Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MessiForeverTheBest i chvj w dupę
14
Zostawcie naszego rekina w spokoju. To nasz titular na przyszły sezon!
Współczuję tym, którzy się na niego nabrali.
On powinien już dawno temu zostać pogoniony, tylko wstyd było wystawiać na sprzedaż piłkarza za 20mln za którego dopiero co zapłaciliśmy 50 i jeszcze go spłacamy xD
Poza tym my nie potrafimy grać z 9, bo wszystko idzie skrzydłami, które ostrzeliwują trybuny za bramką.
1
@BARCA1899Messi XD 7 milowe buty
4
@BARCA1899Messi https://zapodaj.net/plik-lKbitrhspv
tak by bylo z realem
3
@blakkudium pewnie bije rekordy słupków. On wie co robi. 180iq
0
Jak sreal sprowadzi haalanda to będzie miał atak mekambe haaland, czy to nie będzie najmocniejszy atak w historii?
To tak jakby generacje wcześniej wsadzili messiego i ronaldo do jednej drużyny.
1
Ja tam nie mogę się doczekać przyszłego sezonu z Ferranem TRALALERO TRALALA jako titularem.
1
Koledzy z redakcji pomogę wam z oceną Lewego, bo ostatnio nic nie napisaliście o Ferranie.
Lewandowski słaby mecz w jego wykonaniu. 11 kontaktów z piłką, 2 strzały z czego tylko jeden w światło bramki.
Ocena 4/10
A tak serio to
Ferran / Lewy
67 minut - 16 kontaktów z piłką / 23 minuty - 11
łączny dystans z piłką 11m / 16m
całkowity postęp -0.6m / +4.2m
Strzały 1/1 / 1/2 +1gol
Pojedynki wygrane 1/4 / 1/1
powietrzne 1/1 / 1/1
Widzę, że ludzie piszą, że jamal ma więcej goli od ferran i lewego.
Lewy 47 strzalów / 23 celnych /1000 minut
Ferran 54 strzalów 27 celnych /1400 minut
Jamal 90 strzalów / 29 celnych /1800 minut
Dla porównania Harry Kane ma 90, a Haaland 96 STRZALÓW NA BRAMKĘ.
My nie potrafimy grac z 9 i to się nie zmieni, nie ważne kto do nas przyjdzie.
1
@Szmulek bo kupili go za 50mln i głupio było się go pozbyć za 20 jak my go jeszcze spłacamy xD
0
@VamoSBarca88 z hujafe grają to może ich połamią
1
Za rok Ferran titular, a na ławce jakieś dziecko ze szkółki.
Nacieszmy się teraz golami.
1
@Hindus czyli wszystko z normie jak u niego
0
@Sandman21 tomasz młynarz tak podawał robercikowi
0
I co hejterzy bobusia? xD
Jeden strzał, jeden gol.
1
Szkoda, że tylko pedri u nas potrafi tak podawać xD
1
Fermin na lewo, jamal na środek, runi na prawą.
Zdejmij chłopie rafinię, bo zaraz skończy z czerowną.
1
Brazylijski móżdżek, odpalił mu się Winicjusz xD
0
Jamala połamią i wejdzie Runi, który zapomniał jak wygląda murawa xD
Jeszcze mniej minut mu niemcu dawaj.
0
Znów po stracie jamala.
0
@KrychaFCB czyli idealnie pasuje do reszty
0
@LukaszFan jak wyszstko gramy skrzydłami i nikt im nie podaje to co mają wrócić do obrony i sobie sami podać?
0
@juarez mam nadzieję, ze w lato przyjdzie taka 9, która potrafi przyjmowac xD
0
@ferranshark7 no to niech go przesunie na pol meczu za ferrana, fermina da za rafinie, a runi niech wejdzie na skrzydło.
Potem coś się stanie jamalowi i beda placze, ze runi nic nie gra, a jak ma grac jak on zapomniał jak wygląda trawa.
0
Widzę, że ludzie piszą, że jamal ma więcej goli od ferran i lewego.
Lewy 47 strzalów / 23 celnych /1000 minut
Ferran 54 strzalów 27 celnych /1400 minut
Jamal 90 strzalów / 29 celnych /1800 minut
Może dlatego, bo ma więcej okazji, bo im to nikt za bardoz piłki nie podaje?
Dla porównania Harry Kane ma 90 STRZALÓW NA BRAMKĘ, a Haaland 96 z czego TYLKO 48 w bramkę.
My nie potrafimy grac z 9 i to się nie zmieni, nie ważne kto do nas przyjdzie.
2
Ferran 10 kontaktów z piłką
Łączny dystans pokonany z piłką 11m
W 70 minucie wejdzie Lewy i będzie to samo.
Tutaj to by nawet haaland przyszedł i by nic się nie zmieniło, bo my nie gramy na 9.
0
@Mario999 przecież nie od dziś wiadomo, że my nie potrafimy grać z 9. Nie ważne kto przyjdzie to będzie grał piach
2
Olłoski co ty pirdolisz? xDDDDD
Pierwsza dobra połowa od pół roku w wykonmaniu kunde - jamal a tam takie teksty rzuca xD
0
Nie da się słuchać komentarza w C+ w tym roku odkąd mini komentator odszedł.
Kogo oni tam zatrudniają to jest jakaś porażka.
0
@wawrzyn1 to tym bardziej powinien stać z walizkami przed bramą
0
@ferranshark7 zaraz będzie drugi dro i będzie wycie, że zdrajca xD