Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No nie wiem nie wiem. Gdzieś widziałem, że brakuje nam 115mln do 1:1.
2
@Guillegavira Gavi już się nigdy nie połamie, bo został pobłogosławiony przez Robercika.
3
Fajny skład FC Szpital.
Ter Statua - Kristensen, Roland Makdonald - digi dong, bernal/pedri - fati, olmo
Nie mamy, tylko dobrego napadziora.
19
Zobaczycie jak będziecie płakać za drewniakiem, który konar dokłada xD
12
Różnica w poziomie lig.
Jak drużyny w La ligii mają konkurować ze spadkowiczami z PL?
0
@fcbmaro mowa, że zaczynaliśmy od zubimendiego i kimichia, a skończyliśmy na krakenie romeu xD
0
Karl Etta Eyong coraz bliżej Camp nou.
1
Bezczelne świnie nie chciały dać balona bobusiowi, bo ich farmerska liga niedograła sezonu i mekambe nie miał szans.
6
Wszyscy cisnął beke z madrycioków
3
Ja bym tego Victora Roque spróbował, wygląda ciekawie.
0
@fcbmaro przypomnij sobie sytuacje z defensywnym pomocnikiem od kogo zaczynalismy i z kim skonczylismy ;)
0
Ciekawe czy ferrana się pozbędą, bo trzeba mieć kasę na taki transfer a u nas jej nie ma.
Znając życie on nie przyjdzie i skończymy z ferranem.
0
@kazbychu niech sobie w dupe wsadzi albo winicjusowi
0
@Rifek jest na tych trybunach pod pierscieniem na ostatnich rzędach nie widac polowy boiska nawet efera z tym była
2
@Kgorecki2500 ciesze sie z tego jak nie wiem, tam bedzie mlyn w szatni
0
@Inko uwielbialem godziny dla seniora, bo czesto wtedy chodzilem na zakupy i nie wpuszczali mnie do sklepu jak nikogo nie bylo w srodku przez 2 godziny xD
Czasami sie przyszło o 10:02 i juz, że nie wolno bo policja ich kontroluje xD
0
@BojanKriKicz niesamowite sa te miejsca gdzie ledwo widac drugi koniec murawy xD
5
Roland makdonald pasuje tam jak pięść do nosa XD
Wygląda jak z jakiegoś mema "co ja tutaj robię? jak ja się tu znalazłem?" xD
0
@2026Canaletes soczek po angielsku juice czyta sie podobnie do jews - żydzi i jak coś pisali o żydach to uzywali emotki soczku, żeby przejść cenzurę. Teraz podobnie jest z arbuzem, który oznacza palestyne
"Germany’s intelligence agency BfV just classified the watermelon as an extremist and antisemitic symbol when used to depict the map of Palestine. They also classified the slogan “from the river to the sea” as extremist."
0
@Roobo Lewy chorą kasę? XD U nas to po podłodze chodził, a nie pukał w sufit xD
7
Jakby ktoś miał problem z tym ile lewy zarabiał xD
7
Jakby ktoś nie wiedział to emotka kartonika z sokiem jest antysemicka od jakiegoś czasu i mieli ją usunąć xD
4
Człowieku ty nic nie wygrałes. Odszedłeś to kluby zaczęły coś wygrywać.
2
Taka okładkę sportu to można na ścianie powiesić
15
@blakkudium czyli skarbiec pusty będziemy zmuszać do gry niepełnoletnie dzieci ze szkółki xD
1
@Sulimo lubię do spania go oglądać xD
0
@Kozinho. Mogłoby choć małe pożegnanie zrobić.
4
@KrychaFCB zawsze wolałem bernala i casado od tego pacjenta szpitalnego, który nie potrafi wracać do obrony
1
@MessiForeverTheBest ale tam jest kwas xD niedługo to na bernabeu będą w nich rzucać bananami
0
@Rifek dzięki. Czyli już wiem czemu czasami mi spadają twity informacyjne xD