Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Żeby dziad bobuś miał tyle sytuacji co mekambe to by były gole, ale u nas się nie podaje tylko strzela prosto w słupki albo bramkarza xD
1
Akurt wróci po tym sezonie odbudować wielką barcelonę.
Idealnie będzie pasował do naszej kadry szpitalnej z gigantyczną pensją.
0
Nawet nie ma co komentować ocen redakcji. Kto oglądał ten wie co się działo.
0
Dziennikarz zapomiał dodać, że to wina flicka i emeryta lewandowskiego
12
Nic o jamalu, nic o rafinii, nic o ferminie.
Emeryt Lewy to, emeryt Lewy tamto xD
Ciekawe za rok z kogo kozła ofiarnego zrobicie.
Wszystkim palce wygina na samą myśl napisaniu czegoś o Jamalku, który na 7 strzałów 1 oddał celny. 24 utracone piłki po których leciały kontry, dobrze, że girona ma impotentów w ataku choć nie tak dużych jak my.
Ferran przez 73 minuty ma 17 kontaktów z piłką to na pewno jego wina, a nie graczy za nim, którzy mu nie podają. Może niech ferran z dziadkiem lewandowskim wracają do obrony i od obrony niech sobie sami piłki do przodu podają.
0
Jamal 10 wiadomo. O nim dobrze albo w ogóle.
Niesamowite jest to, że Jamal ma ocenę lewego, a ferran najniższą xD
0
Haha dłuższe jechanie po lewym niż po jamalku, który był najgorszy na boisku i nie wykorzystał karnego xD
Dobrze, że już nawet się z tym nie kryjecie, że nie można o jamalu źle pisać.
Walenie w lewego najlepsze, a o rafinii też brak jak marnował sytuację. O terminie, który wali w trybuny.
1
Gracjan biega od bramki do bramki xD
2
Przecież real to by od razu miał 11
1
Im się nawet wracać nie chce xD
1
Daj sobie spokój Flick po sezonie na emeryturę. W tej lidze nie da się grać.
0
Kontra 3 vs 6 i przegrywamy xD
5
Przecież flick rozmawiał z sędziami ostatnio i było git
3
Liga Pereza xD
Czemu tego nie będą sprawdzać 10 minut?
1
Hansi widzi już '39
0
@Szymemdymek ferrana sprzedasz za 30 kogo za tyle kupisz?
0
Czemu oni nawet siły nie mają na kontrę. Girona już to szybciej robi
0
Zaraz kontrę nam zrobią i będzie płacz.
0
Lewy dostanie niższa ocenę od jamala. Nic nie gra odcięty od gry, a Jamal jedno ciasteczko dał niewykorzystane przez rafinie. Reszta zostanie przemilczana
1
@Arden ferran i runi na bokach lewy na środek
1
Zostaje najgorszy zawodnik na boisku xD
Gówniarz nietykalny.
0
Na miejscu Runiego pytałbym się Dro czy fajnie w PSG, bo u nas to on nie pogra.
0
Stoją jak pachoły w polu karnym xD
0
3 na 1 i tak tego nie wykorzystujemy.
0
0 zmian czyli flickowi podoba się gra.
2
XD i tak dostanie 7.5 od redakcji bo nie można o jamalu pisać źle. Złe rzeczy trzeba przemilczeć.
0
Karny dla bobusia. Oddajcie mu gole
0
Jeżeli ktoś wyśle ofertę za ferrana w lato to od razu powinniśmy go pożegnać.
0
Jeszcze niżej niż te spodnie sobie opuści.
1
Jak flick nie ściągnie jamala tzn, że jest na smyczy laporty i gówniarza.