Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zabrali nam trenera, chcieli nam wklepać karnego w 2 minucie.
Liga pereza.
1
Niesamowie jest to jak bez zastanowienia od razu im dał karnego xD
Gdyby nie var to już by było po ptakach.
2
Liczę na jakieś dymy od zbrodniarza boiskowego rudigera i naszą wygraną na ich kartoflisku.
0
Gdybysmy mieli szczujnie BarcaTV i wyprodukowali 10 materialów w których Flick głaszcze kotki, a arbiter z poprzedniego meczu to zwyrol to by zniesli tę karę.
1
Bardzo fajna jak czarnuch z zeszłego roku.
0
@Vold94 w takim razie odpowiedz mi czemu pedri miał zawsze niskie oceny na tych stronach, a był wymieniany jako mvp przez specjalistów/komentatorów, którzy oglądali mecz?
0
@Kilotopy a hiszpana z hiszpanii to już nie ma?
0
@Vold94 ale wiesz, że te oceny wystawia algorytm a nie osobiście "specjaliści"?
0
Kolejny hiszpan z afryki. W hiszpanii już nie ma hiszpanów z europy?
1
To nie jest obrona na ligę europy. Nasza obrona to takie owce, które bez pasterza nie wiedzą co mają robić.
Mamy bramkarza, który się co chwile zmienia. Obońcy, którzy nonstop rotują i nie grają na swoich pozycjach. Brak szefa obrony, który dogada się z bramkarzem i innymi obrońcami.
2
MikroJamal
1
@Soetie asysta przypadkowa z samolubstwa i gol z karnego.
1
Jamal to powinien mieć 4-5 maks a nie 8.8.
Później specjaliści oglądają mecze na takich stronkach i się wypowiadają.
0
Oby g0wniarz nie strzelał, bo się do niczego dziś nie nadaje.
0
Melanina się zgadza, ale koszulka bordowa a nie biała to nie ma karnego.
1
Przy tym pierwszym golu jamal mógł wystawić komuś do tyłu, a jak zwykle próbował zagrać samolubinie. Dobrze, że fermin wpadł i zabrał mu piłkę.
1
Ale dro ma nóżki jak zapałki, ale on będzie śmigał mówie wam.
1
Ci komentatorzy są upośledzeni? Jeden mówi, że strzela kunde, a drugi że gracia xD
Choć na powtórce pokazali kto strzelał.
11
Knur madrycki przemówił ludzkim głosem, a jeszcze nie ma wigilii xD
1
@KobeFR jak srake to wybaczone xD
0
Kristensen tak się nagrał, że nawet nie ma sił na ławkę?
1
@czescjohnny Bo dro gra na środku a bardażi na prawej?
0
Zaszczyci nas Sz.P. Maciej "monolog o rudigerze" Miko, najlepszy redaktor portalu fcbarcakom.
Szkoda, że brakuje drugiego najlepszego redaktora Sz.P. Gajdka.
10
Odpowiadam. Głupi i większość z nich nawet nie wie co się dzieje w klubie.
4
@PuszkinFan takie łąńcuchy mają w genach osoby o podwyższonej melaninie.
0
Jak dobrze pójdzie to wisła płock znów w tym roku spadnie z ligi.
2
Niech dadzą oddadzą nam tego tygryska na 3 spotkania.
Choć nie wiem czy będzie lepszy a ataku niż Roland Makdonald.
1
No no Jamal 4.5 to się zapisze w annałach fcbarcakom.
0
Mecze w bundeslidze to mają jakaś taką lepsza atmosferę.
Lepsza impreza jest na stypie niż na naszych meczach.
0
@Pablozeusz ostatnio czasami nie przegłosowali zakazu sprzedaży kolejnych aktywów klubu? Już chyba im się to nie uda xD