Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 ja mysle, że wydadza jak zwykle.
Poprawiona wersja na ps6 + pc
0
Deko z grubciem to wszystkie te transfery obliczali mając kasę za wygraną LM, La Ligi, PK i Superpucharu, i pozbyciu się ter toksyka, ręcznika, fatiego.
4
Nikt normalny nie chce wpuścić toksyka do szatni. Wystarczyła chwila pod koniec zeszłego roku, żeby pokazał prawdziwą twarz i mącił w szatni.
Niech mu wprost powiedzą, ze nie sa zainteresowani jego usługami. Jest wojtuś, a po wojtusi na dwójkę wejdzie ktoś młody.
Toksyka i ręcznika trzeba się pozbyć, ten drugi to został wysłany na ławke w elche i nie broni od 2 miesięcy.
1
@Cule1797 iq tostera ma skrzydłowy, który robi 15 raz to samo i myśli, że wynik bedzie inny. Widąc jak po drugiej stronie boiska jest pusto i jego kolega macha rekami od 20 minut.
0
@mint musi się udać, nikt normalny tego się nie spodziewa i nie będzie pod to taktyki układał.
2
U materacy skrzydlowi szukają napastników i do nich podają. Jedna sytuacja i 2 gole.
U nas skrzydłowi kopią się po czołach dla głupiej publiki, która kocha kopanie się po czołach.
Jak cie 3 kryje to nie kopiesz się z nimi, tylko bodajesz piłkę, ale do tego trzeba więcej niż IQ tostera.
0
Gavi na niżej, Fermin wyżej i jazda. To będzie nasz nowy duet w środku.
Gavi będzie gryzł po kostkach, a fermin będzie strzelał z daleka.
To musi się udać.
5
Też współczuję jamalowo, że kopał się po czole zamiast wcześniej piłki podawać.
0
Im płacą za strzelanie w Wielki prostokąt i nawet tego nie potrafią.
0
Ściągnąć lewego i wpuścić ferrana.
Kryminał.
0
Lewy by strzelił.
0
Liczę, że w podsumowaniu meczu redaktorzy opiszą, że to wszystko wina Lewandowskiego.
0
I tak będą walić konika do jamalka, bo kopie się po czole a to magia piłki xD
Niech nauczy się podawać do kolegów.
1
Więcej posiadania piłki. Więcej okazji i g0wno xD
Oni 1 okazja i 2 gole xD
1
Gramy z materacami w LM a tam stypa na trybunach.
0
Można sobie odpuścić LM, wygramy puchar króla i ligę jak rok temu. Prawda?
Tego Alvareza to mieliśmy kupić za kasę z wygranej ligi mistrzów?
2
Mogło wpaść. Co za chvjowy dzien dziś mam wszystko się psuje i jeszcze tutaj gra padaka
0
Mieliśmy tyle okazji na strzelenie i jak zwykle przeciwnik ma jedną i strzela.
4
Japierdole czy my nie możemy normalnie grać?
0
jezu dzieciak nam znów półfinal przegra
0
@AduŚ07 penetruje obronę winicjuszowi
11
31 lat i takie gole pykał. Nasz 26letni rekin w kwiecie wieku nawet nie może pomarzyć o takich.
1
@Mow_mi_Douglas rządzący to powinni najpierw zacząć chornić polaków przed kolegami z ław sejmowych.
4
karne sa dla kurewskich, a dla hansa tyranie z piłeczką
0
real wie jak my sie czujemy jak gramy z ferranem na 9
0
my to mamy dzieci w zespole, a bajerm ma graczy w najlepszym wieku. My to będziemy mówić, że gramy na 100% za 7-8 lat.
0
myślę, że to wszystko wina pachołka i niggriery
1
jakim dryblingiem? winicjusz to sie po czole kopie jak ma dryblowac
2
180mln, złota piłka xDDDD
a ten strzela jak ferran xDDD
1
olisadebe jak jęknął aż było u mnie w domu słychać