0

@Dr_Cabasisi kiedy był ostatni mundial?
Lewy też kilka lat temu robił złotą piłkę i bił wszystkie rekordy to teraz pewnie też tak jest.
Denis Bouanga, który robi liczby w mls to pewnie też giga kozak.

2

@MrJanKo a to messi ma zamar nie wyjsc z grupy?

2

Ja czekam na weryfikacje jak będzie grał przeciwko obrońcom a nie pachołkom do mijania.

3

Zły lewandowski 9, która nie kreuje xD

3

Sraka i to taka wodnista. Tutaj nawet nie było chęci do grania.
Żadnej czystej okazji na strzał nic. Mogli ich wyciągnąć i grać z kontry to jak zwykle popełniają ten sam błąd, zamykają przeciwnika na swojej połowie i kopią się po czole.

7

Mecz imienia Xaviego wuefisty

7

Ten ślepy komentator nie widzi, że kamerkę to oni mają przyczepioną do ucha a nie do piersi? Już kilka razy tak powiedział.

2

Nasza gra jest adekwatna do komentarza

2

@Roobo rafinii nie ma

0

Ferran za runiego.

0

Runi miał być od wrzutek, a on ich w ogóle nie robi.

0

Oby dziś Wojtuś nie musiał zbyt dużo pracować, bo może być wczorajszy

2

Mógł do prawej dać. Co ten bobek.

0

Olwski nawet nie wie w którym roku żyje xD

1

@Seledynowy bo nie gra. Przypomnij sobie jak wyglądał rok temu Uszatek. Mu się kolana nie zginały a dziś jak balerina tańczy w środku

17

Co on prdoli xD bernal nie zrobił kroku w przód xD

5

Szkoda, bo człowiek pewnie żadnego meczu nie obejrzy, tylko jakieś powtórki.
Po taką kasę to tylko po to, zeby własne ego napompować, bo kabza i tak pełna na 4 pokolenia.

0

@rodineusz ja się nie boję pisać prawdy.
Zobaczymy jak messi zagra na mistrzostwach czy też tak będzie łatwo mijał obrońców jak na pistwiskach. Tam nikt nogi nie będzie odstawiał.

11

Robertowi dać pograć skoro to jego ostatnie mecze, niech się pożegna z kibicami.

23

Oby do jakiegoś porto a nie do do hamburgerów czy arabów, nikt tego nie będzie oglądać. A porto dla 4 polaków to człowiek włączy czasami.

6

Inigo nasz chłop nie da krystynie wygrac mistrzostwa xD

0

Poziom na pewno wyższy od pastwisk w USA czy pastwisk z kozami u turbanów.

1

@PatrychoO myślę, że ona jest wszystkich

16

Nie widziałem, że tygrysek z faweli już po rozwodzie xD
Niezły przebieg jak na nastolatka. Ciekawe ile mu kasy ukradła.


5

Lewy odejdzie po tym sezonie na 100%.
Wczoraj dużo eksponował się z tym pucharem dziś eksponuje sie mocno na busie. Widać, że to jego ostatnie chwile w klubie i chce sie tym cieszyc.

2

Oby dziś daltoniści nie rzucali kamieniami.

0

@Eklerek w latach 2000 to się chodziło w podróbkach vansów. No chyba ze byles bananowcem to mialeś newbalansy

18

o kurła xD


0

Siwy dziad wiedział, że będzie klęsa i nawet ze swoimi nie przyjechał na klasyk.

0

@Metalowy14 tez tak uwazam. Trzeba bylo powiedziec transfer definitywny albo trybuny. Nawet za darmo go lepiej oddac niz mu placic pensje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?