10

Gavi do madrytu xDDDD Szybciej się jeszcze raz połamie sam w domu niż pójdzie do jakiś madrycioków.
Gaviego zostawić w spokoju.

4

Madrycioki przez 2 lata wymienią kadrę, a my przez 2 lata to co najwyżej wymienimy kibel w la massia.

1

Czekam na odmowę kopania piłki przez muzułmańskich piłkarzy xD
https://x.com/i/status/2014755189056553066

0

Stary alkoholik, który grał w czasach piłki nożnej na poziomie dzisiejszej piłki osiedlowej uznaje się za alfę i omegę.
Stary dziad pewnie nie wie kim gra Flick, tylko myśli że jest trenerem Wielkiej Barcelony.

2

Jakby w takich czasach urodził ktoś z umiejętnościami Grosickiego to by sam mecze wygrywał.


10

To nie wojtuś był problemem.

8

To tylko pokazuje, że on w przeciwieństwie do takiego żółwia wraca do obrony.

0

Niech w przerwie sobie wsadzą w gacie ogrzewacze to może zaczną grać.

0

Myślicie czy Roony pójdzie ścieżka Dro i będzie chciał odejść/pójść na wypożyczenie? Pokazał jakość a i tak Niemiec założył chomąto Jamalowi i orze nim boisko od 1 minuty.

14

Wreszcie powrót goleadora, rafini i jamala z przodu.

2

Ale przeklęty mecz. Frajer z gwizdkiem gra dla srealu, a my nie mamy szczęścia.

8

Oby Runi się ewakuował jak Dro. Chłop sobie zniszczy tutaj karierę.
Niech jeszcze ktoś zaszczeka na łysego z reprezentacji, że tyra jamala. Żeby nie skończyło się tak jak z pedrim.

12

Niesamowity zamordyzm


1

Rasiści z Madrytu tylko na czarnych gwiżdżą. Tylko na belingama i wicnicjusza.

1

Przecież w PSG też nie będzie grał. Lepiej iść na wypożyczenie do jakiegoś średniaka i mieć pewność grania niż iść do giganta bez możliwości grania.

1

@BonusKiller szkoda, że ci koledzy podawać nie potrafią

3

Gdybyśmy się pozbyli połamanego Olmo to by było miejsce.
Mogli już go od dawna urabiać, że go wyślą gdzies na wypożyczenie, a tak tracimy dobrego grajka.

0

Trzeba go zatrzymać i dać na wypożyczenie. Olmo może zaraz się połamać i nic nie będzie

1

@bary wtedy wroci do nas i będzie się chciał u nas bronić xD znów będzie ferment siać.

3

"Girona pokryje nieco ponad 0,5 miliona euro pensji Marca-André ter Stegena."
XD oddajemy bramkarza rywalom z ligi za pensje dzieciaka z akademii xD
Już lepiej pogonić go na trybuny i niech tam gnije do końca kontraktu.

2

To prawdziwe? xD


0

Spokojny haaland nie nadaje się do tej stajni augiasza.
On jest spokojnym miłym bogiem z północy i powinien u nas grać.

15

4

Jamal jak podał xD

0

@MirusAmisz to wiele mówi o pozostałych

1

Jajogłowy jezu xD Jeden dobry mecz, a potem pokazuje na co go stać xD

0

Gdyby real na nich trafił to oni by przejbali z 5:0 xDDDDDD

1

45 minuta Ferran 3/4 celne podania.
7 kontaktów z piłka.

0

Jamal to podawać nie potrafi

0

Brakuje bobusia, bo ferran 0 aury i nie przyciąga obrońców.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?