Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
U Casado i Bernala wychodzi brak grania. Ich trzeba wypożyczć i pedriego/digidonga rotować z eryczkiem.
4
Nie wiem co się dzieje w głowie laporty, że on tak pcha temu flickowi jamala w każdym meczu. Mamy jakościowych zamienników a on nawet na 5 ligowca by go wystawił byle by tamten G/A szlifował.
0
Nawet jak to są bzdury wyssane z palca to nawet nikt z la bambli by nie budował defensywy na nim ani na kristensenie.
0
O jezu trzeba znów zwołać konferencje prasową. Wiecznie pokrzywodzony jest tylko jeden w lidze.
4
Klopp po tym meczu to własnie zablokował numer dziadzi Pereza xD
6
Ja teraz
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_Ob3NFRWdAoybOc5bAEecRg9mNDuKDnY1.jpg
1
Ten trzeci gol dla FC Albatros to jest przepiękny xD takie upokorzenie madrycioków xD
3
Ciekawe co teraz powiedzą, że PK to też kubek myszki miki? xD
18
To ten nowy murinio?
Ciekawe jak tam jutro będą szczekać. Pewnie neggreira neggreira auu auu
2
Dobrze, że poszedłem do pralki po pranie xDDDDDD
Białasy do nory!! xD
9
Jaka mina sędziego technicznego xD jak skisł ze śmiechu w środku xD
7
Xabi teraz wali bimber z radości xD
0
Winicjusz nie daje sobie rady z 2 ligowcami, którzy są w strefie spadkowej
0
@RivaldoVitorBorba raszford zobacz jego zdjecie z boku xD
13
Bardzo dobrze. Jutro powinien grać jajogłowy, Robercik Runi w ataku. Casado za piedriego i roland makdonald na obronę.
1
Dziadzia Bobuś presuje bardziej od młodego rekina wód hiszpańskich.
Według statystyk Mekambe stoi w miejscu i nie gra xD
20
Już widzę jak Klopp, który był miał dość pójdzie męczyć się u toksycznych białasów xD
Już widzę jak on siedzi pod butem dziadzia pereza i prima barelin z szatni.
1
Zapłaczą za Xabim. Oni szukają kolejnego klauna, który będzie robił przedstawienia na konferencjach a nie trenera.
2
Niech jeszcze dziadzio kupi haalanda to może wtedy im się uda xD
W f1 była tojota, która wydawała astronomiczne pieniądze i nic poza kilkoma 2 i 3 miejscami nic nie ugrali.
Dziadzio prezes też myśli, że jak rzuci workiem kasy to wszystko wygra.
5
Jak mamy wybór między nikim, kolejnym dzieckiem ze szkółki a cancelo to chyba jednak cancelo lepszy na te pół roku.
0
@T^L tylko z jego zdrowiem jest tak, że pogra i zaraz znów wyląduje na l4
4
Jak Flick do nas przyszedł to u nas gwiazd nie brakowało, po prostu nie było gwiazdeczek.
Złapał ich od razu za pysk i nie słuchał wymówek. Spóźniłeś się - nie grasz.
Lewy też na pewno coś dał od siebie wprowadzając profesjonalizm.
Szkoda, że xaviego nie pogoniliśmy już w styczniu-lutym, żeby Flick miał pół sezonu na wdrożenie się do zespolu.
Xabi przyszedł do szatni pełnej chimerycznych gwiazdeczek, która weszła mu na głowę a dziadzio perez jeszcze im przyklaskiwał.
Już wole naszego discopolowca, który kręci dźwigniami i nie wtrąca się do szatni.
1
@Coveta niedługo to będziemy się ślinić do trójki z porto i to będzie nam musiało starczyć na kolejne 50lat.
0
@Metalowy14 tak
36
Wszyscy jego koledzy z dawnych lat już na emeryturze, a on dalej pakuje bramki madryciakom.
0
Plot twist.
Real zatrudnia Xaviego wygrywa białasom ligę i LM, zostaje ich legendą.
0
@niepijpiotrek nie może zejść więcej niż 50%, bo tebas zabrania
3
cztery fabregas cztery powinien dostać złotego balona
20
Lewy co wytargał winicjusza za ucho xD
13
Klasa to coś czego u białasów w szatni nie znajdziesz.
Koleś z klasą właśnie się ewakuował ze stolicy.