Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@escarabajo no tak XD bo on tam przyszedł bić rekordy, zdobywać trofea i duża kasę xD
Jak na razie to nic nie zdobył, a kibice mają go dość i chcę żeby odszedł xD
0
@escarabajo Teraz masz mniej więcej 3 silne kluby, jak przejdzie benzyna do al kiszka to zdominują ligę i krystyna nawet nie powącha jakiegokolwiek pucharu myszki miki
3
@niepijpiotrek człowiek sraczka. Jak się wyleczy i trzeba grac to go brzuszek boli xD
Zaraz za darmo gdzieś pójdzie i będzie grałpo 4k minut w sezonie
5
Drużyna 11 metra
Belingorn, Gandalf Pachołkowaty, Legohujsen, Borodiaz, Sambappe, Frodo jr, Merrystantuono, Pippinois, Gümli
4
@vangoor Raszforda potrzymamy rok i z łatką barcelony odsprzedamy za tyle samo, a mozliwe, że jeszcze więcej.
7
Dawaj do nas czarny wielkoludzie, my możemy oddać bajernowi rolanda makdonalda i ty przejmiesz jego pensje. Kristensena dodamy gratis.
0
świńskie madryciakowe ryje xD
1
9 minut to się daje jak ktoś ma zawał na murawie xD
Nam zawsze doliczają po 2 minuty xD
1
Jak trwoga to do sędziego po karnego w ostatniej minucie XD
0
hahah więcej karnych żółw wytrrzyma XDDDDDDD
0
Mam nadzieję, że madrycioki dziś pokażą co myślą o swoich piłkarzykach i pachołku
9
Jak lewy nie trafił niedawno to go krzyżowali. To co robił w tym meczu ferran, raszford to jest kryminał. Nawet Jamal zmarnował setkę od lewego.
1
Siusiak go boli. Runi wchodź na 2 minuty
1
Bernal się rozkręca, dajcie się Runejowi się rozkręcić
1
Jajogłowy prawie nie trafił. Tak z całej pyty i walnął xD
0
Ferran i jamal jak flip i flap
0
Jamalek traci piłkę w swoim stylu i traci setkę.
Dajcie Runiemu minuty.
3
XDDDDDDDDDDD
Bobuś za takie akcje to byłby ukrzyżowany na pierwszych stronach jutrzejszych gazet xD
2
Jeszcze zapłaczecie za Bobusiem xD
Ferran będzie klepał 4k minut w przyszłym sezonie xD
4
pewnie w dzisiejszym podsumowani nic nie będzie o tych pudłach, ale za to będzie jazda po bobusiu, który grzeje ławę xD
0
XD pewnie w dzisiejszym podsumowani nic nie będzie o tych pudłach, ale za to będzie jazda po bobusiu, który grzeje ławę xD
1
Ferran ma tyle sytuacji w jednym meczu co bobuś przez pół sezonu xD
0
Za rok to będzie nasz podstawowy napastnik xD
1
zabrakło bobusia, żeby od konara odbił
0
@Gacu95 ziomek piszesz znak interpunkcyjny po spacji
0
Znów jamal od pierwszej
7
sędziów też gruby opłacił xD
losowanie w LM też opłaciliśmy
3
Nikt nie bierze na poważnie tego rekordu bitego na pastwiskach xD
33
Takich rzeczy nie powinna mówić żona sportowca, bo może wpłynąć na negocjacje z nowym klubem.
Niektórzy nie grzeszą inteligencja.
7
Jakby nie machał łapami to by nie dostał.