4

Lewy jak zwykle ratuje repke

6

Lewy by to dupą strzelił.

1

@Derpowsky tygrysek to jego ksywka "'El Tigrinho"

26

Teraz czekam aż ktoś wrzuci na instagrama drogę asfaltową i pójdzie siedzieć.

18

Słuchajcie jak mnie wybierzecie to będziecie mieć znów messiego na camp nou.
Messi na camp nou:

0

@ousmanedembele10 szkoda, że nasza drużyna o tym zapomniała po pierwszym rankingu złotego balona rok temu.

0

Już widzę jak anka przeprowadza sie z barcelony do turcji xD
Najlepsze wyjscie to Bajern przeprasza lewego, oddaja nam harego i biorą lewego.
Lewy z bajernem robią znów sekstet i odchodzi na emeryturę.

0

Zagrasz z nim conajwyżej na mistrzostwach świata jak cie wpuszczą do bramki hiszpanii.

0

Już widzę jak bajern znów puści swoją największą gwiazdę XD
Drugi raz takiego błędu nie popełnią. Ostatni raz jak to zrobili to prawie majstra przegrali.

0

@partymaker dał się wykorzystać, czy dobrze wiedział co robi skoro to jego były sponsor z innych projektów

0

naczelny barceloniarz przemówił

0

"ale jest znacznie dojrzalszy niż inni chłopcy w jego wieku"
XD
Nejmar też jest dojrzalszy niż inni "chłopcy" w jego wieku.

0

@Guillegavira u nas 3/4 ligi miało problemy z rejestracją zawodników, a tam beniaminek sobie robi zakupy jak w biedronce.

3

Czyli zdrowy i niemiec ukrytnik nie jest przekonany do niego.

0

Sunderland awansował do PL i nie mają problemu wyciągnąć 80mln z kieszeni.
Mistrz hiszpanii i półfinalista LM jest na minusie, musi puścić najlepszego obrońcę i jedyny transfer to bramkarz za pół darmo i problemy z rejestracją zawodników.

1

Chłop już jest spalony.
A tego szkodnika powinni się pozbyć już dawno temu.

2

Jak to? Przecież grał wszystkie mecze od deski do deski, a teraz go boli?
Przynajmniej mógł coś zasymulować pod koniec spotkania.
Jak inwazyjny zabieg falą radiową? Raczej to jest nieinwazyjny, chyba że go rozcinali i mu jakąś sonde przykładali bezpośrednio do miejsca bólu.

0

Bardzo dobrze, niech odejdzie w najlepszym klubie a nie będzie się ośmieszał i biegał po jakiś pastwiskach z kozami czy hamburgerami.

0

6 i 5 obrońcy xD
sorry jak jest taka dziurawa obrona to wszyscy powinni dostać po 2.
5 to ocena wyjściowa, a 6 to już występ na plusie.

7

Strzelaj strzelaj. Ładnie się pokaż panu arabowi, bo chcemy procent z przyszeł tranzakcji.

4

Czytam komentarze i niektórym to nostalgia odcina krew do mózgu.

0

Czy Flick ma Plan B? Czy jego plan A wysoko obrona to jedyny plan?
Czemu nie rotuje zawodnikami? Dro na ławie, a Fermina nie widać na boisku przez 90 minut.
Czemu trzyma "konzujowanego" Jamala przez 90 minut zamiast wpuścić Roony?
Jaki sens ma wpuszczanie Bernala na 30 sekund?
Czy niemiecki ukrytnik sabotuje potężną katalońską drużynę?

4

Jaka reakacja? Reakcje na zmiane to odwalił winicjusz a nie nejmar.
Kogo obchodzi ten połamaniec.
News dla bezrobotnych

0

Przypominam, że 5 to ocena wyjściowa a oboma na 5-5.5 chyba różne mecze oglądaliśmy.
Tutaj powinny być 2 max

7

Lewy się rozkręca a jeszcze nia ma bandaża na dłoni jak jamal.
Może być tylko lepiej.

9

Lewy MVP a cztery fabregas cztery dupa cicho xD

3

Fermin dziś niewidoczny. Nie mozna powiedzieć, że go odcięli od gry.

0

Co ten delfin xD

3

O cyk i kristensen znów 2 miesiące na L4

0

Delfina wpuszcza XDDDD Niemiec sabotuje potężną katalońską drużynę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?