1

Niesamowita jest wiara ciulesów na la bambrze, że my kogoś klasowego na 9 sprowadzimy xD
Przecież już narracja zeszła na kupienie jakiś czopków za 20mln i to przy sprzedaży zawodników ze FC Szpital.
Jak ktoś piszę, że my będziemy mieć kasę na alvareza i bastoniego to wiem, że on to może grać w szachy z winicjuszem a nie z korwinem.

0

@Fog_W_1899 XD
Człowieku my, żeby kupić Bastoniego bedziemy musieli sprzedać połowę obrony, a ty chcesz alvareza XDDDD
Niektórzy kibice to są odklejeni.

1

Za mało grał w tym sezonie jamal. Mógł więcej grać w wygranych meczach i więcej robić scen jak był sciągany z boiska.
Teraz, tylko poleci na mistrzostwa świata z niewyleczoną kontuzją i mamy go z głowy na 2 lata jak mieliśmy Pedriego.

0

Ta @ powinna być w więzieniu a nie na boisku.

0

@Rupert_Haubica przepraszam nie chce bana

5

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Już rozłozyli nogi przed dyktatorem xD

3

Oby dziś był taki wpirdol, że sreal i dyktator popamiętają go kilka lat.

2

Czas odświeżyć kryształową kulę, założyć foliową czapkę i przewidzieć skład na nowy sezon.
Odchodzi Lewy, Ferran zostaje titularem.
Feran odpala na kilka spotkań, a później jak zwykle znika. Zastępstwa brak.
Runi odchoci na wypożyczenie, bo nie dostaje minut.
Jamal znów gra wszystko i w pewnym momencie się łamie (każdy musi się kiedyś połamać).
Po lewej Rafinia i brak zastępstwa - rashforda nie kupujemy.
Sprzedajemy Araujo i Balde, kupujemy Bastoniego i Cancelo.
Mbappe obala Tebasa i zostaje dyktatorem Primera Division.

0

@Xxxbarca4ever bo vifon gra

1

@Mordzia97 co mają zrobić jak weszli to zaraz była czerwona? xD

0

My upośledzoną obronę xD ktoś zrobił więcej czerwonych kartek od nas rok w rok w play offach?

0

sreal z kapelusza dostaje 6 minut a my 4 za znokautowanie fermina xD

1

Ale jesteśmy dymani dziś przez chvja z gwizdkiem xD

0

mogło wpaść... gdyby kotleciak sam sobie wbił byłoby pieknie

4

nie siedz na piłce g0wniarzu, bo jajo zrobisz

1

Ała aż musiałem wyłaczyć obraz

0

Strzelaj strzelaj. Pan arab niech widzi i niech dużo płaci xD

3

Lewy wchodzi w 60 i wali 2 brameczki

13

Byleby do dogrywki o tam ich wykończyć.
Potem żeby nie mieli sił na PK i zesrali się w finale.

0

Bardzo dobrze, niech się ewakuuje. Jeszcze da radę pograć we włoszech, bo tam to jest liga emerytów. W ekstraklasie nawet więcej biegają niż grubasy po pizzy.
Tam się odnajdzie z modriciem. Może mu ktoś zacznie piłkę podawać.

0

@Kozinho. podałem twita z bardzo cieszącym się winicjuszem

3

Witam ponownie po banie za winicjusza.

0

@Pawlak1992 chciałbym zobaczyć jak ktoś go kupuje za cenę wykupu xD
Przeciez on nie zregyznuje z kasy, którą dostaje u nas.

0

@kacperFCB_ przeciez nie mogs mu zmniejszyc o wiecej niz 50%, bo tebas tego nie lubi

0

Jego to za darmo oddać chyba że gruby chce płacić mu pensje ze swojej kieszeni

1

@michaleu niektórzy myślą, że jak messi tam hurtowo strzela gole to też hurtowo by strzelal w LM

2

@michaleu to pokazuje na jakim poziomie jest na śmieszna liga xD
Ten grubas w zeszłym sezonie miał 17 goli i 17 asyst xD

1

@macio_944 ja mysle, że wydadza jak zwykle.
Poprawiona wersja na ps6 + pc

0

Deko z grubciem to wszystkie te transfery obliczali mając kasę za wygraną LM, La Ligi, PK i Superpucharu, i pozbyciu się ter toksyka, ręcznika, fatiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?