Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brakuję Gaviego, który by pograzł madrycioków
2
Małem takiego kolegę za dzieciaka, który tylko potrafił szybko biegać, nawet strzelać prosto nie potrafił. Bardzo przypomina mi viniego.
0
Oni te dźwięki mają nagrane czy co? Bo raz są gwizdy na naszych raz dobing większy niż na camp nou i potrafi to się zmienić w połowie akcji
0
A ten co chce zdjęcia od rafini?
1
@dariooo kolego chyba za dużo wymagasz xD
1
Ale buczą turbany na białasów bez krzyża xD
1
Magiczny lewy. Ucz się ferran
0
@Kubsoleon w jakich latach grał nejmar? Chciałbym zobaczyć co by taki nejmar robił za czasów xaviego. Suarez to samo
1
Oglądam ten bajern i tam grają mężczyźni. U nas pół składu to jeszcze dzieci z mlekiem pod nosem. To tylko pokazuje jaką w zeszłym roku mieliśmy taktykę i umiejętności, że takie dzieci robiły rosłych chłopów jak chciały.
Mam nadzieję, że Laporta nie ograniczy liczby danonków, bo dzięki nim chłopcy będą mieli mocne kości i będą wielcy.
3
@TheBigShow ja bym przesunął jamala na 10 i dał runiego na skrzydło
3
Mam nadzieję, że jak Lewy odejdzie po tym sezonie to ogłoszą to wcześniej i mu zrobią jakieś pożegnanie. Żeby nie powtórzyło się znów, że leganda odchodzi po cichu.
8
Dziś będzie tak w 94 minucie przy wyniku 2:2 bobuś trzeli od konara
9
białasy odklejone, że takie g0wno wrzucają xDDD
5
@Dari0G XD
komentarz musi mieć 15 znaków
2
@misterio był różne legendy, żeby impulsy wyzerować xD
np wklejanie taśmy od kasety albo przyklejanie taśmy elektrycznej. Oczywiście nic nie działało. Działały tylko kody, które wpisywało się przed numerem i można było dzownić za darmo.
0
Mam nadzieję, że jak będzie odchodzić to mu przedłużycie kontrakt wy głupie pały.
0
Trzeba transfer Runiego i Gracjana wyrównać i zrobić jakieś idiotyczne ruchy xD
12
On powinien wziąć się za jakiegoś średniaka z bundesligi, a nie pcha się do MU z któego go wywalą za pół roku. On musi stabilnie przepracować kilka lat w jednym miejscu.
0
@novy1899 chłop co sobie dzieci narobił nie płaci alimentów na chore dziecko, i leci robić sobie kolejne
0
@novy1899 jakub rzeźniczak
2
@Katalończyk 99 simeone pokazał mu, że że gwizdza na niego, a on sie odpalił xD
6
Płaczek nawet u turbanów wygwizdany
1
Dawajcie do karnych materace
0
Madryciaku odpowiedz GDZIE JEST KRZYŻ?!
1
Oczywiście Liga Pereza. Araby wszystko załatwią. Białasy tak przed nimi uklękli, że aż krzyż z herbu zniknął.
0
Dobra położyli się na materacach i ich dmuchają.
0
Simeone pewnie sie pytał czy winicjusz będzie strzelać karnego xD
0
Lepiej złoić w finale madrycioków niż materace.
0
Jak winicjusz kosztuje 150, to dawajcie 180 za fermina i deal
Olmo gratis dostaniecie
0
Hujsen, połamaniec z liverpulu, carreras, a teraz jeszcze ten. My dostajemy dzieci z akademi, które powinny jeszcze urosnąć ze 20cm i przybrać ze 20kg wagi i cancelo xD