2

Oby go gdzieś wypożyczylii niech się chłopak rozwija. Tutaj go teraz marnuje karierę.
Nie wiadomo co się stanie z jamalem za rok dwa czy trzy, lepiej kogoś mieć w pogotowiu.

0

@Lisek u mnie w g0wno mieście na obrzeżach 350tys za 1000m. W mieście gdzie 99% osób zarabia najniższą krajową xD

14

Polecam poczytać komentarze pod tym twittem. Wolą żeby zmiennikiem bobusia był wojtuś, a nie płotka.

1

@arczis92 balde 60 xD
Digi dong 50 xD
Rolandmakdonald - jak ten byłby zdrowy to ktoś mógłby dać za niego 30
Ferran to bliżej 15 niż 50 xD

2

2

@Zieliniak nosiwoda

4

Haaland do realu
Dumbele do City
Ferran do PSG
Etta Eyong (po spadku levante) do Barcy
Puzle się układają.

0

@kamiVeB XD czyli znany ruch fawelarza

0

Haaland powinien z lewym po tym sezonie dołączyć do inter miami. Ich miejsce jest gra z oldboyami. Atak zostawcie prawdziwemu rekinowi.

2

Byli tacy na la bambli co chcieli go wpuścić do Flicka na last dance xD on by jednego treningu nie wytrzymał
https://x.com/i/status/2031048546515079182

0

Wszyscy się podniecają jakimś srealem, a bodo rozwala sporting.

5

Czekam na jutrzejsze nagłówki
"Erling Haaland nie nadaje się już na Ligę Mistrzów w poważnym klubie"

0

Żeby ferran tak grał. Taki młody a tak nie potrafi

1

Ten haaland to słabszy od Roberta... ;)

1

@Rastafarnianin chyba zeszmacisz xD on wydaje rocznie tyle co my przez ostatnie 5 lat

3

Gdyby Flick prowadził city i miał kasę pepa to by zdobył kolejny sekstet

4

ale ta angielska liga jest słaba

0

@Hasszz bierze tyle ile mu dali kontrakt. Przypominam, że roland makdonald, który robi sobie wakacje w izraelu bierze 15, kunde tez bierze 15, rafinia ile bierze a gra piach. Można tak wymieniać.
Za ferrana zaplacilismy wiecej za lewego ;)))

0

@Hasszz jak kolega napisał. Lewy się klika. Zobacz sobie liczbe komentarzy pod newsami innych osób a lewandowskim.
Do tego jeden fanatyk ferrana nie mógł się doczekać do średniego meczu lewego, żeby się odpalić xD

6

Teraz niech sprawdzi ilość strzałów na bramkę i ilość goli ferrana, haalanda, lewandowskiego i kane to się zdziwi, stary alkoholik.
Oczywiście na portalu ciąg dalszy nagonki na lewego.
Takiej nagonki to nawet ferran nie miał, a o jamalu, który nie strzelił karnego to było cichutko xD

Ja życzę redaktorom, żeby za rok mieli swojego ferrana za podstawę i jakieś dziecko na ławce, bo nikogo nie kupimy xD
Poprzedni sezon tyle kasy zarobiliśmy, a nas było stać na bramkarza na promocji na TEMU xD

2

Po tym meczu to będzie musial iSSreal to 2x odwiedzić.

7

@Matwar od 3 lat piszę, że my nie potrafimy grać z klasyczną 9 i nie ważne kto przyjdzie nawet boski haaland nic tutaj nie pomoże.

2

@MagdJanko a gdzie o jamalu, który grał piach i nie trafił karnego? A no w podkaście przez 2 sekundy "a i jamal nie strzelił karnego". xD

15

XD
Mati jaka krucjata od wczoraj przeciwko Lewemu, żeby zagłuszyć krytykę ferrana xDDDD
Mati gdzie byłeś przez ostatni tydzień? Ani jednego wpisu o Ferranie, a teraz eseje o złym Lewandowskim xD
37 letni emeryt, który po tym sezonie dołącza do Oldboyów Messiego i Ronaldo na peryferiach prawdziwego footballu ciągle jest lepszy niż w swoich najlepszych latach ferran xD

5

@marcin62 ostatnio zrobił fikoła jak dostał podanie od jamala xD
Chłopa trzeba spieniężyć, bobusiowi odprawić impreze pożegnalną i sprowadzić Eta yonga, bo na nikogo innego nas nie stać xD

2

Jamal przed karnym miał 6.4, po karnym 7.4 xD
Jamal schowany do kieszeni. Rafinii nie było widać.
News oczywiście napisany przez fanatyka ferrana, który siedział tydzień czasu żeby napisać coś o lewym xD
Jak ty musisz nienawidzić lewego xD

0

Oddajcie karnego lewemu żeby pobił rekord

2

@draxidox gdyby u sterów byli polacy, a nie przez 30 lat marionetki to by było jeszcze lepiej. Jesesmy najbardziej zapracowanym krajem w europie, a dalej jesteśmy w dupie za zachodem.

1

Roland Makdonald to jest zdrowy? Czy on został oficjalnie fałszywą drewnianą 9-tką, która wchodzi na ostatnie 5 minut?
Sorry to jest biznes jak ktoś nie gra od 4 miesięcy to się go sprzedaje. Ktoś zdrowy chętnie połasi się na jego pensje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?