Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O Flick ściągnął pedriego wcześniej niż w 89 minucie.
4
Białasy piszą, że gdyby grał sreal to by nie dostali karnego xDDDDDDDD
Jacy oni są upośledzeni.
0
Bardzo dobrze, niech łape trzyma w przy sobie a nie zasłania bramkę
0
Ile goli dziś robercikowi odebrali.
0
Rekin poluje na żółwia xD
3
Runi pokazuje, że już wcześniej powinien dostawać minuty. Przede wszystkim wtedy kiedy Jamal był "kontuzjowany" i grał z pełnymi gaciami z madryciokami.
1
Robercika i Rafinie muszą podłączyć pod kroplówki z witaminy B12 i będzie dobrze.
Jamal i rekin na witaminach i widać różnicę między tym co jest teraz w co było jeszcze niedawno.
3
Rekin z chipsów ma 2x więcej goli niż 180mln złoty balon winicjusz xD
9
Pisałem 2 minuty temu, że ferran dziś hattrick, bo ma bandaż xD
Rekin nie musisz mi dziękować.
Runi pokazuje jak się gra z kolegami, a nie kiwa i traci piłkę non-stop haha
1
Gracjan jak ter statua, na kolanko i gol.
2
Wszystko zgodnie z planem, Teraz odrabiamy i wygrywamy.
Ferran jest na wlewach z witamin, bo ma bandaż to dziś hatricka strzeli
0
@partymaker odezwał się ten, który życzy ludziom samobójstwa.
Ty już dawno powinieneś zniknąć z tego portalu toksyku.
12
Nic dziwnego, bo eta jonga wyciągniesz za 15-20mln, a nie za 150-200 xD
4
Tak bez rocznych dram? Eryczek trzeba się szanować i to klub ma za tobą latać z workiem kasiorki.
To ty jesteś panną na wydaniu, to powinni o ciebie zabiegać xD
0
@CPuyol Rashford ma 28 lat i gra w barcelonie. Jamal w tym wieku może skończyć na jachcie nejmara jak nie zmieni otoczenia.
0
@Soetie
W tym sezonie
Jamalek 1237 minut
Rashford 1248 minut
Próbuj dalej soetie z aliexpress
3
@Maker0 to dach zrobią za 5 lat, ale do skończenia stadionu turcy nam płacą 1mln€ odszkodowania dziennie, to jak skończą dach będziemy na plusie ;)
3
@Matheu12 raszford niby skończony i nie chciemy go wykupić za 25-35mln, a liczby takie jak największy talent la masii.
9
Kiedy oni mają zamiar zrobić te góre trybuny jak co chwile jest jakis mecz i trzeba robote przerywać na 2 dni, żeby na kogos cegłówka nie spadła.
6
Chłop gra dosłownie wszystko 90 minut, a nosi młodzi zdrowi obrońcy grają wtedy jak sraczki nie maja albo jak im się humor poprawi.
40
Prawdziwy bohater nie nosi peleryny, tylko 9
1
@WojtekCh10 tylko oni go mają za "darmo" i ich stać na takich olmo, a nas nie xD
16
Ten Trent to im się udał. Przyszedł i co chwile szpital.
1
Balde to dobrze pracował w obronie. Najbardziej wtedy kiedy nie trafił bramki i zamiast sie cofać bo leciał kontratak to przeżywał pudło w polu karnym przeciwnika.
1
Madrycioki jak zwykle płaczą, że materace rozłozyli nogi, a z nimi grają mecz życia XD
Może, dlatego bo madrycioki przed nimi nogi rozkładają xD
0
Flicku nie płacz, wszystko jest dobrze.
0
Czemu jajogłowy nie podał do płotki
0
Ale jamal dziś padake klepie. Dużo wiatru z któego nic nie ma.
0
Taki mecz i Dro dostaje minuty, a nie dawał mu minut w poprzednich meczach ze słabszymi druzynami kiedy wynik był przesądzony wtf
0
Olmo znów połamany. Ja pienie.