15

Nawet jakbyśmy postawili mur z cegiel na lini bramkowej to by i tak te gole wpadały.
Wojtuś to był tutaj najmniejszym problemem.

2

@directedbyfcb no właśnie on ocenia na chłodno, a nie hurra optymistycznie jak większość, która podchodzi do niego jak do jajka "albo dobrze albo w ogóle".

6

@MirusAmisz Niestety. Jak nie jesteś zakutym łbem kibicem, który ma własne zdanie i krytykuje klub jak mu się nalezy to jesteś tym złym i niedobrym.

1

Tutaj jeszcze Miko by się przydał. Byłoby idealnie

1

@July_6_BcN pracowałem w babilonie przez 4 lata. 33 baby 2 chlopów, nigdy nie byłem w bardziej toksycznym środowisku. Ja tam miałem luz, ale ten drugi (już wtedy dorosły chłop taka tzipa) mial nonstop dupe obrabianą, a baby babom to już w ogóle. Spijanie sobie z dzióbków, a jak drzwi się zamykały to leciało największe szambo xD

2

@Jaan11 ale teraz masz wybór i ciągle daje liczby. Ferran zawsze gra po 2k minut w sezonie, raz zagrał 3k. Może się okazać, że on w lutym/marcy bedzie łapał konzuje, bo nie da rady fizycznie tyle wytrzymać. A na ławce będziemy mieć dzieciaka z barcelońskiego przedszkola, bo przecież nikogo nie sprowadzimy.

6

@torondirn pewnie jakaś rodzina cztery fabregas cztery

18

Czekam na przyszły rok jak ferran będzie grał po 4tys minut jako podstawowy napastnik.
Wtedy będziecie płakać za emerytem z Polski.

1

@July_6_BcN ja miałem, na szczęście już nie mam, bo był pirdolnietym narcyzem

1

@MirusAmisz ja bym go kupił nawet po to żeby po sezonie go sprzedać z zyskiem.

1

Perez sprowadzi murinio, kupi haalanda za 300mln, zmieni znów całą obronę i może wtedy wygra jakiś puchar myszki Miki xD

0

Samaloba23
25 minut temu
Mój 11- letni syn przed snem ze łzami w oczach powiedział mi tylko : "Tato - ja jutro w szkole nie będę miał życia... jeszcze bramkarz nam strzelił gola...."
Szczerze to nie mam też pojecia jak wytlumaczyc Mu jak można było dopuścić to takiego rozpieszczenia tych gwiazdeczek... Masakra co dzieje się w tej drużynie

XDDD

0

Lewy powinien dostać 10.
Podał setkę, zmarnowana przez rafinie
Strzelił gola
Wywalczył karnego, którego po koleżeńsku oddał rafinii.
Prawdziwy kapitan.

9

Nic o straconej setce rafinii z podania bobusia i to że lewy wywalczył karnego.

0

Gdybyśmy mieli baraże to może by prześcignął flopa suareza, a tak to raczej będzie trudno

8

To wszystko dzięki Annie Stachurskiej.
Gol, wywalczył karnego, którego pokoleżensku oddał rafini.
Dziękujemy Anno.

43

My wskakujemy na 5 miejsce, murinio z bramkarzem upokarza bialasow, ktorzy tracą 2 zawodnikow.
Piekny wieczór.
Czekam na komentarze bialasów, że liga mistrzów to puchar myszki miki

1

pachoł jutro pakuje walizki, ciekawe kogo teraz zatrudnia xD
dziś się wypowiadał, że treningi mają w czasie meczu xD

1

niech sprowadza haalanda moze cos wygraja XDDDDDDDD

2

japierdole co za upokorzenie co za mecz XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

1

madrycki mental nie wytrzymuje xD jak sie gotuja xD

3

ich wielki murinio ich upokorzyl XD

0

bialasy za malo wydaly na transfery XDDDDDDDDD

0

gdyby kudłaty dotknal pilke to by byli w barażach

5

my 5 miejsce, madrycioki dodatkowy mecz i jeszcze zboczeniec z czerwoną XD

0

idealnie od konara

0

Bernal, który nic nie gra? xD co to za Blitzkrieg

0

@Seneka psg w zeszlym roku to prawie zesrało się metr przed kiblem xD

1

Lewy marnuje setke
rafinia marnuje setke i nie potrafi dobrze wykonac rzutu roznego
jamal kiwa się, traci piłkę i macha łapami
olmo 5 razy przyjmuje piłkę przed strzałem
gracjan stoi na bramce
reszta kopie się po głowie

0

Deco sprowadził w tym okienku kilku dzieciaków za 5 lat może znów coś pogramy jak oni dorosną, albo ich sprzedamy z zyskiem i kogoś wreszcie kupimy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?