Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szalom Roland Makdonald. Brachot we-ichulim!
29
Niezła 9, która miała tylko 21/22 dobry sezon.
Nawet na wykresie ma gorsze statystyki niż 37 letni lewandowski xD
33% na zamienienie strzalu w gol xD Jak chcemy mieć impotentów w ataku to najlepszy wybór.
6
Tego fatiego to mógłby przesunąć trochę za boczną linie, bo tam jest jego miejsce.
5
Dosłownie 2 pierwsze sezony pograł na półgwizdka xD
Nikt normalny na nim ani na rolandzie makdonaldzie nie będzie budował obrony, bo nawet ich nie można wystawić jako pachołków, bo leżą w domu na L4.
0
Po ankietach widać kto jest kibicem a kto jest tylko kibicem ze względu na miejsce zamieszkania.
2
Oddać za darmo i niech go utrzymują na łąwce.
8
Za darmo to i ocet słodki
0
@MessiForeverTheBest to jakaś ksywa tej baby, ktora prowadzi socjalki? ;) Ją to trzeba pierwszą pogonić.
4
Ankieta powinna być wielokortnego wyboru. Tutaj to 4 powinno polecieć tak od buta.
Ter Statua, Fati, Roland Makdonald, Kristensen, Olmo Digi Dong.
15
Pytanie powinno brzemieć
"Barcelona ma 5 milionów na plusie, kogo mogą kupić?"
0
musi być 15 znaków
14
Największym przeciwnikiem jamala może być hustle hard 304 i osoby z jego otoczenia.
0
Opaskę będzie miał tak długo jak będzie w klubie.
Mieli okazje mu ją odebrać, ale obsrali zbroje.
Nie wiem czy rafini dałbym opaskę pierwszego kapitana, bo on ma brazylijski móżdżek.
Pierwszego kapitana oddaliśmy do turbanów ;)
5
Najbardziej uprzywilejowani najgłośniej płaczą. We wszystkich dziedzinach tak jest.
1
W sensie do legii warszawa? Może popszun go sprowadzi.
13
Dobrze, że Lewy się trochę otwiera.
Kubica cały czas siedzi cicho a miałby więcej do opowiedzenia.
Najbardziej czekam na prawdziwą biografię Kubicy.
4
Nathan Aké wygląda jak melaninowy Haaland, a Laporta pożąda Haalanda. To może się udać.
0
@gohan77 to będzie tragedia. Zostawiają pachołków, a nie mieli siana, żeby dołożyć Inigo na 1+1. Chołp, który miał się rozpać a gra wszystko u turbanów.
0
@kejdzi Nie no, na lewego nas nie stać nawet z obniżoną pensją. Wszystko zależy czy pozbędziemy się ludzi, którzy zarabiają gigantyczne pieniądze a nie grają.
Czas zrobić cięcia i wreszcie wyjść na prostą.
1
Pozbyć się ławkowców.
Fatiego, Ter statury, kristensena, rolanda makdonalda, może digi donga.
Do tego schodzimy z pensji lewego, fatiego, statuy, kristensa, rolanda makdonalda i digidonga.
Może pozbyć sie Ferrana dopóki ktoś się nabierze na jego umiejętności.
Liczymy na coś na stać i kupujemy coś. Może sprowadzić tego Karla Etty Eyonga na 9, może coś wyjdzie.
Najważniejsze to pozbyć się ławkowców, bo tam jest kasa.
1
Wojtuś, Bobuś i Flick razem wyjeżdżają do arabów w pierwszym sezonie z g0wno drużyną wygrywają wszystko i odjeżdżają na wielblądach w czasie zachodu słońca i arabowie płaczą (z krystiano ronaldo na czele, bo on jeszcze nic nie wygrał).
7
100% prawda
1
Mógłby zagrać w siatkonogę z Glikiem.
0
Zauważcie, że on nie strzela żadnych spektakularnych goli jak kiedyś.
On po prostu wie gdzie ma być, żeby strzelić i już. Lewy teraz gra doświadczeniem.
1
@Dawidooooo Sam się bije w pierś, bo chciałem go sprzedać za paczkę cipsów jak większość z nas. Tylko wtedy to on grał mniej od kristensema i rolanda makdonalda.
5
Bedziemy ładnie bulić ławkowcom.
Niech jeszcze przedłużą kontrakt kristensenowi, którego ciągle coś boli.
Mam nadzieję, że Flick za rok się ewakuuje. Niech przyjdzie jakiś trener tzipa, którego szatnia sobie wytresuje.
Może haaaland w wieku 33 lat przyjdzie i znów zbawi Barcelona jak Lewandowski.
11
Rudy bajerant, wszyscy oni mają ból dupy, bo jeszcze by poszedł wykręcił dobre liczby jak na swój wiek i byłby uważany za najlepszego Polaka w lidze włoskiej.
Przegrywy bojące się o swój status najbardziej płaczą i wyją.
1
Fawelarski flop jak Roque, tylko roque jeszcze kręcił jakieś liczby w faweli, a bobby nawet tego nie miał.
30
Wreszcie coś co można kupić na gwiazdkę fanowi madrycioków
0
Różnica miedzy winicjuszem a jamalkiem jest taka, że ten drugi pokazuje coś na boisku xD