1

Roland Makdonald to jest zdrowy? Czy on został oficjalnie fałszywą drewnianą 9-tką, która wchodzi na ostatnie 5 minut?
Sorry to jest biznes jak ktoś nie gra od 4 miesięcy to się go sprzedaje. Ktoś zdrowy chętnie połasi się na jego pensje.

14

Dobrze, że ania ma swoją psycholog, która jej mow, żeby szalała z alvaro kiedy jej mąż próbuje strzelać gole xD

0

@Zoker już tak było. Historia lubi się powtarzać. Nie bez powodu ludzie od zawsze się śmieją, że Wisła kupuje mecze w pierwszej połowie a na drugą już nie stać xD

0

@PatrykBarca no nie wiem czy by gorzej podawał od rolanda makdonalda obieżyświata lub kristensena sraczki

0

Szkoda, że takiego nie mamy. Tylko czopków na L4.


0

Czy Roony Bardghji pójdzie śladami Dro i odejdzie? Widząc, że Dro dostaje minuty w PSG, a Runi to conajwyżej może sobie ławkę wygrzać to może poprosić o wypożyczenie. On bez problemu byłby starterem w większości ekip w naszej lidze.
Jak on ma sie rozbujać i zacząć szaleć jak on nic nie gra.
Wrzucanie go na końcówkę meczu raz na ruski rok i psioczenie, że nic nie pokazuje to nie jest zbyt dobra droga rozwoju dla niego.

1

Dobrze, Runi sobie pogra w rewanżu.

36

Xavi jest na przegranej pozycji.
Messi się nie odezwie. Laporta 2 miesiące temu spotkał się z tebasem u turbanów i dogadali super ligę. Laporta wycofał się z zeznań, że tebas udostępnił bilbao nasze długi wzamian za granie dla laporty przy wyborach i przymknięcie oka na transfery.
Laporta to mastermind.

1

@UserUnKnown mógł nie komentować

14

Laporcie mam do zarzucenia, że Xaviego mógł się pozbyć w styczeń-luty, a on robił z nim hiszpańską telenowele. Raz odchodzi, raz wraca, wywalają go.
Gdyby Flick przyszedł szybciej to nigdy byśmy nie sprowadzili tygrysa z faweli.

6

@oZinho co mnie obchodzi co robił. To może sprowadźmy wszystkich oldboyów ze starej barcy, bo są zasłużeni dla klubu. Właśnie przez taki beton jaki ty reprezentujesz ten klub prawie zdechł.

5

Ferrana podpisano na raty, a nie płatność z góry. Ferrana to my do dziś spłacamy i jeszcze będziemy przez pół dekady spłacać.
Oczywiście transfer ferrana był flopem takim jak transfer tygrysa z faweli. Ferran nic nie pokazał w anglii, żeby ktoś normalny płacił za niego 50mln, on nawet połowy tego nie był wart.

10

@oZinho lewy nam wygrał pierwsze mistrzostwo i dołożył wielką cegłe do potrójnej korony rok temu.
Lewy trzyma się swojego kontraktu, który został raz ustalony a nie doi klub z koleżkami.

1

@blakkudium w ładnej koszulce będzie biegał jamal

0

@Criss18Barca może ma prababkę z polski

0

Liczyłem na jakiś felieton redaktora D. tak jak to było o lewym, a tutaj cisza.

6

Na lewej pieruszewski, na środku lewy, na prawej jamal. Ale by to chodziło.


2

Dzień mężczyzn jak?
Rok temu mieliśmy o związkach homoseksualnych w barca femini, a 0 o związkach homo/heterosekualnych w barcy.
https://www.fcbarca.com/116517-zwiazki-w-barcy-femeni-nie-tylko-na-boisku.html

11

Była afera ferranowa, teraz afera bobusiowa. Inni mają ocenę, tylko nie nasz rodzynek xD
Redakcja to chyba nie przepada za 9-tkami, tak jak nasza pomoc, która im nie podaje xD

2

Niesamowita intensywnośc obrońców xD

0

@Beztroskii na tle topki tak, ale na tle 26letniego ferrana już nie.

1

@Beztroskii Robert gra w najbardziej intensywnej drużynie w Europie. Gdyby poszedł grać na pastwiska do Messiego to by tymi pachołkami kręcił jak baletnica.

5

Czemu nie ma 10 newsów szkalujących ferrana tak jak to miało miejscu kiedu Robert nie trafił gola ze spalonego?
Czemu nie ma statystyk porównawczych od redaktora D. fanatyka ferana?

2

Ferran 10/10 za takie figle


1

Runi widząc to pewnie myśli też o odejściu. On mógłby być spokojnie podstawowym graczem w większości klubów w LL.

1

BBC czyli dali wyżej anglika i haalanda, który gra w anglii xD
Jeszcze Thierry z którego napastnik jak z koziej dupy trąbkaxD

6

Jamal za mało gra. Mam nadzieję, że po meczu zakłada kask bierze łopatę i jeszcze pracuje przy budowie stadionu.

7

@Toretto wątpie, zeby potrafili się dogadać z madryciakami na takie cos.

2

Monetyzuje swoją rozpoznawalność, to normalne.
Czym się różni od kopytka, który reklamuje bukmacherów i alkohol?
Jak do kopytka zapuka kim dzong un to zareklamuje wycieczki do korei północnej.
Po prostu w świecie mediów piłkarskich kopytko jest nikim w porównaniu z fabrizio i nikt do niego nie puka z takimi ofertami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?