Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ona robi wszystko, żeby robert nie strzelał
2
No i skończy się podawanie do kolegów xD
Te rankingu to są g0wno warte a mieszają tylko graczom w głowach.
7
Bardzo dobrze, jak jest zmiana to niech schodzacy ucieka do najblizszej linii a wchodzący niech od razu wchodzi.
Powinny być hokejowe zmiany, a nie robienie z tego jakies celebracji
4
@lajcior zdecydowanie za często. Czyli dzien kobiet i walentynki.
Jak ja nienawidzę tracić pieniędzy na te badyle, które po tygodniu nadają się do wjebania.
Doniczkowe bym kupował, ale te by nam koty zeżarły. W ogrodzie bardziej ja siedzie niż ona. Poza tym ona nie lubi kwiatów, bo mówi, że w domu rodzinnym matka miała od zjbania wszędzie kwiatów do tego ogród na pół wioski.
7
Ja bym chciał zobaczyć Wojtusia w jakimś meczu ostatnim (pożegnalnym) z opaską kapitana.
10
Hustle_hard_304 jeszcze nie pokazał nawet 20% swoich możliwości zdegenerowania syna.
1
@Frimpong teraz dziewczynka bedzie grac harego?
0
@karci0 drugi sezon
1
Ewcia ma najwiecej goli w elklasiko
0
Co ta bramkarka zrobiła xD przecież ona by to wyciągnęła, a rękę cofnęła.
1
Kobieca liga mistrzów to jak u nas klasa B. Wszystko może się zdarzyć xD
Już myslałem, że ona nie strzeli.
9
Zobaczycie Laporta zakończy wojnę w iranie i w zamian arabia saudyjska podłączy do nas rurociąg przyjaźń z petrodolarami, które wydamy na haalanda.
2
Tutaj nie ma o czym dyskutować. To jest BARCELONA a nie Levante.
My potrzebujemy takiego Lewandowskiego, ale o 10 lat młodszego a nie Ferrana, który nie daje rady ani na skrzydle ani na 9.
0
@ka3fcb może chce przyaktorzyć, żeby mniej grać i być gotowym na mundial?
4
@KrychaFCB XDDDD
TO NIE MOŻE BYĆ PRAWDA XD
Ten chłop ich traktuje jak szkółkę 10 letnich dzieci xD
Wszystko przyjmuje na siebie, ich nie krytykuje i jeszcze im drożdżówki rozdaje xD
Może on mentalnie trafia do takiego mekambe, rudigera lub viniego xD
17
@draxidox sluchałem tego "wywiadu" jak ja zakolaka nie lubię to tutaj zmasakrował wojewódzkiego, a ten drugi to się nie odzywał.
Jeszcze nie widziałem tak agresywnego wojedzodzkiego. Przez 2h był agresywny i się rzucał, a zakolak odpowiadał ze spokojem.
Najlepsze były agrumenty broniące kurdej szatan "młoda aktorka mówiła to w emocjach" xD Ona miała wtedy 37 lat xDDD
Kiedyś wszyscy chyba oglądali wojewodzkiego i on na tvnie taki smieszek i w ogóle, a tutaj to aż mu z pyska piana leciała.
0
@Kgorecki2500 a co skeletal deadly shuffle zmienia się w soulslike?
3
Zaczyna się. Gra w jednej drużynie z ferranem i 4fabregas4.
13
I wszystko jasne
3
@Luciano99 ja to wiem, ty to wiesz, ale suarezy nie wiedzą
5
Jakby ktoś jeszcze mówił, że lewy to tylko z konara dobijał, a hery gej więcej rozgrywa
7
casado za raszforda to by miało sens, ale nie za cancelo
16
Nie stać nas na żadnych alvarezów i sobie go wybijcie z głowy.
16
Niesamowity Uszatek, a my szukamy kogoś kogo on będzie zmiennikiem.
4
Co on im palcem nie pokazał, które kolano go boli?
0
Miko mi znów zaimponował, to co powiedział o Messim. Ja mam identyczne zdanie na ten temat.
Powiedział prawdę, która boli zakutych ciulesów ślepo wpatrzonych w jedną osobę.
19
Wojtuś w rękawiczkach snusy
12
Przeciez to podstawowy obrońca, który ma kontrakt do 29. Szybciej go city wyciągnie workiem pieniędzy niż my na piękne niemieckie oczy.
0
@Rastafarnianin Kapustka, Linetty idealne przykłady. Niech siedzi w tym sportingu. Jedna z dwóch najsilniejszych druzyn w lidze, a liga nie za mocna to może sie spokojnie rozwijać. Ważne, żeby grał.
6