Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rastafarnianin Kapustka, Linetty idealne przykłady. Niech siedzi w tym sportingu. Jedna z dwóch najsilniejszych druzyn w lidze, a liga nie za mocna to może sie spokojnie rozwijać. Ważne, żeby grał.
6
0
Narzekacie na te koszulki, ale wiecie, że ktoś je przyklepuje?
Jakaś anetka z julką dostają te wzory i potem idą do discopolowca.
Gdyby się postawili to byśmy dostali coś lepszego.
https://i.imgur.com/zc4igMH.png
https://www.footyheadlines.com/2025/08/2026-world-cup-kit-overview.html
3
@Coveta bo o jamalu nie można źle napisać i mówić nawet jak nie strzeli karnego i ma klocka w gaciach na bernabeu.
0
0
@FCBGrzesiiek w eleven po naciskach odsunięto na chwilę kpice i Gąsiorowskiego. Po akcji jak komentowali trening F1 jakby byli najebani i pierdolili 3 po 3, aż smokowski, który nigdy nie komentuje musiał wejść na mikrofon w trakcie sesji.
7
Czemu nie było czegoś takiego po meczu Ligi mistrzów? xD
Ale wy tak dzielnie walicie w tego roberta jak nie wiem to aż żenujące.
2
Oni powinni maskotke Catalunie wprowadzić raz na 9 ciekawe jakby sobie dawała radę.
2
Czekam na oceny po meczu redakcji "ferran zagrał słabo, ALE Robert jeszcze gorzej" XD
8
FERRAN CO ZROBIŁ XDDDDD
25
Czasami trzeba przepchnąć mecz chvjem tak jak to białasy robią. Po męczarniach 1:0 wygrywali całe poprzednie 2 sezony.
1
żółte kuhvy zrobią wszystko na korzyść przeciwnika
Jeszcze 6 minut doliczył XD a nam to 3 minuty max doliczaja
2
Rafinia i jamal zjazd do bazy. Raszfoprd i runii powinni wejsc.
0
czemu ferran do końca nie biegł?
2
Z jednej strony bym zdjął Gracjana, ale z drugiej ważniejsza jest liga niż liga mistrzów. Większą szanse mamy wygrać ligę.
2
@kubix05 tam nie miało co się popsuć, tylko te gałki pękały i można było je dokupić. U mnie babcia taką miała do tego zarzygałka na kablu do podpalania (właśnie się dowiedziałem, że słowo zarzygałka jest z podlaskiego - rosyjskiego)
3
Powinien wyjść Raszford i Runi. Zaraz mamy 3 mecze z materacami i oni w tych meczach są potrzebni.
3
kto normalny wymysla mecze barcelony o 14?
7
Ciekawe czy jutro poprawi wynik na plus lub minus
4
Maks Verstapen wygrywa z oszałamiąjącą przewagą swój pierwszy wyścg w ADAC na Nürburgring.
Najlepszy kierowca wszechczasów.
0
Gdyby wszyscy brali z niuego udział to na bernabeu mieliby małą komórkę dżihadystów.
3
Typ co odleciał xD
9 godzin temu
Trener Arbeloa to trenerskie odkrycie 2026r.
Naturalna aura, ponadprzeciętne umiejętności, rozumienie potrzeb piłkarzy i przede wszystkim ogromny warsztat taktyczny. Ma wszytko, czego niestety nie posiadał trener Alosno, którego przeznaczeniem są raczej średniacy w typie Leverkusen.
0
@Rifek wystarczyło odsunąć i by pasowało
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Casado, Roland Makdonald, Ter Statua, Fati, Ferran tylu do wybory. Bierzcie wszystkich!
19
0
@MesQueUnClub_87 też mam saturator, wszczególności, że co2 mam za darmo. Choć ciągle myślę, żeby sodastreama przerobić po prostu na 2kg butlę w szafce
2
@Safrani myślę, że też tym, żeby te automaty działały i można było zwrócić kasę od razu przykładając kartę, a nie stać w kolejce 15 minut żeby odzyskać 2zł.
Ile razy to ja już się odbiłem od GRAMa, bo nie działał automat a na kasie przyjąć nie moga, bo nie mają takiej opcji w systemie.
0
@Who_you_mam serce mówi nie oddawać.
Głowa, mamy za mało obrońców, za mało napastników i za mało kasy.
10
Zobaczcie jaka to jest różnica między p0lską a Norwegią.
W Polsce to Polak płaci za butelki i ewentualnie może odzyskać zwrot. Jak nie zwróci to zarabia na tym operator.
W Norwegii to producenci płacą kary za wyprodukowane butelki i wielkość takiej kary zmniejsza się za procent zwróconych butelek. W Norwegii producent chce, żeby butelki wracały, w p0lsce przeciwnie.