0

U Casado i Bernala wychodzi brak grania. Ich trzeba wypożyczć i pedriego/digidonga rotować z eryczkiem.

4

Nie wiem co się dzieje w głowie laporty, że on tak pcha temu flickowi jamala w każdym meczu. Mamy jakościowych zamienników a on nawet na 5 ligowca by go wystawił byle by tamten G/A szlifował.

0

Nawet jak to są bzdury wyssane z palca to nawet nikt z la bambli by nie budował defensywy na nim ani na kristensenie.

0

O jezu trzeba znów zwołać konferencje prasową. Wiecznie pokrzywodzony jest tylko jeden w lidze.

4

Klopp po tym meczu to własnie zablokował numer dziadzi Pereza xD

1

Ten trzeci gol dla FC Albatros to jest przepiękny xD takie upokorzenie madrycioków xD

3

Ciekawe co teraz powiedzą, że PK to też kubek myszki miki? xD

18

To ten nowy murinio?
Ciekawe jak tam jutro będą szczekać. Pewnie neggreira neggreira auu auu

2

Dobrze, że poszedłem do pralki po pranie xDDDDDD
Białasy do nory!! xD

9

Jaka mina sędziego technicznego xD jak skisł ze śmiechu w środku xD

7

Xabi teraz wali bimber z radości xD

0

Winicjusz nie daje sobie rady z 2 ligowcami, którzy są w strefie spadkowej

0

@RivaldoVitorBorba raszford zobacz jego zdjecie z boku xD

13

Bardzo dobrze. Jutro powinien grać jajogłowy, Robercik Runi w ataku. Casado za piedriego i roland makdonald na obronę.

1

Dziadzia Bobuś presuje bardziej od młodego rekina wód hiszpańskich.
Według statystyk Mekambe stoi w miejscu i nie gra xD

20

Już widzę jak Klopp, który był miał dość pójdzie męczyć się u toksycznych białasów xD
Już widzę jak on siedzi pod butem dziadzia pereza i prima barelin z szatni.

1

Zapłaczą za Xabim. Oni szukają kolejnego klauna, który będzie robił przedstawienia na konferencjach a nie trenera.

2

Niech jeszcze dziadzio kupi haalanda to może wtedy im się uda xD
W f1 była tojota, która wydawała astronomiczne pieniądze i nic poza kilkoma 2 i 3 miejscami nic nie ugrali.
Dziadzio prezes też myśli, że jak rzuci workiem kasy to wszystko wygra.

5

Jak mamy wybór między nikim, kolejnym dzieckiem ze szkółki a cancelo to chyba jednak cancelo lepszy na te pół roku.

0

@T^L tylko z jego zdrowiem jest tak, że pogra i zaraz znów wyląduje na l4

4

Jak Flick do nas przyszedł to u nas gwiazd nie brakowało, po prostu nie było gwiazdeczek.
Złapał ich od razu za pysk i nie słuchał wymówek. Spóźniłeś się - nie grasz.
Lewy też na pewno coś dał od siebie wprowadzając profesjonalizm.
Szkoda, że xaviego nie pogoniliśmy już w styczniu-lutym, żeby Flick miał pół sezonu na wdrożenie się do zespolu.
Xabi przyszedł do szatni pełnej chimerycznych gwiazdeczek, która weszła mu na głowę a dziadzio perez jeszcze im przyklaskiwał.
Już wole naszego discopolowca, który kręci dźwigniami i nie wtrąca się do szatni.

1

@Coveta niedługo to będziemy się ślinić do trójki z porto i to będzie nam musiało starczyć na kolejne 50lat.

0

36

Wszyscy jego koledzy z dawnych lat już na emeryturze, a on dalej pakuje bramki madryciakom.

0

Plot twist.
Real zatrudnia Xaviego wygrywa białasom ligę i LM, zostaje ich legendą.

0

@niepijpiotrek nie może zejść więcej niż 50%, bo tebas zabrania

3

cztery fabregas cztery powinien dostać złotego balona

20

Lewy co wytargał winicjusza za ucho xD


13

Klasa to coś czego u białasów w szatni nie znajdziesz.
Koleś z klasą właśnie się ewakuował ze stolicy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?