Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co oni robią? Zaczeli niechlujnie grać
7
Oby dziś Runi asyste dał Bobusiowi.
4
@mesulete za to wzielismy równie szklanego olmo. Olmo ma w tym sezoinie 2.5k minut, czyli nie duzo wiecej, a w zeszłym 2k. Do tego nigdy nie można było liczyć na niego.
9
Idealna szklanka do naszej zastawy
0
Na 3:0 on dosłownie puszcza kolesia za siebie na wolne pole xD
0
Za Alvareza 100, za Alvareza z farranem 120.
Ostatnio laporta robił dzwignie na lożach VIP w namiocie ciekawe jakie teraz będzie robił dźwignie xD
19
Obsrał zbroje dyktator xD Zrobisz jeszcze szpagat przed WIELKĄ BARCELONĄ nygusie xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@goldensun no oni coś dowozili oprócz zadłużenie klubu
2
@La Pulgaa messi tez generował i koledzy i jak to sie skonczylo?
0
Deko ma pomysł wpląteć też inne kluby w długi. Będzie mówił, że chce kogoś sprowadzić, a oni będą im dawać nowe wyższe kontrakt, aż się wykrwawią.
Mastermind
5
Ta wypłata jamalowi nam się odbije nie czkawką, ale soczystym bełtem.
Jak będzie grał tu do końca to będzie zarabiał 50% całej puli przeznaczonej na pensje.
0
@Eric_Abidal_22 i to przewidzieli xD
1
@Adran360 gdzie Ronaldo?
2
@Katalończyk 99 przewidzieli w 2005 w 13 odcinku
0
@urbipl to epstein lecący do trumpa i klintona
6
Simpsonowie to przewidzieli jak Trumpa prezydenta i atak na WTC
0
Co ten pep na stare lata chce sobie kłopoty ściągać.
0
15 brutto za sezon to co to jest. Nie ma sensu się schylać po tyle.
0
Oho redakcja kupiła lożę vip za kasę z reklamy tego słońca, które jest na każdej stronie.
#TSYBAR
1
13
U nas też bija i to wszyscy na jednego.
5
Czarny kret
0
Komentarz usunięty
18
No właśnie u nas jest taki problem, ze nikt nie ma zamiaru się ruszyć, bo większość to wychowankowie i nie chcą się ruszać z domu.
74
Niech oni kamerke zainstalują w szatni i dadzą mozliwość wysyłania donejtów.
Sam bym wyslał parę euro, zeby zobaczyć jak madryciaki się biją między sobą.
0
@Coveta ciekawe jak nico pokaze sie na mistrzostwach swiata. Może po prostu musi grać ze swoimi.
To by była najtansza opcja do zastapienia rafinii.
My po prostu musimy w tym oknie wyjsc na duzy plus i wreszcie wejsc w ta mityczna zasade 1:1, żeby wreszcie móc myśleć o przyszłości.
Gdyby nie fakt, że niko bysmy po prostu nie zarejestrowali rok temu to on by już tu grał. Nikt mu nie chciał dać gwarancji pisenmej, ze go zarejestrują, a byśmy go nie zarejestrowali.
Nikt normalny do nas nie przyjdzie majac z tylu głowy, ze może siedzieć na trybunach, bo go tebas do gry nie dopusci.
0
Dla mnie najlepszym rozwiązaniem byłaby sprzedaż ferrana (ostatni moment odzyskać kasę) zostawienie lewego, ale on za przysłowiowy psi wuj nie będzie siedzieć na ławce.
To pozbywamy się jednego i drugiego.
Lewy wątpię, żeby poszedł do turbanów gdzie latają rakiety nad głowami. To już lepiej by poszedł do USA na pastwiska między tymi pachołkami pobiegaj i gole postrzelał.
A my ściągamy Eta Yoga na szpice z Levante, bo i tak spadnie to za pół darmo odejdzie. Do tego na lewą stronę Niko Williamsa i na obronę jakiegoś emeryta z Włoch.
Takim składem będziemy dzielnie walczyć o uszaty puchar ligi Europy.
0
@Szczepanbog1 tak. Wtedy złotą piłkę dostanie wygrany mistrzostw świata, bo w Arsenalu nie ma żadnego kandydata
3
@Pedri16Future Anglia nic nie wygra nie oszukujemy się. Francja i Hiszpania są faworytami