Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Gracjan powinien grać, bo grał mało w tym sezonie. Albo Wojtuś początkowe mecze z ogórasami, a od półfinału Gracjan.
Ter rorysta powinien być odsunięty od zespołu.
1
Pewnie spróbował zupkę, którą przygotował Ter Statua dla wojtusia.
3
Bobuś nie martw się. Tak się traktuje legende, która podniosła z kolan bankruta.
W PK sobie brameczki nastrzelasz z CD Guadalajara. Runi też sobie pogra i piłeczkę Ci popodaje, a ty sobie z konara hatricka strzelisz.
3
Dawaj Runiego. Pokazał, że potrafi i che grać.
0
Ale padlina dzis grana.
Jamal na 10 i wprowadzić Runiego z Lewym
5
Jamal ma za mało minut. Dajcie jamalkowi więcej minut jego pubalgia wytrzyma.
2
Toksyk już miesza i nie tylko za kulisami ale też zupę z fortransem xD
1
Za mało, żeby kogokolwiek skorumpować za dużo, żeby zamieść pod dywan.
Mam nadzieję, że to skończy się jak najszybciej, ale na to się nie zapowiada.
1
Najlepsi ultrasi to tacy co sobie piórka w dupę wsadzą i bedą pośladkami klaskać.
Niestety do tego to zmierza.
Nikt normalny nie chce patusów na trybunach rodem z niemiec czy ekstraklasy, ale przydałby się jakiś doping z flagami i przyspiewkami, a nie z orkiestrą dętą.
38
Zabawne jest to, że winicjusz i belingham, którzy od 1.5 roku nic nie grają mają wycene wyższą od Pedriego xD
6
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Już widzę jak Klopp, który nie da sobie na głowe wejść przez dziada pereza i cieszy sie z pracy, która teraz wykonuje pójdzie do białego burdelu użerać się z gwiazdkami z aliexpres.
19
Na tych filmikach wyglądają jak małpy. Jakbym oglądał filmiki z polskich stadionów.
Mam nadzieję, że za ten incydent legia dostanie karę.
1
Wcześniej grali u Helmuta. Najwidoczniej helmet już nie jest fajny.
7
Niemieckiemu pozerowi to powinni odebrać opaskę jak była na niego nagonka medialna a sam robił wszystko przeciwko klubowi.
Roland makdonald to już powinien zostać przy tej ścianie płaczu jak mu tam jest tak dobrze. Przynajmniej pensji nie bedziemy musieli płacić.
0
Brać zamiast rashforda i dac mu się rozegrać.
2
Wygląda jakby siedział na nocniku i miał zatwardzenie.
Łaskawy Xabi na pożegnanie dał kilka minut gry Bobiemu.
https://x.com/i/status/1998878858402214241
1
@blakkudium
0 złotych balonów xD
0
Belingham wygląda jakby miał flashbacki z wojny
1
Kolejny wprdol w nocniku. Tak się cieszyli na powrót na własny "stadion".
Xabi zostań! Xabi Zostań!
0
Oho liga pereza xD terorysta już powinien być w szatni.
4
Winicjusz XD Jak nie rainbow kick to przewrotka. Rasowy brazylijczyk
1
Bobiego to by mogli trochę odchudzić, bo biega jak beczka
2
Wchodzi boby XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Tak było. Trzeba przegonić diabłów z boiska.
5
Endrick już był gotowy do gry, a znów będzie musiał poczekać na prawdziwe granie w tym sezonie.
Lewy podrpał się po nosie to Endrick powinien podrapać się po dupie.
Reszta jak zwykle minimalny wymiar kary.
Boiskowi przestępcy.
3
Siwy degenerat to już dawno się skończył. Ja im życzę, żeby jak najszybciej trafił na bernabeu i raz dwa zaczną skomleć o powrót Xabiego.
2
6. Piłkarze, którzy mają bandaż na ręce nagle zaczynają grać.
Robertowi ciągle go nie założyli i jest średnio.