Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DragonxNF bardziej zainteresowany jestem chłopakiem mekambe
15
Wojtuś ma tyle mistrzostw Hiszpanii co Nejmar i Ronaldo, dokonał tego w 2 lata
11
Oby za rok siwy dziad Murinio świętował tylko urodziny klubu xD
6
5 pucharów bez ter stegena w 2 lata. Dziękujemy kapitanie za twoją nieobecność xD
0
Re tebas ta świnia madrycka? Z Perezem w norze się schował
0
Wojtuś za rok 3 kolejne pucharki
2
Szkoda tego PK, dało się ugrać materace.
0
Dziadzio Perez pewnie w domu melisę pije.
2
Tak zwane Upokorzenie spella.
0
Ter rorysta będzie podnosil puchar czy obieżyświat?
4
Dawaj runiego za fermina bo on umiera
0
Bobus kurva miales to
1
@Kris_OK głupek bo sam zaczął. Teraz gra z kagańcem w postaci żółtej kartki
18
Rafinia brazylijski móżdżek.
0
Winicjisz i Rudiger powinni w dwójkę podnieść pachoła i zrobić z niego bramę dla mistrzów Hiszpanii. To byłoby cudowne
1
@Xxxbarca4ever właśnie tak średnio. Widać, że za mało gryzł
0
Niby własny stadion a stypa.
Na motor - Wisła Płock było głośniej dziś
5
Nieaamowe,.że fermin mają 3x większy dystans pierwszy doszedł do piłki niż białas xD
1
Brakuje bobusia w polu karnym.
Runi i bobus muszą wejść
0
Gavi i termin tak średnio.
2
Gracjan zgasił czopka z Madrytu
0
Tam ze 4 było na spalonym
1
Digi dong, rafinia i Robert powinni wejść.
2
Winicjusz, rudiger szykujcie się robić szpagat dla Wielkiej Barcelony. Zaraz uszatka podnosimy
0
Impotencja w ataku
2
Przelew od dziadka niggreiry.
0
Winicjusz za sam wyraz twarzy powinien dostać żółta.
1
Przestępca majciarz szaleje. Po łbie powinien dostać od gaviego
0
@Aragorn33 mielismy setki, które nie trafilismy. Olmo na pusta i raszford 1v1.
1
Ten mecz pokazuje, że nie jesteśmy uzależnieni od jamala ani rafinii