Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
180mln, złota piłka xDDDD
a ten strzela jak ferran xDDD
1
olisadebe jak jęknął aż było u mnie w domu słychać
0
jamalek niech sie uczy od czekoladowego francuza jak sie kiwa i nie traci pilki
0
@Cules69 on podaje, a nie kopie sie w czolo. Młody może też kiedyś dojdzie do takiego wniosku
1
tego nygusa to nawet trawa fauluje xD
0
Ten bayern zgrany z młodymi, ale doświadczonymi graczami to nas wsadza do kieszeni i druga ręką pije sobie browara.
0
@Encore suarez i tak lepszy
0
U nas tak nie podają u nas to by strzelali ze skrzydła schodząc do środka i kopaliby się po czole.
3
@adi7adi8 ale to wychowanek od pachołka xD
1
a mógł dać karnego xD
1
6
Jeden przeprasza na kolanach, a drugi chciał coś zmienić.
2
@niepijpiotrek kristensen i roland makdonald nie lepsi. Digi dong troche odbił w tym sezonie, ale nie wiadomo czy za rok znów nie będzie więcej grał dla fc szpital niz dla nas.
11
Wszyscy dobrze wiemy, że to Messi zachował się jak szkolna popularna dziewczyna na którą lewy nie oddał głosu do rady uczniowskiej i puścił na niego focha.
4
@damian16161212 idealnie nadawałby się do FC szpital, tam już bedzie miał ter stegena, fatiego i kristensena. Mogą grać 4v4
1
@Dari0G zmienią na półksiężyc i będą zadowoleni
0
@Aragorn33 ty na pewno mieszkasz w Polsce? Nikt nic nie zrobi. Tutaj nie ma afer i nie ma odpowiedzialności nie ważne z której strony one przylecą.
4
Już Real pozbył się krzyża z herbu. Ciekawe kiedy u nas to nastąpi, żeby nie obrazić pewnych grup.
4
Pójdzie do srealu oni go potrzebują, a my z tego co wiem to na środku mamy aż za dużo graczy.
43
Jak ktoś piszę, że to szczęśliwy gol i lewy stał w miejscu to chyba nie widział całej akcji jak lewy zgubił dwóch obrońców i robił kółka między nimi.
Jeszcze niech ktoś powie, że został nabity xD jakby został nabity to by piłka poleciała w bok w pole karne, a on zrobiłruch całym ciałem i skierował piłkę do bramki.
2
@LeoMessiiBarcaPepa jakby dali ze 40mln za niego to już by było git bo on ma wysoką pensje
11
Ktokolwiek piszę o alvarezie powinien być biczowany aż sie nie posika.
My nawet nie jesteśmy w zasadzie 1:1 a my niektórzy coś mówią, że kupimy sobie alvareza za 150mln, bo tyle pewnie będą chcieli materace.
Najlepszym wypadku my sprowadzimy cancelo i Eta Jonga za pół darmo jak levante spadnie.
Nas na nikogo nie stać. Najpierw trzeba pozbyć się Fatiego, kristensena, Stegena, Rolanda, ferrana, lewemu zmniejszyć wypłatę.
2
Oczywiście, że kopał by się po czole tak jak się kopał wczoraj w Madrycie jak ustawili autobus. We Włoszech nie gra się otwartej piłki. Traciłby piłkę leciała kontra i nara.
4
@Coveta ale prawdy tutaj nie można pisać kolego. O jamalku dobrze albo w ogóle.
Jamalek wolał kopać się po czole zamiast zagrać na drugą stronę z której padły wszystkie bramki.
4
Nie. Cancelo mu pokazuje ile mu brakuje do przeciętnego dobrego ofensywnego obrońcy.
Cancelo ma lata świetności dawno za sobą, a to tylko pokazuje jak słaby jest balde.
13
Oby w domu po wygraniu ze srealem celebrować wygraną ligę xD
Mekambe by płakał i kolegów wołał do szatni xD
0
@ThugDave jak nie możesz nic robić na boisku to równie dobrze kierowcy F1 powinni jeździć z kierunkowskazami i przepuszczać tego, który miga długimi.
16
To jest różnica między gwiazdkami a gwiazdami.
Haaland zawsze biegnie do kolegi, który strzelił gola i się z nim cieszy.
5
Co mejwen to głupszy. Jak to być w Polsce specjalista od piłki nożnej, oglądać ją 40 lat i się na niej nie znać.
1
@Safrani w Barcelonie ciepło. Dobrze płacą, a Mati z Polski zawsze mnie chwali.