Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Drukują mecz xD
2
Oby PSB wygrało. Hary Spel nie moze wygrać zlotego balona
15
Mógł powiedzieć arka gdynia kurczak świnka
0
Runi powinien uciec na wypożyczenie i sobie pograć.
Jamala zaraz dojadą jak pedriego i jak runi wróci to będzie mógł pograć.
0
@LjakRoberciik wiem, ale to nie znaczy, że materace wyjda polożą na tacy swoją największą gwiazdę i jeszcze wypną do nas dupe
To my przychodzimy do nich, a nie oni do nas
4
Mekambe wejdzie na boisko zrobić szpagat przed mistrzami ligi i zejdzie znów z kontuzją, żeby być zdrowym na mistrzostwa ;)
0
Za to ferran 203 mecze, 63 gole z czego 1/3 goli nabił w tym sezonie.
0
Wystarczy, że krzyknął 100mln płatne w całości, a nie na raty na 10 lat i deko może co najwyżej pograć alvarezem w fifie.
4
Pamiętajcie deale to trzeba robić po barcelońsku.
Tanio sprzedać, drogo kupić.
Jam bym jeszcze spoglądał w strone naszego tygryska w faweli.
1
@Szklaner nawet jak świat był czarnobiały to ci już kradli. Najpierw ukradli kolory, a potem zwycięstwa.
11
Wczoraj odchodził ferran, dziś lewy, jutro ferran, a pojutrze oboje i ściagamy Karl Etta Eyonga, bo na taką 9 tylko nas stać xD
9
Jest tam szczęśliwy, bo czasami gra i my mu płacimy pensje.
Ciekawe czy będzie szczęśliwy jak będzie czasami grał i będzie dostawał 1/4 dotychczasowej pensji ;)
0
@Karol145 tak boli mnie to, że one chcą żeby jednym wyjmować z kieszeni i brać dla siebie, bo im się należy.
1
Tak średnio bym powiedział. Mógł przynajmniej przy Wojtku być jak ten śpiewa a nie był pokazany przez 3 sekundy.
4
One chcą zarabiać, tyle co mężczyźni
0
@Cules69 to po co Messi poszedł do hamburgerów skoro ma jeszcze więcej kasy?
Pójdzie postrzelać sobie do pachołków jak Messi i Ronaldo.
Po co mu jakieś Włochy czy Barca w której i tak go nie szanują. Pójdzie sobie grać między kozami albo hamburgerami.
16
Na 150mln podcast Miko i Galsona "za co lubię przeciwną drużynę".
To by rozbiło bank, bardziej niż jakiś jamal.
21
Niesamowite jest to, że w ataku mamy niegrającego lewego, niestrzelającego ferrana, rafinia pół sezonu połamany i mamy +19 goli względem śmietanek.
Najlepszy atak w historii realu XD
5
Oby 100 pkt i ukłony od srealu jak PANOWIE z KATALONII będą wchodzić na boisko.
To już wiem dlaczego mekambe złapał kontuzje. Dyktator boi się pokłonić WIELKIEJ -biednej- BARCELONIE.
9
XDDDDDDDDDDDD
Tych wszystkich gwizdkowych powinno się spakować na galerę i niech zapirdalają na jakaś bezludną wyspę gwizdać mecze małp.
13
co ten spell zrobił
za takie coś powinna być czerwona, przeciez on nawet nie jest zainteresowany piłką
1
@kanver_ to pokazuje jak dobry jest ten mecz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@BojanKriKicz istnieje w głowie psychofanów
0
Wcześniej tyle asyst robercikowi ukradli to teraz pan czarny piłarz wykorzystał idealne podanie
0
@mekston to ostatni taki jego sezon, za rok nie da rady pobić rekodu bobusia. Nawet nie bedzie blisko.
0
Na chvj mamy w drużynie ronalnda makdonalda jak on nie moze wejsc i zmienic kontuzjowanego uszatka?
0
To czas dla rolanda makdonalda xD
7
Ja nie mogę patrzeć na jego mordę. Nie miałem nigdy takiego problemu z innym trenerem, ale on u mnie jakiś odruch wymiotny wywołuje.
Taka kanalia bez kręgosłupa.
0
@dawidlampa mam pytanko.
O co chodzi z tą reklamą slońca w formie wideo, która jest na stronie.
Kiedyś próbowałem to wygooglować, ale nic o tym nie ma.
Już lepiej jakby była jakaś reklama "uwaga gorące mamuśki w twojej okolicy".
4
Chcę, żeby murinio wrócił do Realu po to by zaostrzał upokorzony w szatni przez dyktatora i upokorzony na boisku przez Flicka.
Amen