0

@Rastafarnianin Kapustka, Linetty idealne przykłady. Niech siedzi w tym sportingu. Jedna z dwóch najsilniejszych druzyn w lidze, a liga nie za mocna to może sie spokojnie rozwijać. Ważne, żeby grał.

6

0

Narzekacie na te koszulki, ale wiecie, że ktoś je przyklepuje?
Jakaś anetka z julką dostają te wzory i potem idą do discopolowca.
Gdyby się postawili to byśmy dostali coś lepszego.
https://i.imgur.com/zc4igMH.png
https://www.footyheadlines.com/2025/08/2026-world-cup-kit-overview.html

3

@Coveta bo o jamalu nie można źle napisać i mówić nawet jak nie strzeli karnego i ma klocka w gaciach na bernabeu.

0

0

@FCBGrzesiiek w eleven po naciskach odsunięto na chwilę kpice i Gąsiorowskiego. Po akcji jak komentowali trening F1 jakby byli najebani i pierdolili 3 po 3, aż smokowski, który nigdy nie komentuje musiał wejść na mikrofon w trakcie sesji.

7

Czemu nie było czegoś takiego po meczu Ligi mistrzów? xD
Ale wy tak dzielnie walicie w tego roberta jak nie wiem to aż żenujące.

2

Oni powinni maskotke Catalunie wprowadzić raz na 9 ciekawe jakby sobie dawała radę.

2

Czekam na oceny po meczu redakcji "ferran zagrał słabo, ALE Robert jeszcze gorzej" XD

8

FERRAN CO ZROBIŁ XDDDDD

25

Czasami trzeba przepchnąć mecz chvjem tak jak to białasy robią. Po męczarniach 1:0 wygrywali całe poprzednie 2 sezony.

1

żółte kuhvy zrobią wszystko na korzyść przeciwnika
Jeszcze 6 minut doliczył XD a nam to 3 minuty max doliczaja

2

Rafinia i jamal zjazd do bazy. Raszfoprd i runii powinni wejsc.

0

czemu ferran do końca nie biegł?

2

Z jednej strony bym zdjął Gracjana, ale z drugiej ważniejsza jest liga niż liga mistrzów. Większą szanse mamy wygrać ligę.

2

@kubix05 tam nie miało co się popsuć, tylko te gałki pękały i można było je dokupić. U mnie babcia taką miała do tego zarzygałka na kablu do podpalania (właśnie się dowiedziałem, że słowo zarzygałka jest z podlaskiego - rosyjskiego)

3

Powinien wyjść Raszford i Runi. Zaraz mamy 3 mecze z materacami i oni w tych meczach są potrzebni.

3

kto normalny wymysla mecze barcelony o 14?

7

Ciekawe czy jutro poprawi wynik na plus lub minus


4

Maks Verstapen wygrywa z oszałamiąjącą przewagą swój pierwszy wyścg w ADAC na Nürburgring.
Najlepszy kierowca wszechczasów.


0

Gdyby wszyscy brali z niuego udział to na bernabeu mieliby małą komórkę dżihadystów.

3

Typ co odleciał xD
9 godzin temu
Trener Arbeloa to trenerskie odkrycie 2026r.

Naturalna aura, ponadprzeciętne umiejętności, rozumienie potrzeb piłkarzy i przede wszystkim ogromny warsztat taktyczny. Ma wszytko, czego niestety nie posiadał trener Alosno, którego przeznaczeniem są raczej średniacy w typie Leverkusen.

0

@Rifek wystarczyło odsunąć i by pasowało

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Casado, Roland Makdonald, Ter Statua, Fati, Ferran tylu do wybory. Bierzcie wszystkich!

19

0

@MesQueUnClub_87 też mam saturator, wszczególności, że co2 mam za darmo. Choć ciągle myślę, żeby sodastreama przerobić po prostu na 2kg butlę w szafce

2

@Safrani myślę, że też tym, żeby te automaty działały i można było zwrócić kasę od razu przykładając kartę, a nie stać w kolejce 15 minut żeby odzyskać 2zł.
Ile razy to ja już się odbiłem od GRAMa, bo nie działał automat a na kasie przyjąć nie moga, bo nie mają takiej opcji w systemie.

0

@Who_you_mam serce mówi nie oddawać.
Głowa, mamy za mało obrońców, za mało napastników i za mało kasy.

10

Zobaczcie jaka to jest różnica między p0lską a Norwegią.
W Polsce to Polak płaci za butelki i ewentualnie może odzyskać zwrot. Jak nie zwróci to zarabia na tym operator.
W Norwegii to producenci płacą kary za wyprodukowane butelki i wielkość takiej kary zmniejsza się za procent zwróconych butelek. W Norwegii producent chce, żeby butelki wracały, w p0lsce przeciwnie.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?