0

@escarabajo no tak XD bo on tam przyszedł bić rekordy, zdobywać trofea i duża kasę xD
Jak na razie to nic nie zdobył, a kibice mają go dość i chcę żeby odszedł xD

0

@escarabajo Teraz masz mniej więcej 3 silne kluby, jak przejdzie benzyna do al kiszka to zdominują ligę i krystyna nawet nie powącha jakiegokolwiek pucharu myszki miki

3

@niepijpiotrek człowiek sraczka. Jak się wyleczy i trzeba grac to go brzuszek boli xD
Zaraz za darmo gdzieś pójdzie i będzie grałpo 4k minut w sezonie

5

Drużyna 11 metra
Belingorn, Gandalf Pachołkowaty, Legohujsen, Borodiaz, Sambappe, Frodo jr, Merrystantuono, Pippinois, Gümli

4

@vangoor Raszforda potrzymamy rok i z łatką barcelony odsprzedamy za tyle samo, a mozliwe, że jeszcze więcej.

7

Dawaj do nas czarny wielkoludzie, my możemy oddać bajernowi rolanda makdonalda i ty przejmiesz jego pensje. Kristensena dodamy gratis.

0

świńskie madryciakowe ryje xD

1

9 minut to się daje jak ktoś ma zawał na murawie xD
Nam zawsze doliczają po 2 minuty xD

1

Jak trwoga to do sędziego po karnego w ostatniej minucie XD

0

hahah więcej karnych żółw wytrrzyma XDDDDDDD

0

Mam nadzieję, że madrycioki dziś pokażą co myślą o swoich piłkarzykach i pachołku

9

Jak lewy nie trafił niedawno to go krzyżowali. To co robił w tym meczu ferran, raszford to jest kryminał. Nawet Jamal zmarnował setkę od lewego.

1

Siusiak go boli. Runi wchodź na 2 minuty

1

Bernal się rozkręca, dajcie się Runejowi się rozkręcić

1

Jajogłowy prawie nie trafił. Tak z całej pyty i walnął xD

0

Ferran i jamal jak flip i flap

0

Jamalek traci piłkę w swoim stylu i traci setkę.
Dajcie Runiemu minuty.

3

XDDDDDDDDDDD
Bobuś za takie akcje to byłby ukrzyżowany na pierwszych stronach jutrzejszych gazet xD

2

Jeszcze zapłaczecie za Bobusiem xD
Ferran będzie klepał 4k minut w przyszłym sezonie xD

4

pewnie w dzisiejszym podsumowani nic nie będzie o tych pudłach, ale za to będzie jazda po bobusiu, który grzeje ławę xD

0

XD pewnie w dzisiejszym podsumowani nic nie będzie o tych pudłach, ale za to będzie jazda po bobusiu, który grzeje ławę xD

1

Ferran ma tyle sytuacji w jednym meczu co bobuś przez pół sezonu xD

0

Za rok to będzie nasz podstawowy napastnik xD

1

zabrakło bobusia, żeby od konara odbił

0

@Gacu95 ziomek piszesz znak interpunkcyjny po spacji

0

Znów jamal od pierwszej

7

sędziów też gruby opłacił xD
losowanie w LM też opłaciliśmy

3

Nikt nie bierze na poważnie tego rekordu bitego na pastwiskach xD

33

Takich rzeczy nie powinna mówić żona sportowca, bo może wpłynąć na negocjacje z nowym klubem.
Niektórzy nie grzeszą inteligencja.

7

Jakby nie machał łapami to by nie dostał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?