Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Marusek zobacz sobie kto jest na zdjęciach w newsacch jak przegrywamy mecze, a kto jest jak wygrywamy ;)
Ostatnio w podcascie też było powiedziane, że redakcha o pewnych osobach nie może źle pisać.
2
Jak levante spadnie to może ety jong bedzie do wyciągniecie za grosze, bo na więcej nas nie stać.
15
Niesamowite jest dla mnie to, że oni myślą nad kontraktem dla kristensena, który od 2 sezonów nie gra.
3
@Marusek lewego ty ty nie chwal, tak nie wolno. Lewy na heatmapie był więcej w defensywie niż jamal i więcej w niej robił.
Ferran w defensywnie nie zrobił nic, ale można powiedzieć, że wtedy wszyscy atakowaliśmy i nie bylo czego bronić.
2
@Kozinho. mekambe z wszystkimi karnymi moglby mu buty czyscic.
7
On już spakowany i czeka na kolejną kadencje Laporty
7
0
@Soetie
Jamal strzeły/celne 4/1 - niewykorzystane sytuacje 1
Lewy 1/1- niewykorzystane sytuacje 0
Jamal przerzuty 5/1
Lewy 1/1
Podania podobnie procentowo.
Jamal długie piłki 3/1
Lewy 1/1
Jamal utracone piłki 28
Lewy utracone piłki 8
Jamal dryblingi 6/2
Lewy 1/1
Jamal odbiory piłki 3
Lewy odbiory piłki 1
Jamal pojedynki/wygrane 11/5
Lewy pojedynki/wygrane 4/2 + powietrzne 3/2
9
Lewy miałby już hattricka, niestety jest za mało opalony i nie nosi białego stroju.
1
Mam problem z MVP, bo napewno to nie jamal. Może Eryczek? Olmo 2 asysty.
0
@Derpowsky no, ale jeden młyn za bramką to mozemy mieć wszegolnosci jak zaraz stadion bedzie mial pojemnosc 105tys
25
Nie dożyjemy czasów kiedy inny Polak założy opaskę kapitańską i jeszcze strzeli gola dla Barcy.
0
@Browaldo to rozdają niewidomi
1
Atmosfera u nas vs atmosfera w jakiś małych klubikach
Czy to się zmieni czy już zawsze bedziemy piknikową drużyną dla pacjentów oddziału geriatrycznego?
https://i.imgur.com/B34YKiZ.png
3
Atmosfera u nas vs atmosfera w jakiś małych klubikach
https://i.imgur.com/B34YKiZ.png
10
@Bernard777 aż 5, bo ktoś przy okazji pierdnął.
1
@JanuszKorwinMikke panie januszu, na górce kupujemy w dołku sprzedajemy. Musimy poczekać.
3
@Vamos_RM wiadomo liga niggerii, dlatego nam karnych nie chcą dawać xD
4
U nas wszyscy strzelają a u białuchów tylko mekambe xD
0
wreszcie runi, ile mozna grzac lawe
0
Runi aka ogrzewacz ławek ciągle wykonuje dobrze swoją robotę.
3
Mekambe by właśnie strzelał 20 karnego w tym sezonie XD
0
dajcie tego runiego
0
Lewy położył cała mająrkę na murawie i dopiero strzelił.
0
lewy mogl czupryną dotknąć
1
XDDDD
tam było z 8 vs 2 i ich zrobili bez mydła xD
0
kunde to by nawet arabusy nie kupili za 10 melonów.
0
@ali3gator coś czego nie robi ferran
0
Kunde zgubił głowę i jej szukał w polu karnym, gdy białas leciał na bramkę.
0
Jak już jamal ma zawsze grać to niech go wpuści na 10, a runiego na skrzydło.