Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Spokojnie cancelo potrafi atakować a nie potrafi bronic.
Balde nie potrafi atakować ani bronić xD
3
Po co głodnego i spragnionego jamala wystawiać jak można wystawić sytego Runiego?
0
@tarantino10 mało kto widzi brak efektywności w tym, a zachwyca się jak jest efektowny.
1
@domin1515 lepiej nie bo ma ramadan
0
Miał tam balde, a próbuje okiwać spadkowicza
0
Czemu jamal nie biegł, tylko patrzył się jak rafinia biegnie? Do kogo on ma z przodu podać jak ten stoi z pełnymi gaciami
0
@Cules69 i tak tego nie będzie w podsumowaniu meczu i ocenach xD
0
@barteq co on miał tam zrobić jak po lewej nikogo nie bylo a zaraz by miał obok siebie 4?
0
Mogliby się coś ruszać z przodu a nie stoją jak pachołki. Do kogo ten olmo miał podać jak jamal 15m z tyłu stoi i czeka
0
Lewy dziś już z 2 golami Schrödingera
0
@TowarEK to lewatywy
3
Jak nie może pić z butli to może się nawadniać przez kroplówki?
Za czasów mahometa nie było kroplówek to nie wiedział, że musi ich zakazać.
Założe się, że piją wodę i pod publiczke to robią, tak jak muzułmanie chleją alkohol jak nikt nie patrzy. Tak samo jak katolicy, którzy o 10 w niedziele się leją w domu a o 12 razem się modlą w kościółku.
0
@Rifek tak lezal, ze wstał i jamal mu mowił, żeby znow sie polozyl XD
0
@Sapos93 od czasu "plotki", że Jamal się spóźnił a i tak zagrał od 1 minuty pokazuje że coś jest na rzeczy.
11
Bez karnych tak wygląda real
0
Znów bez jamalaww środku i runiego na boku.
Jak my runiemu grać nie dajemy ze spadkowiczem to on niech walizki pakuje, bo tutaj nie pogra.
0
W dwa lata pół składu wymienili, a my nie możemy kupić jednego obrońcy na już xD
17
Runi gdzie indziej by grał w podstawie a u nas musi siedzieć na ławie w meczach kiedyś Jamal gra z pełnymi gaciami i tylko wszystkich denerwuje.
Mam nadzieję, że Runi też pójdzie ta drogą, bo to jest marnotrawstwo dobrego zawodnika.
Jak on ma wejść w rytm jak on gra 10 minut co piąty mecz, a potem są komentarze, że za wiele to on nie pokazał.
U nas nie ma zdrowej rotacji bo nawet kontuzjowany jamalek z pełnymi gaciami musi grać 90 minut.
1
To jest coś czego my nie potrafimy. Nie potrafimy na boisku zaprotestować jako drużyna, poleżeć na trawie jak jest faul, a kapitana to my już dawno nie mieliśmy.
0
Nikt do tego klubu nie przyjdzie z topu. Za rok będzie walka na 9 Eta Jong/Panichelli vs Ferran.
Żadnych transferów nie zobaczymy dopóki nie przyjdzie pan arab i nie podłączy rurociągu z petrodolarami.
Nawet jak będziemy chcieli spieniężyć kunde i blade to nie wiadomo czy kupimy kogoś na ich poziomie albo lepszego, bo sprzedając ich i tak nas wydymają na kasę, bo wiedzą, że jesteśmy bankrutami to weźmiemy tyle ile dają.
4
Zobaczcie komentarze
0
Czy ktoś kto ogląda śledzi ekstraklase może powiedzieć czy u nas też się dzieją takie cyrki jak w la lidze?
Czy u nas wszystko jest git, bo każdy z każdym wódkę chleje?
3
@Yoohoo bo weszla mu barcelona, a do stycznia byl jeszcze na treningach z bajernu. Odżył jak przyszedł flick, ale to już nie te lata i tak dobrze, ze jeszcze biega.
2
Przecież wy powinniście iśc na kolanach do Częstochowy modlić się, żeby rękawice Gracjana zawsze były klejące.
1
@damianex10 na 0 z tyłu to bym mógł uwierzyć w zeszłym roku, ale nie w tym XD
0
@BorzyKrzys Śmieszniej było w mistrzostwach świata w piłce ręcznej w katarze kiedy katarczycy sobie kupili cała reprezentacje i katar zajął 2 miejsce xDDDD
1
Mało który spadochroniarz może się pochwalić sekstetem.
4
Od zarządzaniem klubami są menadżerowie a nie piłkarze, którzy często mają skończoną tylko podstawówkę i mają problemy z zarządzaniem swoim portfelem i swoimi samochodami.
Niech spiżowy Messi stoi przed Camp Nou i niech kibice oddają mu cześć, a nie w zarządzie klubu.
Żaden Haaland, Kane czy inny Bobuś tutaj nie przyjdzie z klubów, które wydają na transfery w każdym oknie tyle ile my przez ostatnie 5 lat i jak coś się dzieje to reagują i wymieniają piłkarzy a nie czekają aż jakiemuś dziecku ze szkółki mleczaki wypadną i będzie zdolny do grania z seniorami.
2
@scorpion93 nie widzi, jak jest ciemno też i pod kołderką
3
Żeby dziad bobuś miał tyle sytuacji co mekambe to by były gole, ale u nas się nie podaje tylko strzela prosto w słupki albo bramkarza xD