Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ghandi tzn, że ferran to już nawet meczu o przyszłość może nie mieć.
4
Którzy kradli ręcznik bramkarzowi i tam się lali za bramką? Oni za takie coś powinni zostać wypird0leni
3
Czelsi za malo wydaje. Gdy zwiększa wydatki to może coś zwojują w LM.
1
@Piecu11 winicjusz jak raszford
7
Chelsea w dupe
City w dupę
Jeszcze arsenal w dupę i można się śmiać z ligi alkoholików z krzywymi zębami xD
2
180mln winicjusz
1
XDDDDDD ten co zrobił xD
1
Można wyłączyć smrody przechodzą dalej
2
teraz beda rysowac brak spalonego przez pol godziny xD
2
spalony byl wcześniej, komentatorzy to chyba pijani
2
Dopiero co czytałem, że go nie sprzedadza za mniej niz 100mln xD
2
@D10SLEO damski rudiger. Babie by stopa odpadła, a one ma widzi w tym problemu
0
Za rok Bobuś, Wojtuś i Flick będą pić drinki z parasolką na plaży w katalonii.
2
Nawet użytkownicy la bambli nie dają się zwieść antybobusiowej i proferranowej narracji.
4
To jest terrorysta. On nie powinien w ogóle przebywać w Europie. Niech on wraca do swoich.
Po białej stronie głosy, że jest charakterny i powninien zostać xD
Nic dziwnego, że mój były kolega był fanatykiem srealu, bo on też mentalny rudiger.
6
@arturek831 po pierwszej połowie napiszesz to samo, ale zmienisz nazwiska xD
1
@Popitek12 to muszą zaczać od czytania twittera kamila gały
28
On to powinien mieć umowę o dzieło. Dostaje kase, tylko wtedy jak jest gotowy do gry.
6
Za podawanie newsów od matkiego korka powinno się odbierać klawiaturę i odłączać internet.
5
@ArcziArtt gorzej. Ktoś przepisuje jego bzdury jako news.
9
Nie musiałem wchodzić w newsa, żeby wiedzieć kto go napisał xD
Wchodząc w KRS nie ma tam Lewandowskiego. Lewandowski ze STOR9 jest powiązany przez 5in9 Global. Ze STOR9 są 4 inne osoby powiązane bezpośrednio i to raczej ona przede wszystkim odpowiadają funkcjonowanie tej spółki.
Lewy to pewnie tyle wie o tym, co mu ktoś powie przy jedzeniu kulek mocy.
Dobry komentarz do tej sprawy znalazłem
"Tutaj nie chodzi o kwestie prawne, tylko o wizerunkowe. Prawnie spółka to osobny byt i to ona odpowiada płatności. Jeśli są zaległości i upadek, to w uproszczeniu Lewandowskiemu nic do tego, to z ewentualnej licytacji majątku spółki będą spłacane te zaległości. Natomiast wizerunkowo to jest już problem, bo za tymi zaległościami mogą stać jakieś dramaty ludzkie, zestawiając to z tym, że jedna taka nieopłacona faktura spółki, stanowi tyle, ile Lewandowski zarabia średnio przez jedną godzinę, ponadto, gdy spółka zarabia, to beneficjentem jest już Lewandowski (do niego idą zarobki) - to już wygląda piarowo źle.
Ale fakt, że medialnie od żadnej innej spółki nie oczekiwano by takich działań, gdyby nie było tam nazwiska Lewandowski, chociaż swoją drogą ta cała Sp. z. o. o "ograniczona odpowiedzialność" - to jest taki wątpliwy moralnie prawny byt, że nikt nigdy za nic nie odpowiada. Jakieś Amber Gold przejadło miliardy złotych. Kowal ukradł, cygana powiesili. I teraz ktoś sobie płaszczy tyłek w Tajlandii, a jedynie podstawieni siedzą w więzieniach. Dochodzenie później jakiś pieniędzy, majątków jest niemożliwe. Korzystają z tego wszyscy, politycy, milionerzy, a Kowalski na UOP, czy nawet JDG jest na końcu układu pokarmowego."
0
Miażdżącą przewagą grubcio wygrał z opresyjną opozycją.
Vamos Szwagry! Po pucharek Ligi Mistrzów!
2
widzieliscie kiedys taka akcje kunde albo balde?
9
0
@regatta52 i niech siedzi, bo Runi kopie piłeczkę
1
I co można bez jamalka grać?
0
cancelo wsadził do kieszeni balde i kunde
1
Znów ze spalonego mógł strzelić. Znów Mati bedzie grzał temat przez tydzień xD
1
Dobrze zrobił pobyt cancelo u turbanów. Odkąd przyszedł zrobił więcej niż kunde i balde razem wzieci.
2
@mint kolego za dużo oczekujesz. Teraz to już grają na złotą piłkę i nie będzie żadnych podań. Po nowym roku koniec z koleżeństwem i tak co roku.