Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@michal26 hejterzy roberta i tak powiedzą, że on nonstop dostaje serwisy.
4
Jak trwoga to do Robercika
0
Niech go stary zwija do bazy i pod kołderkę.
0
I chłop ma po mistrzostwach.
2
Ja czytając labamble to myślałem, że lewandowski się nie rusza i stoi jak kołek.
2
@cymek1 to nie dawajmy nominacji do złotej piłki 18 latkowi, ani powołania do 1 drużyny jak nie jest gotowy na to.
2
@Wojtek84 jamal wolal jak głupi biec za piłka zamiast szanować, dlatego rok temu odpaliśmy
2
@RumbleDelivery tak. Już dawno tak nie płacą. Poza tym nas można dymać, bo my potrzebujemy kasy, to na najniższą ofertę zaakceptujemy.
Poza tym teraz jest tam wojna i mało kto chce tam isc.
3
Potrzebny nam jak świni siodło. Przyjdzie za darmo jak mekambe do srealu xD
Myślicie, że on przyjdzie grać tutaj za grosze? xD Jesteście tak samo naiwni jak w przypadku alvareza i bastoniego xD
2
Zaczyna się jak w defensywnym pomocnikiem. Zaczynaliśmy od ścisłego topu a skończyliśmy z Oriolem Krakenem Romeu xD
Teraz też już mamy alternatywy dla alternatyw xD
Cieszcie sie składem, który mieliśmy rok temu i teraz, bo przyszły rok może być ciężki.
1
Sprzedamy i nikogo nie kupimy, bo jesteśmy w zasadzie 1:69.
Rafinia pół sezonu przeleżał w łóżku. Lepszy nie będzie.
Rafinia w takim wieku nie pójdzie do Arabii gdzie latają rakiety.
Nikt nie zna odpowiedzi.
0
Juventus 3 komplet 26/27 ładny to z bobusiem można nabyć.
0
@prodigy oni za niego zaplacili 25 melonów, teraz gra lepiej niż wcześniej i myslisz, że go oddadza za 1/3 ceny?
To my potrafimy robić barcelonskie deale nie oni
0
@prodigy 8-10 to inni za niego zapłacą więcej xD
1
@Roobo przecież my jesteśmy w 1:1 od marca 2024.
Przecież Laporta by nie kłamał co nie?
7
Wiecie co jest najlepsza, że ekstraklasa to jest marzenie Tebasa. To liga w której każdy może wygrać i każdy przegrać.
Ten co wydał w tym sezonie najwięcej może zaraz spaść xD
Tebas powinien przyjeżdżać do Polski na konsultacje.
2
Nic dziwnego. Grają w półfinale z potężnym bajernem, on u nas w ogóle nie grał.
Czepiać się PSG i Dro, ale nie czepiać się Barcelony i Runiego xD
Dro wyjdzie lepiej niż Runi u nas. PSG to ma co roku ligę w kieszeni, to będzie dostał tam minuty.
0
Spalonego też nie było. Ciągnął za uszy bajern.
4
Nie mów hop póki nie przeskoczysz.
Już jeden się zesrał metr przed odbiorem złotej piłki.
1
@cchesterr43 prawda
0
Haha jaka klatkę znaleźli xD
Baba miała rację tam był spalony
0
Teraz będą malować linie spalonego żeby się zgadzało xD
1
Niemcy już płaczą za robercikiem i pucharami, które on przynosił
0
Hary spell do budy! Haha! Dla panów turbanów kolejny uszaty pucharek
0
Dembele złota piłka. Może bysmy go kupili, dobry grajek
2
Darmowy transfer xD
0
Drukują mecz xD
2
Oby PSB wygrało. Hary Spel nie moze wygrać zlotego balona
15
Mógł powiedzieć arka gdynia kurczak świnka
0
Runi powinien uciec na wypożyczenie i sobie pograć.
Jamala zaraz dojadą jak pedriego i jak runi wróci to będzie mógł pograć.