Krzysztof1987 dumble każdemu, ale 1 duml na dwóch
http://static.ilewazy.pl/wp-content/uploads/dumle-5-1.jpg
11
Dni w serwisie 999
Jutro jubileusz
6
Ważne, że jakiś nic nie znaczący rekord krisztiano ronaldo pobił xD
7
On już nie ma motywacji do gry. Będzie u nas siedział i pił drinki z parasolką do końca kontraktu.
0
@Durzy chłop co się oburzył za nazwanie digi donga Fe Jongiem xD
21
1
@piJohn statystycznie haaland ma ponad 2x więcej strzalów na bramkę od lewego w lidze i dokładnie 2x więcej bramek. Do tego ma ponad 2x więcej minut od Polaka.
Statystycznie są na takim samym poziomie strzeleckim.
1
@addept jamal ma 90 strzalów na bramkę (nie w światło bramki), nasze 9-tki lewy 47, ferran 54. Kane ma 90, a haaland 96. Tutaj nawet nie ma o czym dyskutrować.
3
Tragedia. Można się skupić na wygraniu ligi i dojściu jak najdalej w LM po kasę.
1
@reloaded być lewandowskim z meczu bvb sreal
2
@MessiForeverTheBest i chvj w dupę