5

@michal26 hejterzy roberta i tak powiedzą, że on nonstop dostaje serwisy.

4

Jak trwoga to do Robercika

0

Niech go stary zwija do bazy i pod kołderkę.

0

I chłop ma po mistrzostwach.

2

Ja czytając labamble to myślałem, że lewandowski się nie rusza i stoi jak kołek.


2

@cymek1 to nie dawajmy nominacji do złotej piłki 18 latkowi, ani powołania do 1 drużyny jak nie jest gotowy na to.

2

@Wojtek84 jamal wolal jak głupi biec za piłka zamiast szanować, dlatego rok temu odpaliśmy

2

@RumbleDelivery tak. Już dawno tak nie płacą. Poza tym nas można dymać, bo my potrzebujemy kasy, to na najniższą ofertę zaakceptujemy.
Poza tym teraz jest tam wojna i mało kto chce tam isc.

3

Potrzebny nam jak świni siodło. Przyjdzie za darmo jak mekambe do srealu xD
Myślicie, że on przyjdzie grać tutaj za grosze? xD Jesteście tak samo naiwni jak w przypadku alvareza i bastoniego xD

2

Zaczyna się jak w defensywnym pomocnikiem. Zaczynaliśmy od ścisłego topu a skończyliśmy z Oriolem Krakenem Romeu xD
Teraz też już mamy alternatywy dla alternatyw xD
Cieszcie sie składem, który mieliśmy rok temu i teraz, bo przyszły rok może być ciężki.

1

Sprzedamy i nikogo nie kupimy, bo jesteśmy w zasadzie 1:69.
Rafinia pół sezonu przeleżał w łóżku. Lepszy nie będzie.
Rafinia w takim wieku nie pójdzie do Arabii gdzie latają rakiety.
Nikt nie zna odpowiedzi.

0

Juventus 3 komplet 26/27 ładny to z bobusiem można nabyć.

0

@prodigy oni za niego zaplacili 25 melonów, teraz gra lepiej niż wcześniej i myslisz, że go oddadza za 1/3 ceny?
To my potrafimy robić barcelonskie deale nie oni

0

@prodigy 8-10 to inni za niego zapłacą więcej xD

1

@Roobo przecież my jesteśmy w 1:1 od marca 2024.
Przecież Laporta by nie kłamał co nie?

7

Wiecie co jest najlepsza, że ekstraklasa to jest marzenie Tebasa. To liga w której każdy może wygrać i każdy przegrać.
Ten co wydał w tym sezonie najwięcej może zaraz spaść xD
Tebas powinien przyjeżdżać do Polski na konsultacje.


2

Nic dziwnego. Grają w półfinale z potężnym bajernem, on u nas w ogóle nie grał.
Czepiać się PSG i Dro, ale nie czepiać się Barcelony i Runiego xD
Dro wyjdzie lepiej niż Runi u nas. PSG to ma co roku ligę w kieszeni, to będzie dostał tam minuty.

0

Spalonego też nie było. Ciągnął za uszy bajern.

4

Nie mów hop póki nie przeskoczysz.
Już jeden się zesrał metr przed odbiorem złotej piłki.

1

@cchesterr43 prawda

0

Haha jaka klatkę znaleźli xD
Baba miała rację tam był spalony

0

Teraz będą malować linie spalonego żeby się zgadzało xD

1

Niemcy już płaczą za robercikiem i pucharami, które on przynosił

0

Hary spell do budy! Haha! Dla panów turbanów kolejny uszaty pucharek

0

Dembele złota piłka. Może bysmy go kupili, dobry grajek

2

Darmowy transfer xD


0

Drukują mecz xD

2

Oby PSB wygrało. Hary Spel nie moze wygrać zlotego balona

15

Mógł powiedzieć arka gdynia kurczak świnka

0

Runi powinien uciec na wypożyczenie i sobie pograć.
Jamala zaraz dojadą jak pedriego i jak runi wróci to będzie mógł pograć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?