Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Pasuje mu taki strój i pejsy
1
Dopiero teraz mecz włączyłem, serio my taka padake gramy czy co?
7
Wymienić Lewego, który strzela i nie ma problemu siedzieć na ławie na impotenta bramkowego.
14
Azylant footballowy. Do czerwca 2031 będziemy go utrzymywać.
Do czerwca 2028 utrzymujemy Fatiego i Ter Statue XD
Pensje Lewego, który gra cały czas to przy tym mały pikuś.
1
Niech poprosi o transfer do słabszej ligii, ale tam nie dostanie kokosów takich jak tutaj. Dla własnego spokoju mógłby pójść gdzieś grać nawet za 1/10 tego i się cieszyć grą. Niech idzie do inter miami, tam raczej presji żadnej nie ma.
1
@PauloPaz To jest prawda. Taki Roland Makdonald może jutro rozwiązać umowę z Barceloną i do końca życia jemu wystarczy. To nie jest kowalski, który żyje od pierwszego do pierwszego w g0wnianym kraju, w którym mężczyżni na potęge strzelają samobóje.
25
Takie maskotki to bym kupił
0
Klopp nie przyjdzie. Tam jest za duży burdel w szatni, a mu już się nie chce użerać z gwiazdkami. Pewnie szybciej by do nas przyszedł gdybyśmy nie mieli dziur w skarpetach.
0
Liga Yolandy.
Tutaj po prostu kasa jest podawana w białych rękawiczkach. Może nawet na wspólne konto Jolanty i Karlosa.
1
Najśmieszniejszym momentem wczorajszego meczu była czerwona kartka dla Endricka, który nie gra w piłkę od maja XD
Nasz trygysek z faweli to coś pograł jeszcze w tej lidze, a czarny boby to tylko w nosie grzebie xD
3
@MaziFCB szkoda, że go w łeb nie trafił. Byłaby zadyma gdyby dostał czerwoną xD
2
"Xabi Alonso po meczu nie wszedł do szatni ani na sekundę. Nie było przemowy ani niczego innego, żadnego kontaktu Xabiego z zawodnikami po meczu. Xabi nie wszedł do szatni."
Co to za trener, który po porażce nie idzie do swoich piłkarzy? Ale u madrycioków musi być kwas.
Żółw przechodzi, robi wszystko co może i nic nie wygrywa. PSG wygrywa wszystko.
Winicjusz vs Xabi, tego krzykacza jeszcze popierają inne osoby z zespołu.
Białasy się sypią, dla nas to prezent na święta.
12
Bardzo dobry mecz na poziomie realu xabiego.
Na kolejny klasyk wychodzimy pierwszym składem, a nie szpitalem i znów im pokażemy gdzie ich miejsce. Będzie bicie madrycioków.
0
@Robert_Kubica oj tak, a adblok szaleje na tej stronie od kilku miesiacy
2
@heniusss 180m, drugie 180m nie lepsze xD
Zabawne jest to, ze bellingham i winicjusz są wyżej wycenani od Pedriego xD
1
@KamQiX teraz ma same pały i żółwia
0
Na następnym klasyku camp nou powinien krzyczeć xabi zostań xD
5
Real stworzył galacticos 2.0.
Same gwiazdy za miliardy, które nic nie wygrywają i dostaja w dupę od czopków.
2
każdy madryciok dziś
https://i.imgur.com/SG4VUsJ.jpeg
0
@michal26 jak nie ma ćwiąkały to już nie ma tam normalnego komentatora
0
Mało kto wchodzi sobie do bramki realu jak do siebie xD
Gała na twiterku wylew, a to dopiero początek nocnej libacji xD
3
Jaki gol xDDDDDD wszedł do chaty ośmiornicy xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Co tam się dzieje u białasów xDDDD
2
Nie wiem co gorsze.
Tygrys z faweli, który nic nie grał, ale został sprzedany z jakimś minusem.
czy
Olmo szklanka, który prawie nic nie gra, a przez sprowadzenie go posypały się rejestracje zawodników i zwiększyła się dziura juz w dziurawej skarpecie Laporty.
0
Jeszcze nalezy wspomnieć, że max jeżdził sam, a oni mogli grać strategicznie.
2
@Chaoss gorszy od keke raczej nie jest, ale mając grande machine przejebał prawie majstra z kolegą, który dostaje worki z ziemniakami i maksymilianem jrzdzacy taczka
3
Norris to najgorszy mistrz od czasu keke rosberga
0
Hamilton poczuj w sobie latifiego i wal w bandę.
0
@Stinger_ dodaj, że jeszcze 29 skoczków
1
Hamilton powinien skrócić męki swoje i vifoniarza i w niego wjechać przy dublowaniu.