1

Zabrali nam trenera, chcieli nam wklepać karnego w 2 minucie.
Liga pereza.

1

Niesamowie jest to jak bez zastanowienia od razu im dał karnego xD
Gdyby nie var to już by było po ptakach.

2

Liczę na jakieś dymy od zbrodniarza boiskowego rudigera i naszą wygraną na ich kartoflisku.

0

Gdybysmy mieli szczujnie BarcaTV i wyprodukowali 10 materialów w których Flick głaszcze kotki, a arbiter z poprzedniego meczu to zwyrol to by zniesli tę karę.

1

Bardzo fajna jak czarnuch z zeszłego roku.

0

@Vold94 w takim razie odpowiedz mi czemu pedri miał zawsze niskie oceny na tych stronach, a był wymieniany jako mvp przez specjalistów/komentatorów, którzy oglądali mecz?

0

@Kilotopy a hiszpana z hiszpanii to już nie ma?

0

@Vold94 ale wiesz, że te oceny wystawia algorytm a nie osobiście "specjaliści"?

0

Kolejny hiszpan z afryki. W hiszpanii już nie ma hiszpanów z europy?

1

To nie jest obrona na ligę europy. Nasza obrona to takie owce, które bez pasterza nie wiedzą co mają robić.
Mamy bramkarza, który się co chwile zmienia. Obońcy, którzy nonstop rotują i nie grają na swoich pozycjach. Brak szefa obrony, który dogada się z bramkarzem i innymi obrońcami.

2

MikroJamal

1

@Soetie asysta przypadkowa z samolubstwa i gol z karnego.

1

Jamal to powinien mieć 4-5 maks a nie 8.8.
Później specjaliści oglądają mecze na takich stronkach i się wypowiadają.

0

Oby g0wniarz nie strzelał, bo się do niczego dziś nie nadaje.

0

Melanina się zgadza, ale koszulka bordowa a nie biała to nie ma karnego.

1

Przy tym pierwszym golu jamal mógł wystawić komuś do tyłu, a jak zwykle próbował zagrać samolubinie. Dobrze, że fermin wpadł i zabrał mu piłkę.

1

Ale dro ma nóżki jak zapałki, ale on będzie śmigał mówie wam.

1

Ci komentatorzy są upośledzeni? Jeden mówi, że strzela kunde, a drugi że gracia xD
Choć na powtórce pokazali kto strzelał.

11

Knur madrycki przemówił ludzkim głosem, a jeszcze nie ma wigilii xD

1

@KobeFR jak srake to wybaczone xD

0

Kristensen tak się nagrał, że nawet nie ma sił na ławkę?

1

@czescjohnny Bo dro gra na środku a bardażi na prawej?

0

Zaszczyci nas Sz.P. Maciej "monolog o rudigerze" Miko, najlepszy redaktor portalu fcbarcakom.
Szkoda, że brakuje drugiego najlepszego redaktora Sz.P. Gajdka.

10

Odpowiadam. Głupi i większość z nich nawet nie wie co się dzieje w klubie.

4

@PuszkinFan takie łąńcuchy mają w genach osoby o podwyższonej melaninie.

0

Jak dobrze pójdzie to wisła płock znów w tym roku spadnie z ligi.

2

Niech dadzą oddadzą nam tego tygryska na 3 spotkania.
Choć nie wiem czy będzie lepszy a ataku niż Roland Makdonald.

1

No no Jamal 4.5 to się zapisze w annałach fcbarcakom.

0

Mecze w bundeslidze to mają jakaś taką lepsza atmosferę.
Lepsza impreza jest na stypie niż na naszych meczach.

0

@Pablozeusz ostatnio czasami nie przegłosowali zakazu sprzedaży kolejnych aktywów klubu? Już chyba im się to nie uda xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?