Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
sreal pewnie dostanie 6 minut jak nie strzelą do 90 minuty
4
@Gacu95 to, że boniek grał w latach kiedy piłka nożna była na poziomie dziejszej okręgówki i spotkał 15 innych Polaków, którzy potrafili grać to nie jego zasługa indywidualna.
Gdyby Lewy urodził się w argentynie, niemczech czy hiszpanii to by zdobył wszystko z reprezentacja.
Zapomiałeś chyba jak niemcy płakali, że lewy nie może grac dla nich, bo gdyby grał zdobyliby wszystko.
0
@Karolo91 runi to już w zamrażarce siedzi
15
Boniek to nawet Lewemu to nie może butów wiązać, bo za mały na jego sznurówki jest.
Chłop pograł w prawdziwej piłce 3 lata, a robi z siebie mędrca xD
Lewy pójdzie gdzie będzie chciał, bo on jest na pozycji, że to on wybiera gdzie idzie, a nie gdzie go chcą.
18
99% Polaków nie było stać na playstation czy gameboya. Graliśmy kapslami i laliśmy się kijami.
0
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tą reklamą w formie wideo ze słońcem, która jest na stałe w każdym newsie?
5
Co news to inna cena XD
Od 30 do 80mln już było.
17
Wszyscy byli piłkarze 40 roku życia to powinni mieć ustawowy zakaz wypowiadania się publicznie, bo jeden mordę otworzy to głupsze dźwięki wydaje.
10
Gdyby nie syn to by pewnie siedział już w więzieniu za rozboje z pobiciem.
0
Wymiana za rolanda makdonalda. On by się znalazł w takiej powolnej lidze. Zrobiłby na nich dobre wrażenie.
4
@Antimadridista_WR też o tym pomyślałem, nie zdziwie się, że to było dograne osobno. Trudno złapać 4 takie nazwiska w jednym czasie.
To nie czasy reklam pepsi i nike w których byli wszyscy najlepsi zawodnicy, teraz nie ma na to czasu.
1
@draxidox mógł wyjebać do lasu obok, byłby to kogoś innego problem xD
0
Kiedyś kraj konkwistadorów, teraz kraj muzułmanów.
1
Przecież to ten spell na gwizdku kolanem przepchnął Szwedów.
2
Lewy jak podaje, szkoda, że u nas tak mu nie podaja
2
gola sprawdzaja a nie sprawdzali karnego XD
1
gwizdek ze słowanii chce nas zgnoić
0
Gwizdek z getta dla uchodźców to gwiżdże dla swoich
3
Przyszły Barceloniarz dostał czerwo xD
3
Zlewski za Rafinię w przyszłym roku
0
@slayer trener tez jest rozliczany ze spotkań o pietruszkę. On już kiedyś powiedział, że go nie obchodzi co sie dzieje w klubie
1
@Cule1797 a czemu ma zwracać uwagę jak w klubie gra od deski do deski nawet z urazem.
1
Odszedł i gra, to samo powinien zrobić Runi.
2
Nie kupimy go bez sprzedaży Rolanda obiezyświata.
5
Runi sobie zniszczy kariere siedząc u nas. Zamiast rotować z głową to cały czas granie jamalem. Żeby to się nie skończyło jak z fatim albo z pedrim, który grał wszystko i wypadł na 2 lata.
19
Moi ulubieni bezrobotni
5
Statua nie ma nic już do stracenia, będzie siedział u nas na trybunach do końca kontraktu, a później może pójdzie na rok czy dwa do arabii.
0
@mvnBasten byle by pozytywnym a nie negatywnym
1
Nie no ferran do odstrzalu. Olmo się wyleczyl i zacząl coś grać to chcą się go pozbyć.
1
@Eklerek dziad z oviedo przez miesiąc teraz nie będzie mógł się ruszać tak nim wibrowało