3

Uszaty dziś ma pół oceny wyżej, za obronę ciałem xD

1

@tomasthc bo to jamal

4

Gracjan pokazał co to jaja. Jamalek powinien się od niego uczyć.
Mordę zamykać przeciwnikom na boisku, a nie na instagramie, a potem pełne gacie.

0

Bobuś wątrobą zamyka usta hejterów

0

pokażcie powtórkę pajace

1

Lepiej przegrac mecz niz stracic pedriego

0

Jamala na 10, Runiego na prawą stronę. Bobusia na atak.

1

Dawaj Runniego herr Flick

0

XDDDDDD jak ten jajogłowy dośrodkował xDDDD

0

Bobuś swoją aurą ściąga 2 obrońców na siebie. Ferrana każdy ma gdzieś i może sobie biegać, ale na razie nic z tego nie ma.

0

@Czyhrynski gacie pełne aż zaraz zjadą do kolan

2

odbiło się od płetwy

1

@Proxi brak bobusia

0

Czemu oni tego od razu nie wykopali tylko się patrzyli jak sroka w gnat xD

7

Niko jak tam? Fajnie się strzela gole? Hehe
A mogłeś siedzieć u nas na trybunach i czekać na 10 dźwignię i próby zarejestrowania xD

11

Żeby znów nie skończył z pełnymi gaciami jak na nocnikowym stadionie.

0

11

Mam nadzieję, że Wojtuś tym razem będzie chciał grać i da jasno do zrozumienia, że puchar króla gra on.
Było tyle okazji do pozbycia się tego toksyka na dobre, a oni mu robią dobrze.

3

Przez 2 lata do nas wzdychał, że chce wrócić. Jak ma okazję to niech pokaże na ile jest wstanie zjeść z pensji. Arabia chce pokryć połowe tego co dostaje, czyli 7mln ma zapewnione. My mu damy 1 czy 2 i niech sie cieszy.

1

Ciekawe czy ta milość na zdjęciach i to, że chciał tutaj wrócić przełoży się na mniejsze wymagania finansowe.
Jeżeli odrzuci inter i juventus, i przyjdzie do nas za miskę ryżu to będzie to zdobędzie wielki szacunek.
W zeszłym roku jak był zdrowy to grał każdy mecz prawie 90 minut.

1

Kuśka go szczypie po sylwestrowych zabawach. Raz dwa i mu przejdzie.

19

Czekam aż stary zacznie jakąś viagrę reklamować.
"Pompuj do oporu, aż wyskoczy i tobie taki jamal"

0

@Flyingbetoniarka może to jakaś p0lka?

1

Pamiętałem, że grał w różowych włosach. Myslałem, że on zagrał kilka oficjalnych meczów.

0

@Soetie zobacz sobie wyniki ankiet wśród socios tam też jamalek nie jest na 1 miejscu. Ba! Jest na 3, za Rafinia i Pedrim.
Rozumiem, że w hiszpanii to też sami fanatycy rafinii i pedriego.

1

@Adam065 to dziecko laporty to na pewno jest nietykalny

3

Ładnie atakował, nie wracał. Taki starszy Balde.

1

Przecież bez żółwia to oni sa największymi impotentami w la lidze xD
Chyba, że zaraz perez zacznie im dawać po 3 karne na mecz, których Winicjusz nie strzeli xD

2

Problemem jest to, że nawet na ogórków Flick wystawia jamala na 90 minut, albo gdy ma "kontuzje" też gra 90 minut. Mieliśmy już wygrany mecz, a on dalej trzyma tego jamala na boisku.
On powinien zostać, tylko powinien być rotowany jak Lewy z Ferranem, rafinia z jajogłowym.

0

@Norkusik jak się boisz już jesteś niewolnikiem jak to mówią. Zaraz meczyk i nie chce wyłapać znów 7 dni pobytu w choroszczy. Wolę z la bambiarzami komentować meczyk na bieżąco

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?