Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy lewego nakarmia karnym? Jemu też się należy, a nie tylko żółw wszystko je
0
@RobsonPL zeby widzieli drugą strone boiska xD
0
Ci kibice pod daszkiem to coś widzą czy mecz ogolądaja na monitorze?
0
Co ten balde robi. Uposledzony jakis czy co
5
Oczywiście balde zamiast wracać to przeżywa ostatnią akcja w polu karnym przeciwnika xD
1
Wojtuś by to obronił.
Kiedyś może my zagramy z kontr jak nie będzie grać tak wysoko.
1
@Who_you_mam jeszcze w łeb dostał od lizodupca tuszola
1
@MesQueUnClub_87 i będzie dłużej na l4 niż lewy grał xD
4
Za rok na szpicy będziemy grac Ferranem to za drewnianym lewandowskim zapłaczemy jak za Inigo xD
8
Teraz dziewczyny zamiast wygrywać 6:0 będą tylko wygrywać 5:0.
9
Jeden rabin powie Lewy, a drugi Ferran.
Głosy podzielone jak społeczeństwo polskie.
Ja bym wreszcie wystawił na 90 minut RLY jak są sprawni i zobaczyć czy to dalej śmiga.
11
Tak o 60-70 za dużo dla nas.
1
Do Polski kiedyś przyleciał DUŻY BIAŁY SAMOLOT z maseczkami.
3
Niemca nie można denerwować, bo w szatni jest dwóch Polaków, jeszcze im narodowość zmieni.
1
Uszatego w tamtym roku jeszcze byśmy zamienili za paczkę cipsów, a teraz gra zamiast zdrowego, przepłaconego rolanda makdonalda, któremu psycha siadła.
Uszaty dostał po uszach w tamtym roku, to ma psyche ze stali. Może nie wyrośnie na jakąś gwiazdę, ale może być solidnym obrońcą.
36
Niesamowite jest to, że taki skład za taką kasę gra takie g0wno, karmiony karnymi i przegrywa z bankrutem w lidze, którego trener płacze, bo nie może patrzeć jak gra jego drużyna xD
3
180mln a nawet w światło bramki nie potrafi trafić xD
1
Ci co karne wymuszają xD
5
Karmią żółwia karnymi.
Żółty dawaj więcej karnych mekambe wytrzyma.
1
Nie mam pytań, ale chciałbym pozdrowić polskiego Gaviego, czyli Macieja Miko.
Czekam na oranko madrycioków.
0
@Ptasior Nawet Robercik ma dość w WECu, a żyje wśród makaroniarzy od 30 lat.
0
@Ptasior księżniczka lulu psycha siadła od makaroniarzy xD
3
Maksymilian Werstapenowicz pokazuje, że jest najlepszym kierowcą w historii.
Sennna, Prost, Szumacher i inni mogą mu pedały czyścić.
1
Jak lewy tak mówił jak rafinia z tytułu to był hejtowany w szatni xD
4
@Ghostface Nawet Steve Wonder by to zobaczył. Ale nie clues, którzy są zaślepieni ściągniętymi do połowy portkami jamala.
0
@addept Za mecz z chelsea rafinia i kristensen dostali noty za 28 minut gry.
Z athleticiem Bernal dostał ocenę za 16 minut gry. Dalej już mi się nie chce szukać.
8
Jak to Ferran 30 minut bez oceny? XD Za to pedri za tyle samo minut dostaje ocene.
Rashford ocena prawie jak lewy, za to lewy ma asyste i miałby asyste, gdyby jamal potrafił strzelać xD
"Lewy 2 strzały, 2 w światło bramki.
Jamal 7 strzalów 1 celny.
Rafinia 3 strzały 1 celny.
Ferran 0 jakichkolwiek strzałów. Rashford przez 45 minut to samo.
18 razy strzelaliśmy, 6 razy celnie."
0
@Eto'o9 R10 na preseason będzie, później się połamie, żeby w oknie nie mozna było go sprzedać.
44
Po hiszpańskim tryplecie i półfinale LM naszym jedynym wzmocnieniem jest bramkarz na przecenie, ale za to tracimy obrońcę.
My jesteśmy bankrutem, a tak nie można funkcjonować w wielkim footballu.
Flick zrobił wyniki ponad stan i teraz znów się oczekuje cudów.
Tak teraz jest dobrze widząc jakie zakupy robią rywale w LL, a jakie my.
Deko i gruby mają łzy flika na swoich rękach. Gdyby nie bezsensowe sprowadznie połamanego Olmo to byśmy nie byli w takiej czarnej dupie, że musimy się wszystkich pozbywać, że zarejestrować podstawowych piłkarzy.
Danie podwyżki rolandowi makdonaldowi, a w zamian pozbywamy się inigo.
Ciekawe na jakim minusie wszliśmy sprowadzając tygrysa z faweli.
Głowa ryby dawno się już popsuła, tylko drgawki zostały i jakoś macha ogonem.
10
Lewy asysta plus druga setka asysta zmarnowana przez jamalka.
Lewy 2 strzały, 2 w światło bramki.
Jamal 7 strzalów 1 celny.
Rafinia 3 strzały 1 celny.
Ferran 0 jakichkolwiek strzałów. Rashford przez 45 minut to samo.
18 razy strzelaliśmy, 6 razy celnie.