1

@DragonxNF bardziej zainteresowany jestem chłopakiem mekambe

15

Wojtuś ma tyle mistrzostw Hiszpanii co Nejmar i Ronaldo, dokonał tego w 2 lata

11

Oby za rok siwy dziad Murinio świętował tylko urodziny klubu xD

6

5 pucharów bez ter stegena w 2 lata. Dziękujemy kapitanie za twoją nieobecność xD

0

Re tebas ta świnia madrycka? Z Perezem w norze się schował

0

Wojtuś za rok 3 kolejne pucharki

2

Szkoda tego PK, dało się ugrać materace.

0

Dziadzio Perez pewnie w domu melisę pije.

2

Tak zwane Upokorzenie spella.

0

Ter rorysta będzie podnosil puchar czy obieżyświat?

4

Dawaj runiego za fermina bo on umiera

0

Bobus kurva miales to

1

@Kris_OK głupek bo sam zaczął. Teraz gra z kagańcem w postaci żółtej kartki

18

Rafinia brazylijski móżdżek.

0

Winicjisz i Rudiger powinni w dwójkę podnieść pachoła i zrobić z niego bramę dla mistrzów Hiszpanii. To byłoby cudowne

1

@Xxxbarca4ever właśnie tak średnio. Widać, że za mało gryzł

0

Niby własny stadion a stypa.
Na motor - Wisła Płock było głośniej dziś

5

Nieaamowe,.że fermin mają 3x większy dystans pierwszy doszedł do piłki niż białas xD

1

Brakuje bobusia w polu karnym.
Runi i bobus muszą wejść

0

Gavi i termin tak średnio.

2

Gracjan zgasił czopka z Madrytu

0

Tam ze 4 było na spalonym

1

Digi dong, rafinia i Robert powinni wejść.

2

Winicjusz, rudiger szykujcie się robić szpagat dla Wielkiej Barcelony. Zaraz uszatka podnosimy

0

Impotencja w ataku

2

Przelew od dziadka niggreiry.

0

Winicjusz za sam wyraz twarzy powinien dostać żółta.

1

Przestępca majciarz szaleje. Po łbie powinien dostać od gaviego

0

@Aragorn33 mielismy setki, które nie trafilismy. Olmo na pusta i raszford 1v1.

1

Ten mecz pokazuje, że nie jesteśmy uzależnieni od jamala ani rafinii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?