0

Brakuję Gaviego, który by pograzł madrycioków

2

Małem takiego kolegę za dzieciaka, który tylko potrafił szybko biegać, nawet strzelać prosto nie potrafił. Bardzo przypomina mi viniego.

0

Oni te dźwięki mają nagrane czy co? Bo raz są gwizdy na naszych raz dobing większy niż na camp nou i potrafi to się zmienić w połowie akcji

0

A ten co chce zdjęcia od rafini?

1

@dariooo kolego chyba za dużo wymagasz xD

1

Ale buczą turbany na białasów bez krzyża xD

1

Magiczny lewy. Ucz się ferran

0

@Kubsoleon w jakich latach grał nejmar? Chciałbym zobaczyć co by taki nejmar robił za czasów xaviego. Suarez to samo

1

Oglądam ten bajern i tam grają mężczyźni. U nas pół składu to jeszcze dzieci z mlekiem pod nosem. To tylko pokazuje jaką w zeszłym roku mieliśmy taktykę i umiejętności, że takie dzieci robiły rosłych chłopów jak chciały.
Mam nadzieję, że Laporta nie ograniczy liczby danonków, bo dzięki nim chłopcy będą mieli mocne kości i będą wielcy.

3

@TheBigShow ja bym przesunął jamala na 10 i dał runiego na skrzydło

3

Mam nadzieję, że jak Lewy odejdzie po tym sezonie to ogłoszą to wcześniej i mu zrobią jakieś pożegnanie. Żeby nie powtórzyło się znów, że leganda odchodzi po cichu.

8

Dziś będzie tak w 94 minucie przy wyniku 2:2 bobuś trzeli od konara


9

białasy odklejone, że takie g0wno wrzucają xDDD


5

@Dari0G XD
komentarz musi mieć 15 znaków

2

@misterio był różne legendy, żeby impulsy wyzerować xD
np wklejanie taśmy od kasety albo przyklejanie taśmy elektrycznej. Oczywiście nic nie działało. Działały tylko kody, które wpisywało się przed numerem i można było dzownić za darmo.

0

Mam nadzieję, że jak będzie odchodzić to mu przedłużycie kontrakt wy głupie pały.

0

Trzeba transfer Runiego i Gracjana wyrównać i zrobić jakieś idiotyczne ruchy xD

12

On powinien wziąć się za jakiegoś średniaka z bundesligi, a nie pcha się do MU z któego go wywalą za pół roku. On musi stabilnie przepracować kilka lat w jednym miejscu.

0

@novy1899 chłop co sobie dzieci narobił nie płaci alimentów na chore dziecko, i leci robić sobie kolejne

0

@novy1899 jakub rzeźniczak

2

@Katalończyk 99 simeone pokazał mu, że że gwizdza na niego, a on sie odpalił xD

6

Płaczek nawet u turbanów wygwizdany

1

Dawajcie do karnych materace

0

Madryciaku odpowiedz GDZIE JEST KRZYŻ?!

1

Oczywiście Liga Pereza. Araby wszystko załatwią. Białasy tak przed nimi uklękli, że aż krzyż z herbu zniknął.

0

Dobra położyli się na materacach i ich dmuchają.

0

Simeone pewnie sie pytał czy winicjusz będzie strzelać karnego xD

0

Lepiej złoić w finale madrycioków niż materace.

0

Jak winicjusz kosztuje 150, to dawajcie 180 za fermina i deal
Olmo gratis dostaniecie

0

Hujsen, połamaniec z liverpulu, carreras, a teraz jeszcze ten. My dostajemy dzieci z akademi, które powinny jeszcze urosnąć ze 20cm i przybrać ze 20kg wagi i cancelo xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?