Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
43
Jak ktoś piszę, że to szczęśliwy gol i lewy stał w miejscu to chyba nie widział całej akcji jak lewy zgubił dwóch obrońców i robił kółka między nimi.
Jeszcze niech ktoś powie, że został nabity xD jakby został nabity to by piłka poleciała w bok w pole karne, a on zrobiłruch całym ciałem i skierował piłkę do bramki.
2
@LeoMessiiBarcaPepa jakby dali ze 40mln za niego to już by było git bo on ma wysoką pensje
11
Ktokolwiek piszę o alvarezie powinien być biczowany aż sie nie posika.
My nawet nie jesteśmy w zasadzie 1:1 a my niektórzy coś mówią, że kupimy sobie alvareza za 150mln, bo tyle pewnie będą chcieli materace.
Najlepszym wypadku my sprowadzimy cancelo i Eta Jonga za pół darmo jak levante spadnie.
Nas na nikogo nie stać. Najpierw trzeba pozbyć się Fatiego, kristensena, Stegena, Rolanda, ferrana, lewemu zmniejszyć wypłatę.
2
Oczywiście, że kopał by się po czole tak jak się kopał wczoraj w Madrycie jak ustawili autobus. We Włoszech nie gra się otwartej piłki. Traciłby piłkę leciała kontra i nara.
4
@Coveta ale prawdy tutaj nie można pisać kolego. O jamalku dobrze albo w ogóle.
Jamalek wolał kopać się po czole zamiast zagrać na drugą stronę z której padły wszystkie bramki.
4
Nie. Cancelo mu pokazuje ile mu brakuje do przeciętnego dobrego ofensywnego obrońcy.
Cancelo ma lata świetności dawno za sobą, a to tylko pokazuje jak słaby jest balde.
13
Oby w domu po wygraniu ze srealem celebrować wygraną ligę xD
Mekambe by płakał i kolegów wołał do szatni xD
0
@ThugDave jak nie możesz nic robić na boisku to równie dobrze kierowcy F1 powinni jeździć z kierunkowskazami i przepuszczać tego, który miga długimi.
16
To jest różnica między gwiazdkami a gwiazdami.
Haaland zawsze biegnie do kolegi, który strzelił gola i się z nim cieszy.
5
Co mejwen to głupszy. Jak to być w Polsce specjalista od piłki nożnej, oglądać ją 40 lat i się na niej nie znać.
1
@Safrani w Barcelonie ciepło. Dobrze płacą, a Mati z Polski zawsze mnie chwali.
0
https://x.com/i/status/204055253999356755
Flop od Arabów pokazał jak się kiwa efektywnie a nie kopie się po czole z olmo na prawej stronie xD
On nie rozumie jak wszyscy się skupiają na nim to czasami należy przerzucić piłkę na drugą stronę, ale on woli kolejny raz się kopnąć w czoło po tym jak jednego pachołka kiwnie.
3
Tak nie zdawał sobie sprawy, że gola strzela, że jak strzelał to się całym ciałem obrócił i barkiem polskie kierował xD co za debil
3
Czemu innych nagrań nie ujawniają? Ah xD
0
Lewy jedna PRZYPADKOWA sytuacja jeden gol.
Ferrari to ze dwie setki zmarnował.
Jamal kopał się po czole grając w przewadze. On nie widzi, że wszyscy są po jego stronie boiska i nie potrafi przerzucić piłki na drugą stronę?
Ciekawe czy kiedyś nauczy się, że piłka nożna to gra zespołowa i trzeba podawać.
3
@NeroTFP1 i niektórzy mówią, że to drugi najlepszy trener na rynku teraz xD
1
@mekston
5. Saudi Pro League - Al Nassr
Oby nie. Choć tam robią wszystko, żeby krystynę karmić karnymi.
W tym sezonie tylko 9 karnych, w zeszłym, tylko 16 xD
24
Robercik lepiej strzela stojąc niż ferran biega i próbuje nieudolnie strzelać xD
3
@fotohobby lub głupio kiwać i tracić co chwilę piłkę zamiast przerzucić do cancelo
0
@Krystiansigma2734 pachołek to bierze na siebie nawet spuche mekambe xD
1
Mati już bigos gotuje na uspokojenie.
1
Ucz się jamalek i ferran jak sie gole strzela.
0
i po co ten dzieciak się kiwa zamiast przerzucic na drugą stronę. przeciez widzi, że tam nie ma miejsca
1
ile ten jamal może tracić tych piłek na boku.
2
My gramy wszystko jedną stroną. To jest żałosne. Trzeba było jamala przesunąć do środka i wpuścić runiego
5
Ojciec z synem wchodzi
0
Mati pewnie napisze, że to wina bobusia xD
0
Płotka jak zwykle w bramkarza xD
1
Dziękujemy niggreria za przelew. uff
0
Czy my musimy miec upośledzoną obronę?