Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
70mln za Tygryska, żeby nam się trochę zwróciło.
Ciekawe jakbyśmy jeszcze zostawili tygryska i wysłali gdzieś na wypożyczenie czy by teraz spisywał się lepiej od Ferrana.
Xavi za szybko go sprowadził wtedy, bo chciał bobika postraszył, a mógł mu jeszcze dać grać w tych fawelach.
Może za flicka byłoby mu lepiej, bo za xaviego to my padake stypiarską graliśmy.
2
Dla mnie Kristensen i Ronald to nie są osoby, na których mozna budować obronę.
Jeden leży na l4 albo dostaje sraczki, a drugi L4 albo ma gorsze dni.
Takie granie w kratkę to można wybaczyć 35 letniemu obrońcy, a nie Ronaldowi, który jest w najlepszych latach swojej kariery. Cały zeszły rok dla niego to L4, teraz od grudnia praktycznie nie gra. My potrzebujemy kogoś kto gra.
Niektórzy marwili się czy Iinigo da radę jakbyśmy go zostawili. Chłop ma w tym sezonie już 2700 minut rozegranych, czyli tyle co Kunde i Cubarsi, więcej od Balde.
Prawie 2x tyle co Kristensen i Ronald łącznie.
8
Boskie duo Tomasz Młynarz i Bobuś
8
Oni wymienią całą obrone w 2 okienka letnie, jeszcze kupią haalanda i kogoś do pomocy.
U nas odklejoyn deko chce przedłużyć kontrakt obsrajńcowi, który od 1.5 roku nie gra w piłkę xD
4
Tragedia. Młody byczek w swoich najlepszych latach gorszy od emeryta, który za rok zamieni korki na buty do ciabatty.
3
Niech ktoś tam spłodzi jakąś 9tke czy coś. Bobuś jakieś hiszpanki to ty tam nie masz?
15
Ja nie mogę czytać co ten pachoł mówi, chłop za każdym razem się kompromituje.
23
Myślałem, że Michał G. pierwszy polski kandydat na kandydata przyniósł podpisy z La Bambli.
20
La bambla i cztery fabregas cztery wie lepiej.
0
@GucioH tak samo nie będzie żadnego napastnika.
0
Nikogo tak bardziej nie potrzebujemy jak obrońcę, który od 2 lat nie gra i jak już może zagrać to dostaje sraczki.
To jest sabotowanie. On i Araujo out, i to tak z buta na już.
6
Ważne, że karnych nastrzelał i jakieś tam rekordy wyrównał/pobił xD
Jeszcze wszedł na nic nieznaczący super puchar myszki miki z kontuzją xD
2
Dużo psioczę na to, że my nie potrafimy grać z 9-tką, ale wczoraj ferran miał kilka okazji czystych do strzelenia gola. Tutaj nie ma żadnego wytłumaczenia.
8
Spokojnie. Ferran się obudzi znów na miesiąc czy dwa i będzie impreza u pewnego fanatyka rekinów. Znów będą szkalujące bobusia teksty.
Każdy zdrowy kibic wiedział, że ferran to kapiszon i powinien być już sprzedany 1.5 roku temu, ale zarząd by sobie nie pozwolił na taką wtopę. My jeszcze go spłacamy, a mamy go pogonić za 20mln? Kogo my kupimy?
My musimy na już pozbyć się Araujo, który od roku nie gra. Biegunkowy Kristensen w lato się z nami żegna. Kunde i Balde to zaliczyli taki zjazd formy, że za rok wylądują w widzewie w 1 lidze.
My to musimy na już kupić 2 obrońców, jednego skrzydłowego (na nikogo innego oprocz raszforda nas nie stać) i 9tkę, których na rynku nie ma.
My jesteśmy w czarnej dupie z kasą. Sreal zaraz znów pół obrony wymieni i jeszcze boga z norwegii sprowadzi. Jak nam odejdzie niemiecki kat i przyjdzie jakaś ciepła klucha to my będziemy na poziomie betisu.
3
Nasz titular w przyszłym roku po tym jak emeryt z jednym okiem i dwiema drewnianymi protezami nóg odejdzie. Tego chcecie co nie? Nawet nie myślcie, że my kogoś kupimy. My musimy na już mieć dwóch obrońców, bo oprócz eryczka i czasami cubariego tam nikt grać nie potrafi.
ETA Yonga zobaczymy co najwyżej jak Levante spadnie i będzie do wyciągnięcia za 5 mln.
Czekam na komentarze największego fana Ferrana.
2
Cubarsi w pierwszym meczu nie był na spalonym a anulowali nam gola
0
Dali z siebie wszystko, ale cvel z gwizdkiem robił wszystko żebysmy nie przeszli do finału
0
Wczoraj terrorysta kolanem walnął w głowę i nawet gwizdka nie było xD
3
6 minut xD przypominam że za nic sreal dostał 9 xDDDDD
0
Ciekawe ile przedłuży. Pewnie o 6 minut max xD
0
Jak się ogląda Pedriego to on jest jeszcze poziom wyżej od jamala. Z jaką łatwością on gra, podaje na takim luzie wszystko dokładnie
0
@ja8215 trzeba mu melanine dożylnie dawkować
6
Dobrze Jamal rób nejmara. Trzeba grać bronią przeciwnika
6
Jakie drukowanie xD
0
Rashord to powinien być po pierwszej połowie już na boisku
0
Ferran zamiast zejść na prawo żeby mu Pedri podał to ten mu ucieka do środka i jest zastawiony.
0
@KierownikLucas w masce mógłby wyjść
6
Co tam się dzieje. Czemu tam nie ma Roberta, który by dobił z konara.
Lewy z jednym okiem i drewnianymi nogami by lepiej grał niż ferran.
0
Nasz titular na przyszły rok xD
4
Ja wibruję jak stadion teraz