0

Co oni robią? Zaczeli niechlujnie grać

7

Oby dziś Runi asyste dał Bobusiowi.

4

@mesulete za to wzielismy równie szklanego olmo. Olmo ma w tym sezoinie 2.5k minut, czyli nie duzo wiecej, a w zeszłym 2k. Do tego nigdy nie można było liczyć na niego.

9

Idealna szklanka do naszej zastawy

0

Na 3:0 on dosłownie puszcza kolesia za siebie na wolne pole xD

0

Za Alvareza 100, za Alvareza z farranem 120.
Ostatnio laporta robił dzwignie na lożach VIP w namiocie ciekawe jakie teraz będzie robił dźwignie xD

19

Obsrał zbroje dyktator xD Zrobisz jeszcze szpagat przed WIELKĄ BARCELONĄ nygusie xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@goldensun no oni coś dowozili oprócz zadłużenie klubu

2

@La Pulgaa messi tez generował i koledzy i jak to sie skonczylo?

0

Deko ma pomysł wpląteć też inne kluby w długi. Będzie mówił, że chce kogoś sprowadzić, a oni będą im dawać nowe wyższe kontrakt, aż się wykrwawią.
Mastermind

5

Ta wypłata jamalowi nam się odbije nie czkawką, ale soczystym bełtem.
Jak będzie grał tu do końca to będzie zarabiał 50% całej puli przeznaczonej na pensje.

0

@Eric_Abidal_22 i to przewidzieli xD

1

@Adran360 gdzie Ronaldo?

2

@Katalończyk 99 przewidzieli w 2005 w 13 odcinku

0

@urbipl to epstein lecący do trumpa i klintona

6

Simpsonowie to przewidzieli jak Trumpa prezydenta i atak na WTC

0

Co ten pep na stare lata chce sobie kłopoty ściągać.

0

15 brutto za sezon to co to jest. Nie ma sensu się schylać po tyle.

0

Oho redakcja kupiła lożę vip za kasę z reklamy tego słońca, które jest na każdej stronie.
#TSYBAR

1

13

U nas też bija i to wszyscy na jednego.


5

Czarny kret


0

Komentarz usunięty

18

No właśnie u nas jest taki problem, ze nikt nie ma zamiaru się ruszyć, bo większość to wychowankowie i nie chcą się ruszać z domu.

74

Niech oni kamerke zainstalują w szatni i dadzą mozliwość wysyłania donejtów.
Sam bym wyslał parę euro, zeby zobaczyć jak madryciaki się biją między sobą.

0

@Coveta ciekawe jak nico pokaze sie na mistrzostwach swiata. Może po prostu musi grać ze swoimi.
To by była najtansza opcja do zastapienia rafinii.
My po prostu musimy w tym oknie wyjsc na duzy plus i wreszcie wejsc w ta mityczna zasade 1:1, żeby wreszcie móc myśleć o przyszłości.
Gdyby nie fakt, że niko bysmy po prostu nie zarejestrowali rok temu to on by już tu grał. Nikt mu nie chciał dać gwarancji pisenmej, ze go zarejestrują, a byśmy go nie zarejestrowali.
Nikt normalny do nas nie przyjdzie majac z tylu głowy, ze może siedzieć na trybunach, bo go tebas do gry nie dopusci.

0

Dla mnie najlepszym rozwiązaniem byłaby sprzedaż ferrana (ostatni moment odzyskać kasę) zostawienie lewego, ale on za przysłowiowy psi wuj nie będzie siedzieć na ławce.
To pozbywamy się jednego i drugiego.
Lewy wątpię, żeby poszedł do turbanów gdzie latają rakiety nad głowami. To już lepiej by poszedł do USA na pastwiska między tymi pachołkami pobiegaj i gole postrzelał.
A my ściągamy Eta Yoga na szpice z Levante, bo i tak spadnie to za pół darmo odejdzie. Do tego na lewą stronę Niko Williamsa i na obronę jakiegoś emeryta z Włoch.
Takim składem będziemy dzielnie walczyć o uszaty puchar ligi Europy.

0

@Szczepanbog1 tak. Wtedy złotą piłkę dostanie wygrany mistrzostw świata, bo w Arsenalu nie ma żadnego kandydata

3

@Pedri16Future Anglia nic nie wygra nie oszukujemy się. Francja i Hiszpania są faworytami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?