Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Niesamowita jest wiara ciulesów na la bambrze, że my kogoś klasowego na 9 sprowadzimy xD
Przecież już narracja zeszła na kupienie jakiś czopków za 20mln i to przy sprzedaży zawodników ze FC Szpital.
Jak ktoś piszę, że my będziemy mieć kasę na alvareza i bastoniego to wiem, że on to może grać w szachy z winicjuszem a nie z korwinem.
0
@Fog_W_1899 XD
Człowieku my, żeby kupić Bastoniego bedziemy musieli sprzedać połowę obrony, a ty chcesz alvareza XDDDD
Niektórzy kibice to są odklejeni.
1
Za mało grał w tym sezonie jamal. Mógł więcej grać w wygranych meczach i więcej robić scen jak był sciągany z boiska.
Teraz, tylko poleci na mistrzostwa świata z niewyleczoną kontuzją i mamy go z głowy na 2 lata jak mieliśmy Pedriego.
0
Ta @ powinna być w więzieniu a nie na boisku.
0
@Rupert_Haubica przepraszam nie chce bana
5
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Już rozłozyli nogi przed dyktatorem xD
3
Oby dziś był taki wpirdol, że sreal i dyktator popamiętają go kilka lat.
2
Czas odświeżyć kryształową kulę, założyć foliową czapkę i przewidzieć skład na nowy sezon.
Odchodzi Lewy, Ferran zostaje titularem.
Feran odpala na kilka spotkań, a później jak zwykle znika. Zastępstwa brak.
Runi odchoci na wypożyczenie, bo nie dostaje minut.
Jamal znów gra wszystko i w pewnym momencie się łamie (każdy musi się kiedyś połamać).
Po lewej Rafinia i brak zastępstwa - rashforda nie kupujemy.
Sprzedajemy Araujo i Balde, kupujemy Bastoniego i Cancelo.
Mbappe obala Tebasa i zostaje dyktatorem Primera Division.
0
@Xxxbarca4ever bo vifon gra
1
@Mordzia97 co mają zrobić jak weszli to zaraz była czerwona? xD
0
My upośledzoną obronę xD ktoś zrobił więcej czerwonych kartek od nas rok w rok w play offach?
0
sreal z kapelusza dostaje 6 minut a my 4 za znokautowanie fermina xD
1
Ale jesteśmy dymani dziś przez chvja z gwizdkiem xD
0
mogło wpaść... gdyby kotleciak sam sobie wbił byłoby pieknie
4
nie siedz na piłce g0wniarzu, bo jajo zrobisz
1
Ała aż musiałem wyłaczyć obraz
0
Strzelaj strzelaj. Pan arab niech widzi i niech dużo płaci xD
3
Lewy wchodzi w 60 i wali 2 brameczki
13
Byleby do dogrywki o tam ich wykończyć.
Potem żeby nie mieli sił na PK i zesrali się w finale.
0
Bardzo dobrze, niech się ewakuuje. Jeszcze da radę pograć we włoszech, bo tam to jest liga emerytów. W ekstraklasie nawet więcej biegają niż grubasy po pizzy.
Tam się odnajdzie z modriciem. Może mu ktoś zacznie piłkę podawać.
0
@Kozinho. podałem twita z bardzo cieszącym się winicjuszem
3
Witam ponownie po banie za winicjusza.
0
@Pawlak1992 chciałbym zobaczyć jak ktoś go kupuje za cenę wykupu xD
Przeciez on nie zregyznuje z kasy, którą dostaje u nas.
0
@kacperFCB_ przeciez nie mogs mu zmniejszyc o wiecej niz 50%, bo tebas tego nie lubi
0
Jego to za darmo oddać chyba że gruby chce płacić mu pensje ze swojej kieszeni
1
@michaleu niektórzy myślą, że jak messi tam hurtowo strzela gole to też hurtowo by strzelal w LM
2
@michaleu to pokazuje na jakim poziomie jest na śmieszna liga xD
Ten grubas w zeszłym sezonie miał 17 goli i 17 asyst xD
1
@macio_944 ja mysle, że wydadza jak zwykle.
Poprawiona wersja na ps6 + pc
0
Deko z grubciem to wszystkie te transfery obliczali mając kasę za wygraną LM, La Ligi, PK i Superpucharu, i pozbyciu się ter toksyka, ręcznika, fatiego.