Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Roland Makdonald to jest zdrowy? Czy on został oficjalnie fałszywą drewnianą 9-tką, która wchodzi na ostatnie 5 minut?
Sorry to jest biznes jak ktoś nie gra od 4 miesięcy to się go sprzedaje. Ktoś zdrowy chętnie połasi się na jego pensje.
14
Dobrze, że ania ma swoją psycholog, która jej mow, żeby szalała z alvaro kiedy jej mąż próbuje strzelać gole xD
0
@Zoker już tak było. Historia lubi się powtarzać. Nie bez powodu ludzie od zawsze się śmieją, że Wisła kupuje mecze w pierwszej połowie a na drugą już nie stać xD
0
@PatrykBarca no nie wiem czy by gorzej podawał od rolanda makdonalda obieżyświata lub kristensena sraczki
0
Szkoda, że takiego nie mamy. Tylko czopków na L4.
0
Czy Roony Bardghji pójdzie śladami Dro i odejdzie? Widząc, że Dro dostaje minuty w PSG, a Runi to conajwyżej może sobie ławkę wygrzać to może poprosić o wypożyczenie. On bez problemu byłby starterem w większości ekip w naszej lidze.
Jak on ma sie rozbujać i zacząć szaleć jak on nic nie gra.
Wrzucanie go na końcówkę meczu raz na ruski rok i psioczenie, że nic nie pokazuje to nie jest zbyt dobra droga rozwoju dla niego.
1
Dobrze, Runi sobie pogra w rewanżu.
36
Xavi jest na przegranej pozycji.
Messi się nie odezwie. Laporta 2 miesiące temu spotkał się z tebasem u turbanów i dogadali super ligę. Laporta wycofał się z zeznań, że tebas udostępnił bilbao nasze długi wzamian za granie dla laporty przy wyborach i przymknięcie oka na transfery.
Laporta to mastermind.
1
@UserUnKnown mógł nie komentować
14
Laporcie mam do zarzucenia, że Xaviego mógł się pozbyć w styczeń-luty, a on robił z nim hiszpańską telenowele. Raz odchodzi, raz wraca, wywalają go.
Gdyby Flick przyszedł szybciej to nigdy byśmy nie sprowadzili tygrysa z faweli.
3
@oZinho Takie słowa do to xaviego - chorągiewa.
https://www.fcbarca.com/133826-xavi-w-2023-roku-o-niedoszlym-powrocie-messiego-to-byla-decyzja-leo-teraz-byly-trener-barcy-przeczy-wlasnym-slowom.html
6
@oZinho co mnie obchodzi co robił. To może sprowadźmy wszystkich oldboyów ze starej barcy, bo są zasłużeni dla klubu. Właśnie przez taki beton jaki ty reprezentujesz ten klub prawie zdechł.
5
Ferrana podpisano na raty, a nie płatność z góry. Ferrana to my do dziś spłacamy i jeszcze będziemy przez pół dekady spłacać.
Oczywiście transfer ferrana był flopem takim jak transfer tygrysa z faweli. Ferran nic nie pokazał w anglii, żeby ktoś normalny płacił za niego 50mln, on nawet połowy tego nie był wart.
10
@oZinho lewy nam wygrał pierwsze mistrzostwo i dołożył wielką cegłe do potrójnej korony rok temu.
Lewy trzyma się swojego kontraktu, który został raz ustalony a nie doi klub z koleżkami.
1
@blakkudium w ładnej koszulce będzie biegał jamal
0
@Criss18Barca może ma prababkę z polski
0
Liczyłem na jakiś felieton redaktora D. tak jak to było o lewym, a tutaj cisza.
6
Na lewej pieruszewski, na środku lewy, na prawej jamal. Ale by to chodziło.
2
Dzień mężczyzn jak?
Rok temu mieliśmy o związkach homoseksualnych w barca femini, a 0 o związkach homo/heterosekualnych w barcy.
https://www.fcbarca.com/116517-zwiazki-w-barcy-femeni-nie-tylko-na-boisku.html
11
Była afera ferranowa, teraz afera bobusiowa. Inni mają ocenę, tylko nie nasz rodzynek xD
Redakcja to chyba nie przepada za 9-tkami, tak jak nasza pomoc, która im nie podaje xD
2
Niesamowita intensywnośc obrońców xD
0
@Beztroskii na tle topki tak, ale na tle 26letniego ferrana już nie.
1
@Beztroskii Robert gra w najbardziej intensywnej drużynie w Europie. Gdyby poszedł grać na pastwiska do Messiego to by tymi pachołkami kręcił jak baletnica.
5
Czemu nie ma 10 newsów szkalujących ferrana tak jak to miało miejscu kiedu Robert nie trafił gola ze spalonego?
Czemu nie ma statystyk porównawczych od redaktora D. fanatyka ferana?
2
Ferran 10/10 za takie figle
1
Runi widząc to pewnie myśli też o odejściu. On mógłby być spokojnie podstawowym graczem w większości klubów w LL.
1
BBC czyli dali wyżej anglika i haalanda, który gra w anglii xD
Jeszcze Thierry z którego napastnik jak z koziej dupy trąbkaxD
6
Jamal za mało gra. Mam nadzieję, że po meczu zakłada kask bierze łopatę i jeszcze pracuje przy budowie stadionu.
7
@Toretto wątpie, zeby potrafili się dogadać z madryciakami na takie cos.
2
Monetyzuje swoją rozpoznawalność, to normalne.
Czym się różni od kopytka, który reklamuje bukmacherów i alkohol?
Jak do kopytka zapuka kim dzong un to zareklamuje wycieczki do korei północnej.
Po prostu w świecie mediów piłkarskich kopytko jest nikim w porównaniu z fabrizio i nikt do niego nie puka z takimi ofertami.