0

Już może zejść i niech niemiec oprawca wpuści biednego szweda w przerwie. No cvhyba, że jest zaszczuty i nie może dokonać zmiany młodego hiszpana.

0

Roland Makdonald dalej niedostępny. Jak głowa nie dojeżdża a chce tu siedzieć to niech zrezygnuje z 90% pensji i tak będzie do stać na życie.
Po co nam taki zawodnik, który drenuje 15 milionów z budżetu?

2

Mam nadzieję, że Runi jak siędzi na tej ławce to się uczy polskiego od Wojtusia, bo od tego zasiedzenia to niedługo może trafić do widzewa.

21

No i ma rację xD
Jak ktoś będzie patrzył na niego to skończy z nożem z brzuchu po kłótni z innymi patusami xD

4

Niesamowity GOAT


0

@Gibon97 czemu? trzeba też na to wszystko realnie spojrzeć.
9 tki u nas nie graja, nikt im nie podaje. Obrona nie istnieje, a środek bez pedriego kopie się w czoło.

3

Drugi rok mamy farta z drabinką - dzięki neggreira.
Żeby za tym fartem szła jakość w graniu to byśmy mieli pucharki.

2

I tak długo pograł jak na niego.

7

Flick chyba zapomniał, że my właśnie mamy zamiar zrobić przekręt na kolejne vipowskie miejsca, żeby kupić byle jakiego napastnika, a on wyjeżdża z obrońcą za 60 melonów, który dopiero gra dobry jeden sezon.
Chłop pomylił bajern z barceloną.

1

Podawać potrafi to już potrafi więcej niż niektórzy nasi kopacze z pierwszego składu.

4

Czyli plotka o psg i jamalu to jednak może być prawdą. Raz się ugiął pod presją i musiał już wszystkim pójść na rękę, żeby było fair.
Łączcie kropki.

0

@hugz Ja to wiem, ale on był pchany w newsach do nas i do nich się odnoszę xD

6

17

Nie kupimy nikogo droższego niż 30 baniek. chyba że pozbędziemy się Ferrana.
Musimy coś zrobić z Balde, Kunde, Kristensenem i Rolandem Makdonaldem.
Jak Roland bierze 15 baniek i od 4 miesięcy nie może grać to sorry w biznesie nie ma zmiłuj się i trzeba coś zrobić. Albo grasz albo arivederci.

16

Tymczasem topowy napadzior to Eta Jong na promocji jak Levante spadnie xD

0

@RoberDzik @PatrychoO proszę bardzo. Co ten Messi o Messim. Hejter.


0

@PatrychoO a widziałeś w jakich szmatach chodził ojciec jamala i co wypisywał?

0

Ciekawe jakbyśmy sprowadzili Zielińskiego zamiast olmo i pozbyli się digi donga czy by to śmigało. Oczywiście Zielu bez kontuzji.

0

@pax jak nie jak tak xD wróć do poprzednich ocen i gracze po 12 minut dostawali oceny z tekstem, tutaj tylko na szybko wstawiona ocena jak się zrobiło gorąco xD

0

Luja ogłuszacza mu strzelił.
Mógł paść, nie wstawać i płakać. No, ale nie każdy jest malaninowym płaczkiem.

1

Fabrizio Fauno na twitterze jest bardziej wiarygodnym źródłem niż Borek xD
Wstaw dowolny klub z południa podpisz mateusz korek i mamy news xD

15

Ferran 24 minuty bez oceny xD
Przypominam, że ocenialiście nie raz graczy, którzy grali mniej niż 15 minut xD
Już była afera ferranowa, w której go nie ocenialiście choć grał długo. Po tym redakcja się zreflektowała i jednak dała mu ocenę.

3

Jak kupimy obrońcę w tym roku i pozbędziemy się ławkowców rolanda makdonalda i kreistensena to będzie sukces.

1

@PatrychoO bo jest największym piłkarzem i grał we francji a teraz gra w usa io nie wypada nawet słowa nie powiedziec po angielsku

4


Tak powinno być wszędzie i zawsze. A nie taki messi czy inni przychodzi i nie potrafi dukać nawet po angielsku.

0

@LukaszFan ale my mówimy teraz, nie co było. Jak tak mówimy to powiedzmy o całej karierze lewego?
Czemu takich tekstów nie było po ostatnim meczu jak jamal szorował dupą po murawie i nie trafił karnego?

1

@slaek7784 ale o jamalu dobrze albo w ogóle.

1

Występ widmo, ale wpisów i rozmowy w podcascie na temat jamala w ostatnim meczu to nie było xD

5

Ja czekam aż tak szczęśliwie będzie tyrał w reprezentacji 90 minut, a potem będzie do nas wracał i znów tyrał 90 minut.
Mam nadzieję, że wtedy nikt nie będzie miał pretensji do łysego.

3

Runi na 5 minut i będą komentarze, że nic nie pokazuje xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?