0

To Flick powinien mu zakazać wyjazdów na reprezentacje do tego rzeźnika.
Przede wszystkim to w ogóle czemu pojechał z bólem na zgrupowanie.

2

Oni tam mówią o kurva japrdole? XD

1

Żeby tak strzelać to trzeba otrzymywac podania. Tomasz Młynarz wiedział jak Bobusiowi podać.

0

Co to jest za mutant? XDDD chłop wygląda na 25lat. Oni mają czelność podważać wiek jamala.


3

Ale Dzik 9

0

Robercik jeszcze młody, ma czas na zdobycie takich nagród.

9

Jak zwykle rzetelny obiektywny materiał, coś czego nie można znaleźć u fanów rządowych.

3

Paskudne, że im tak po prostu nie jest wstyd takie badziewie wypuszczać. Jestem ciekaw który wujaszek te fonty zatwierdzał. Przecież to się kupy nie trzyma.

0

Ciekawe czy jamalowi fujarka zwiędnie jak zobaczy, że ma jakaś konkurencje na swojej pozycji i mozna grać i wygrywać bez niego. Co najważniejsze nie tracąc, tyle piłek i dostawać kontry co chwile.

7

Lewy najwięcej goli w europie bez karnych, ale i tak niżej od krzykacza xDD
Skorumpowany plebiscyt na księżniczkę roku, a nie na najlepszego piłkarza.

3

Dumbele pod batem Pana Niemca to by śmigał.

11

Lewandowski za winicjuszem xDDDDDDDDD
XDDDDDDDDD

3

Złota piłka to plebiscyt popularności, a nie nagroda dla najlepszego, dlatego prawdopodobnie Pderi nigdy takiej nie dostanie.

0

Ciules i tak dadzą się zrobić w bambuko. Messiego im obieca, Haalanda, Alvaro i każdemu lekcje baciaty.

14

Ferran w ogóle nie był kryty. On odbiegał na 2m od obrońcy i ten już się nim nie interesował. Lewy nonstop miał przyklejonego jednego zółtego fraglesa i jeszcze jeden do niego dochodził. On był wyłączony z gry. Do tego te pacany nonstop biły Polaka rodaka.

26

Lewy to miał zimną głowę. Nikt by tyle nie wytrzymał i wreszcie, któremu z tych żóltych śmieci walnął w cymbał.

0

Po co on tak szarżował. Posiedzi sobie z Gavim na L4.

21

Na miejscu lewego już bym nie wytrzymał i komuś wjbał

0

Czemu bobus gra na skrzydle?

1

@Comentateiro samolub z wozu barcy lżej

5

Podwójne krycie lewego i jeszcze go leją xD a ten ślepy tego nie widzi.

2

Ferran z bandażem i wszystko jasne.

10

Jestem ciekaw czy jakby Gracjan spoźnił się na final LM to czy do bramki wszedłby Wojtuś.

8

2

Dajcie mecz, bo ja od rana już gotowy

4

@Marcelinho132 pepuś za mało wydał. Trzeba więcej petrodolarów dorzucić, może wtedy mu się uda.

3

ale bomba, nasze 9-tki mogłby się czegoś nauczyć od matiego

0

Oby Pedri pod pierzynkę.

1

@slayer La bambairze go tu tak mocno pchali jak lewego na emeryturę w styczniu 2024 kiedy miał przyjśc tygrys z faweli

1

Już wiem czemu jamala ciągnie do tych karłów. Jego dziewczyna jest o 7 lat starsza i o 2 głowy niższa, 145cm karlica xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?